Jump to content

FRIENDZONE.[gr]


Amphetamine

Recommended Posts

Σίγουρα, αλλά όπως σου είπα αργότερα ήταν ανούσιο, αλλά καλύτερα από μια άλλη άποψη, το πάθημα να της γίνει μάθημα.

Συμφωνώ...Και στα 2.

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξα φίλη πάνω από φίλο. Ο κολλητός μου μόνο κολλητός μου δεν ήταν. Έτσι αυτοθεωρούταν. Πίστεψε με αν βρεθείς στην ίδια θέση, το ίδιο θα διαλέξεις.

Και μιας που με σχολιάζεις σε δυο τόπικ ταυτόχρονα θα σου πω πως έχουν τα πράγματα επειδή και εγώ της ίδιας άποψης είμαι "Όχι γκόμενα πάνω από φίλο" και νομίζεις ότι καταπατώ τις πεποιθήσεις μου.

 

Με τη κοπέλα είμαστε φίλοι 2 χρόνια. Με τον "φίλο" μου 4. Ο "φίλος" μου είχε συνεχή αντιπαράθεση με τη παρέα μας και ειδικά εμένα.Ήταν ανταγωνιστικός απέναντι μου, στον "κολλητό" του, και συνεχώς ήθελε να δείχνεται. Το αποκορύφωμα ήταν όταν κεράτωσε τη κοπέλα αυτή και μετά της έλεγε ότι κάνει θυσίες για αυτή, ότι θα μπορούσε να είναι με 4 κοπέλες ταυτόχρονα, ενώ καθόταν με αυτή.Όταν χωρίσαν λοιπόν, γύρισε σαν κλαμμένο μουνί στη κοπέλα και της ζήτησε να είναι μαζί λέγοντας ότι θέλει να είναι μαζί της και ότι δεν θέλει να πετάξει ένα χρόνο σχέσης έτσι.Τα ξαναβρήκαν και μετά από μια βδομάδα τη ξανακεράτωσε. Εγώ πήρα θέση όταν χώρησαν τη 2η φορά.Δεν πάτησα κανέναν. Και ναι αν είναι έτσι οι μουνόδουλοι και οι κακοί φίλοι, είμαι και τα δυο και χαίρομαι.

Δεν μπορώ να καταλάβω κάτι τέτοιους τύπους που θέλουν να δείχνονται και να κερατώνουν ή να θέλουν να κερατώσουν την κοπέλα τους , ενώ καταβάθος λένε πως την αγαπάνε . ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑΣ. Προχθες χώθηκα σε ένα φίλο μου γι αυτό . τα έχει με μια κοπελα 7 μήνες και παιζόταν με εμένα και κάποια άλλη κάτι . Ο φίλος μου όμως αυτή ήθελε να την κρατάει κοντά για να την πηδήξει . Ε και του το είχα πει κόψε τις πολλές μαλακίες . Συνέχιζε ακάθεκτως όποτε τα πήρα και άρχισα να τον προκαλώ και να τον χτυπάω εκεί που πονάει . Γιατί μέσα του είναι καλό παιδί , απλά έξω θέλει να δειχνει άλλα . Και τουλάχιστον πέτυχα νομίζω τον σκοπό μου . Στα τέτοια μου για την κοπέλα , εγώ μάλωσα μαζί της και να πάει να την κάνει ότι θέλει , αλλά ρε ΠΟΥΣΤΗ ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ στη σχεση? Ελεγε την αγαπαω και του λεω πως την αγαπας ενω θες να γαμησεις αλλη , και μου λεγε το τελευταιο μηνα δεν κανω τιποτα και του λεω εσυ λες οτι την αγαπας απο τα χριστουγεννα και πως δεν μπορείς χωρίς αυτήν , αρα και εκεί ψέματα έλεγες , και δεν μίλησε ξανά πάνω σε αυτό . Δεν ξέρω το λόγο , αλλά εγώ τουλάχιστον νομίζω πως έκανα το κααθήκον μου . Και πραγματικά στην επόμενη πουστιά είμαι έτοιμος να το φέρω απ'έξω , απ'έξω στην κοπέλα του , γιατί έχει κανει ΠΟΛΛΑ ακόμα που βαριέμαι να γράφω.

 

Δεν ξέρω εγώ δεν γουστάρω να παίζω με τα κορίτσια . Έχει παίξει κορίτσι μαζί μου και γνωρίζω πως είναι , οπότε είναι μεγάλη πουστιά να παίζεις με συναισθήματα . Και πραγματικά καθε φορά που βλέπω τέτοιες πουστιές τρελένομαι .  Πέρυσι έπιασα στα χέρια ένα φίλο μου γιατί έπαιξε πουστιά στην κοπέλα του (Η κολλητη μου) . Παρουσιάζονταν με ένα κορίτσι ως κολλητη και κολλητη  κι εγω τις έλεγαν αυτοί φασώνονται και μόλις φύγεις (ΣΣ ήταν να φύγει απο την περιοχή) θα τα φτιάξουν , και αυτή έλεγε όχι με τίποτα η "τάδε" είναι καλή μου φίλη δεν πρόκειται να μου το κάνει αυτό . Έλα που μετά απο 1 μήνα που της τα είπα χώρισαν και τα έφτιαξε με την άλλη . Ε και αφού τον σχολίαζα πως έιναι πούστης και τα λοιπά , ήρθε να μου ζητήσει και τα ρέστα μισή μερίδα μαλακία .  ΠΟΙΟΣ ? ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΥΣΤΙΑ.

