Jump to content

Re: [GR]Καπνίζοντες vs Μη καπνίζοντες [POLL]


PwnedTheGod™

Ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος για το κόψιμο του τσιγάρου;  

45 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος για το κόψιμο του τσιγάρου;

    • Αυτοκόλλητα.
      1
    • Τσίχλες.
      2
    • Καραμέλες.
      1
    • Ηλεκτρονικό τσιγάρο.
      2
    • Η καταραμένη βούληση.
      39


Recommended Posts

Όπως λέει και η ερώτηση είναι ένα πόλλ που ανοίγω για τους καπνιστές πιο πολύ, αλλά μετράει πολύ και η άποψη των μη. Δική μου άποψη το 5. Αν και πολύ δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Η καταραμένη βούληση.

Obvious Reason.

Αν και δεν καπνίζω και ούτε πρόκειται.

καλά κάνεις, αλλά είναι μερικοί που ακούω που λένε το έκοψαν με έναν από αυτούς τους τρόπους, και προσπαθω να δω έτσι από περιέργεια, η πλειοψηφία εδώ πως παει...

Link to comment
Share on other sites

καλά κάνεις, αλλά είναι μερικοί που ακούω που λένε το έκοψαν με έναν από αυτούς τους τρόπους, και προσπαθω να δω έτσι από περιέργεια, η πλειοψηφία εδώ πως παει...

Πάντως οι άνθρωποι στην ηλικία των ~35 , κατα 85% το κόβουν με κομπολόι . Το ίδιο είχε κάνει και ο πατέρας μου , κάπνιζε χρόνια ασταμάτητα , και το έκοψε με το κομπολόι εδώ και 10 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

βάλε 6ο, να πάθεις καρκίνο

καλό, θα το λεω στα εγγόνια μου... :D

 

Πάντως οι άνθρωποι στην ηλικία των ~35 , κατα 85% το κόβουν με κομπολόι . Το ίδιο είχε κάνει και ο πατέρας μου , κάπνιζε χρόνια ασταμάτητα , και το έκοψε με το κομπολόι εδώ και 10 χρόνια

Ο δικός μου καπνίζει με κομπολόι στο χέρι...85% δε νομίζω, αλλά ευχαριστώ για το ριπλάι...

Link to comment
Share on other sites

εγω ξεκινησα box κ ειδα οτι δεν ειχα αντοχη οποτε επρεπε η να σταματησω το box η να κοψω το τσιγαρο... κ ετσι το κοψα

Link to comment
Share on other sites

εγω ξεκινησα box κ ειδα οτι δεν ειχα αντοχη οποτε επρεπε η να σταματησω το box η να κοψω το τσιγαρο... κ ετσι το κοψα

Egw ekana Kick Boxing - Muay Thai kai kapniza prin kai meta tin proponisi ..

I proponisi evgene mia xara.. Tora epidi den eixa katevei se agwnes dn kserw..

Link to comment
Share on other sites

Στο ΕΠΑΛ που πήγαινα μηχανολόγος μας είχαν βάλει να κάνουμε ένα τεστ, να φυσάμε μέσα σε έναν ανιχνευτή καυσαερίων κάτι τέτοιο για να δουν ποιοι βγάζουν περισσότερο οξυγόνο.

 

Νίκησαν οι καπνίζοντες.

 

Εγώ δεν καπνίζω, good guy greg.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν καπνιζω και ουτε προκειται να καπνισω ποτε ... ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον .. εχω φιλους που καπνιζουν και χορτο .. και πραγματικα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου ... σε χαλαει την υγεια και δεν κερδιζεις και τιποτα ..

Κατα την γνωμη μου ο καλυτερος τροπος για να το κοψεις ειναι να το θες ο ιδιος (βουληση) και μετα ερχονται τα υπολοιπα αυτοκολλητα κλπ .. Για οσους δεν εχουν αρχισει και σκεφτοντε να αρχισουν παιδες μην το δοκιμασετε καν γιατι εκει ειναι το κακο στην δοκιμη 1 φορα αρκει για να κολλησεις μια ζωη ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...