Τεσπα και τώρα παίζεται κάτι με την πρώην μου (να τα ξαναβρούμε μετά απο περίπου χρόνο) , αλλά δεν ξέρω . Αυτή έχει φάει τρελό κόλλημα αλλά εγώ δεν καίγομαι και τόσο:3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στο γυμνάσιο είχα μια "φίλη", βέβαια, την έκανα περδικολάστιχο όταν πήγαινα σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εγώ δεν γουστάρω να παίζω με τα κορίτσια . Έχει παίξει κορίτσι μαζί μου και γνωρίζω πως είναι , οπότε είναι μεγάλη πουστιά να παίζεις με συναισθήματα . Και πραγματικά καθε φορά που βλέπω τέτοιες πουστιές τρελένομαι .  Πέρυσι έπιασα στα χέρια ένα φίλο μου γιατί έπαιξε πουστιά στην κοπέλα του (Η κολλητη μου) . Παρουσιάζονταν με ένα κορίτσι ως κολλητη και κολλητη  κι εγω τις έλεγαν αυτοί φασώνονται και μόλις φύγεις (ΣΣ ήταν να φύγει απο την περιοχή) θα τα φτιάξουν , και αυτή έλεγε όχι με τίποτα η "τάδε" είναι καλή μου φίλη δεν πρόκειται να μου το κάνει αυτό . Έλα που μετά απο 1 μήνα που της τα είπα χώρισαν και τα έφτιαξε με την άλλη . Ε και αφού τον σχολίαζα πως έιναι πούστης και τα λοιπά , ήρθε να μου ζητήσει και τα ρέστα μισή μερίδα μαλακία .  ΠΟΙΟΣ ? ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΥΣΤΙΑ.

Τεσπα και τώρα παίζεται κάτι με την πρώην μου (να τα ξαναβρούμε μετά απο περίπου χρόνο) , αλλά δεν ξέρω . Αυτή έχει φάει τρελό κόλλημα αλλά εγώ δεν καίγομαι και τόσο:3

Αυτό ακριβώς συμφωνώ απολύτως και μία από τα ίδια και εγώ. Όσο για το τελευταίο, όχι, θα το μετανιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την γνωμη μου. εμενα ενα φιλαρακι μου ηξερε οτι εγω ειχα ενα ψηλο κολλημα με μια κοπελα το ηξερε παρολα αυτα οταν βρηκε την ευκαιρια εκανε την κινηση να κανει κατι μαζι της, ευτυχως δεν εγινε κατι και μετα μου λεει οτι δν εκανε κατι κακο τι μαλακια ειναι αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Να πω την γνωμη μου. εμενα ενα φιλαρακι μου ηξερε οτι εγω ειχα ενα ψηλο κολλημα με μια κοπελα το ηξερε παρολα αυτα οταν βρηκε την ευκαιρια εκανε την κινηση να κανει κατι μαζι της, ευτυχως δεν εγινε κατι και μετα μου λεει οτι δν εκανε κατι κακο τι μαλακια ειναι αυτη?

Μιλάμε για friendzone φίλο/φίλη, όχι φίλο/φίλο.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για friendzone φίλο/φίλη, όχι φίλο/φίλο.

Πριν αναφερθηκε κατι για εναν φιλο που το επαιζε καποιος κ εκανε μαλακιες γι'αυτο το ειπα.Στο θεμα μας.

 

Περσι ειχα μια "κολλητη" με την οποια λεγαμε τα παντα τα παντα ομως μιλουσαμε ολη μερα βγαιναμε μαζι το ενα το αλλο.Εγω ομως οσο περνουσε ο καιρος αρχισα κ τν εβλεπα αλλιως καθως ειναι πολυ ομορφη και δεν ηξερα αν επρεπε να το ξεκαθαρισω ή οχι τελος παντων το συνεχισα καποια στιγμη στο σχολειο καθοταν πανω στα ποδια μ κ πολλες φορες κ "Τυχαινε" και λιγο πιο πανω... ελα ομως που καποιες φορες φορουσε και πολυ κοφτα ή στρινγκ εσωρουχα και συνεχισε καθοταν πιο πανω κ τριβοταν και τετοια? Μεχρι που βρηκα αφορμη να μαλωσουμε και να μην μιλαμε γιατι απο τν μια μ εδειχνε οτι ηθελε και κατι αλλο αλλα αλλες φορες φιλε μ κ κολλητουλη μ κ μαλακιες..

Link to comment
Share on other sites

Πριν αναφερθηκε κατι για εναν φιλο που το επαιζε καποιος κ εκανε μαλακιες γι'αυτο το ειπα.Στο θεμα μας.

 

Περσι ειχα μια "κολλητη" με την οποια λεγαμε τα παντα τα παντα ομως μιλουσαμε ολη μερα βγαιναμε μαζι το ενα το αλλο.Εγω ομως οσο περνουσε ο καιρος αρχισα κ τν εβλεπα αλλιως καθως ειναι πολυ ομορφη και δεν ηξερα αν επρεπε να το ξεκαθαρισω ή οχι τελος παντων το συνεχισα καποια στιγμη στο σχολειο καθοταν πανω στα ποδια μ κ πολλες φορες κ "Τυχαινε" και λιγο πιο πανω... ελα ομως που καποιες φορες φορουσε και πολυ κοφτα ή στρινγκ εσωρουχα και συνεχισε καθοταν πιο πανω κ τριβοταν και τετοια? Μεχρι που βρηκα αφορμη να μαλωσουμε και να μην μιλαμε γιατι απο τν μια μ εδειχνε οτι ηθελε και κατι αλλο αλλα αλλες φορες φιλε μ κ κολλητουλη μ κ μαλακιες..

telika

Τι χούφτωσες;  Χούφτωστην χούφτωστην.

Link to comment
Share on other sites

Πριν αναφερθηκε κατι για εναν φιλο που το επαιζε καποιος κ εκανε μαλακιες γι'αυτο το ειπα.Στο θεμα μας.

 

Περσι ειχα μια "κολλητη" με την οποια λεγαμε τα παντα τα παντα ομως μιλουσαμε ολη μερα βγαιναμε μαζι το ενα το αλλο.Εγω ομως οσο περνουσε ο καιρος αρχισα κ τν εβλεπα αλλιως καθως ειναι πολυ ομορφη και δεν ηξερα αν επρεπε να το ξεκαθαρισω ή οχι τελος παντων το συνεχισα καποια στιγμη στο σχολειο καθοταν πανω στα ποδια μ κ πολλες φορες κ "Τυχαινε" και λιγο πιο πανω... ελα ομως που καποιες φορες φορουσε και πολυ κοφτα ή στρινγκ εσωρουχα και συνεχισε καθοταν πιο πανω κ τριβοταν και τετοια? Μεχρι που βρηκα αφορμη να μαλωσουμε και να μην μιλαμε γιατι απο τν μια μ εδειχνε οτι ηθελε και κατι αλλο αλλα αλλες φορες φιλε μ κ κολλητουλη μ κ μαλακιες..

Φίλε μου, κολλητούλη μου, ρε ξεκάθαρα στο έλεγε ότι θέλει κάτι παραπάνω! Τέλος πάντων βλακεία έκανες που βρήκες αφορμή να μαλώσεις μαζί της.

Link to comment
Share on other sites

Απο την μια δν εδειχνε οτι ηθελε κατι αλλα απο την αλλη συνεχως με προκαλουσε, φορουσε ανοιχτες μπλουζες και "τυχαια" παλι εσκυβε μπροστα μου.

Link to comment
Share on other sites

Πριν αναφερθηκε κατι για εναν φιλο που το επαιζε καποιος κ εκανε μαλακιες γι'αυτο το ειπα.Στο θεμα μας.

 

Περσι ειχα μια "κολλητη" με την οποια λεγαμε τα παντα τα παντα ομως μιλουσαμε ολη μερα βγαιναμε μαζι το ενα το αλλο.Εγω ομως οσο περνουσε ο καιρος αρχισα κ τν εβλεπα αλλιως καθως ειναι πολυ ομορφη και δεν ηξερα αν επρεπε να το ξεκαθαρισω ή οχι τελος παντων το συνεχισα καποια στιγμη στο σχολειο καθοταν πανω στα ποδια μ κ πολλες φορες κ "Τυχαινε" και λιγο πιο πανω... ελα ομως που καποιες φορες φορουσε και πολυ κοφτα ή στρινγκ εσωρουχα και συνεχισε καθοταν πιο πανω κ τριβοταν και τετοια? Μεχρι που βρηκα αφορμη να μαλωσουμε και να μην μιλαμε γιατι απο τν μια μ εδειχνε οτι ηθελε και κατι αλλο αλλα αλλες φορες φιλε μ κ κολλητουλη μ κ μαλακιες..

Σαλάμι ήθελε, το πορνίδιο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι ηθελε παντως στο τσακ ημουν καμια μερα να την αρπαξω

Κάποια πράγματα είναι obvious :D Για πόσο χρονών μιλάμε και από ποια περιοχή;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock