Jump to content

[GR]UNBAN OR DDOS, προς Maxtor


Dask

Recommended Posts

ναι πλάκα ! και εγώ πλάκα κάνω ρε μαλάκα που λέω τον βάζελο κουράδα και χοντρό στο κάτω κάτω δεν τον έχω δεί ποτέ και δεν με νοιάζει , πρέπει να σου βρω και εσένα κάτι όμως .... αλλιώς δεν ..

Μα αυτό δεν καταλαβαίνεις, ότι εσύ το άρχισες όλο αυτό και όπως θυμάσαι καλά ζητούσες να σταματήσει ευγενικά. Κάνω λάθος; Αυτό σημαίνει οτι σε πείραξε, όταν έκραζες εσύ όμως όλα ήτανε μια χαρά. Και ρωτάω, γιατί έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις το σκουπίδι τον srbin, που από το rage που έχει όταν γράφει δεν ξέρει τι λέει.

 

1)Σε λέει attention whore, εν τω μεταξύ σου λέει ότι σκοπός του είναι να τραβάει την προσοχή μας.

2)Λέει ότι είναι lifer και κράζει τα nerds σαν εμάς, είναι όλη μέρα mxc και λέει ότι έχει booter.

3)Ψηφίζει Χρυσή Αυγή, τα έχει με Αλβανίδα.

 

Το παιδί, έχει πρόβλημα.

 

Εγώ δεν του είχα μιλήσει ποτέ, ούτε ο βάζελος. Και ήρθε μια μέρα και άρχισε τους καρκίνους. Δεν έχω κάτσει ποτέ να αρχίσω κόντρα με κανέναν, αν έχεις τουλάχιστον 1 παράδειγμα πες το.

 

Mhm, mia wraia kalokairinh mera, prin kana 20hmero, prin na faw ban e3aitias tou χοντρομπίφτεκου tou vazelou, xwthikes se ena topic, xwris na sou exw pei pote tipota, arxises na les malakies gia aderfes kai manes.

Xwris kan na me 3ereis.

 

Me alvanida den ta exw, oute ta eixa pote. Oute exw kati me tous alvanous. Den megalwsa me komplex. Ematha na sevomai mexri kai autous pou den me sevontai.

 

Twra, oso gia to attention whore, arxise na diavazeis olo to topic pou ekanes. Eipa tipota? Apla kathomoun kai parakolouthousa. Mexri pou petaxrike to χοντρομπίζελο. Kai rwthse pou eimai, me eirwniko tropo.

 

Oso gia th ''xrush augh'', den asxoloumai me politika gegonota, oute mpainw sta topics pou exoun kapoia sxesh me politika. Oi perissoteoi apo sas, pou exete IQ panw apo 150, kai eiste sunexeia s'auta ta topics magkia sas.

EIMAI XAZOS. <--- Free sign.

 

Oso gia to booter, den exw. Gia xavale to eipa.

 

Elpizw na katalavainei to anaphro to mualo sou to concept autou to post.

 

Link to comment
Share on other sites

Με μενα ισως?Εγω στα αρχιδια μου σε εγραφα μια ζωη και παντα ειχες να πεις την παπαρια σου,αλλα 50λεπτα θα σε περιμενω.YO!

Τώρα βάζω μπρατσάκια κι έρχομαι.

 

Δεν είχα τίποτα με 'σένα. Pm's, topics, posts, κάτι να το αποδείξεις έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα βάζω μπρατσάκια κι έρχομαι.

 

Δεν είχα τίποτα με 'σένα. Pm's, topics, posts, κάτι να το αποδείξεις έχεις;

σσε καθε τοπικ η οτι αφορα εμενα τρολλαρεις και βριζεις.
Link to comment
Share on other sites

Mhm, mia wraia kalokairinh mera, prin kana 20hmero, prin na faw ban e3aitias tou χοντρομπίφτεκου tou vazelou, xwthikes se ena topic, xwris na sou exw pei pote tipota, arxises na les -beep-ies gia aderfes kai manes.

Xwris kan na me 3ereis.

 

Me alvanida den ta exw, oute ta eixa pote. Oute exw kati me tous alvanous. Den megalwsa me komplex. Ematha na sevomai mexri kai autous pou den me sevontai.

 

Twra, oso gia to attention whore, arxise na diavazeis olo to topic pou ekanes. Eipa tipota? Apla katho-beep- kai parakolouthousa. Mexri pou petaxrike to χοντρομπίζελο. Kai rwthse pou eimai, me eirwniko tropo.

 

Oso gia th ''xrush augh'', den asxoloumai me politika gegonota, oute mpainw sta topics pou exoun kapoia sxesh me politika. Oi perissoteoi apo sas, pou exete IQ panw apo 150, kai eiste sunexeia s'auta ta topics magkia sas.

EIMAI XAZOS. <--- Free sign.

 

Oso gia to booter, den exw. Gia xavale to eipa.

 

Elpizw na katalavainei to anaphro to mualo sou to concept autou to post.

 

Θυμάμαι το τόπικ με τις αδερφές που λες και σου απάντησα συγκεκριμένα κιόλας ότι δεν απευθύνομαι σε 'σένα, και τελείωσε εκεί το θέμα. Μπορείς να το βρεις εάν θέλεις και να το τσεκάρεις.

 

 

Όσο για όλα τα παραπάνω που δεν ισχύουν, δεν το ξέρω αν και πιστεύω πως όχι. Απλά έτσι τα είπα.

 

Πχ όπως σου λέω, κράζεις χωρίς να ξέρεις το 99% των πραγμάτων. Και μόνος σου είχες αρχίσει την κόντρα με τον βάζελο ανοίγωντας κάτι τόπικ και λέγοντας μαλακίες. Για να το κάνει αυτό το λιγότερο κομπλεξικός μπορεί να είσαι αφου δεν σου είχε κάνει τίποτα, και όπως είπες, "τον έβλεπες από καιρό τι έκανε κλπ" κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό δεν καταλαβαίνεις, ότι εσύ το άρχισες όλο αυτό και όπως θυμάσαι καλά ζητούσες να σταματήσει ευγενικά. Κάνω λάθος; Αυτό σημαίνει οτι σε πείραξε, όταν έκραζες εσύ όμως όλα ήτανε μια χαρά. Και ρωτάω, γιατί έτσι;

μαλακίες λες τώρα και σου έχω πει άλλες τόσες φορές , δείξε μου λίγο που έκραζα εγώ και ήταν όλα μια χαρά ? στο τόπικ που έκανα ένας ( δεν θυμάμαι ποιος ) και έλεγε ποιος είναι πιο gay εγώ ή ο Fortuna κάπως έτσι
Link to comment
Share on other sites

σσε καθε τοπικ η οτι αφορα εμενα τρολλαρεις και βριζεις.

Ε ναι κοίτα, είχα φάει μπαν από δικές σας πουστιές και μου στέλνατε pm στο alt account και κοροιδεύατε, "μπαν, χαχαχαχα, dekarma xaxaxaxaax". Δεν νομίζω ότι έχω κάποιο λόγο να σέβομαι το τι λες και να σε παίρνω στα σοβαρά.

Άντε στείλε κάνα pm στον μαξτορ τώρα να με κάνει ban αλλιώς θα κάνεις ddos.

Link to comment
Share on other sites

Οι Maiden είναι σατανιστές. Αυτό και μόνο δείχνει υψηλό IQ. Κράζεις κάτι που άκουγες και αυτό δείχνει υψηλό ΙQ.

@Srbin

Link to comment
Share on other sites

Elpizw na katalavainei to anaphro to mualo sou to concept autou to post.

φυσικά, έχασες και απολογήσαι για να σταματήσουμε.

FIGHT TO WIM ΣΕΡΒΕ

 

Η αλβανίδα είναι παρεξηγημένη, ίσως την είχε τσιμπήσει μέδουσα στο πρόσωπο και ήταν τόσο πρησμένη, δεμένου ότι ήσασταν στη θάλασσα.

 

 

 

 

Αν και πιστεύω ότι είσαι ένας τετραπληγικός που βάζει ψέυτικες φωτογραφίες και άμα πατήσεις το 911 στο κινητό σου, σου στέλνουν δυο mcdouble και μια Light κοκακολα 

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι το τόπικ με τις αδερφές που λες και σου απάντησα συγκεκριμένα κιόλας ότι δεν απευθύνομαι σε 'σένα, και τελείωσε εκεί το θέμα. Μπορείς να το βρεις εάν θέλεις και να το τσεκάρεις.

 

 

Όσο για όλα τα παραπάνω που δεν ισχύουν, δεν το ξέρω αν και πιστεύω πως όχι. Απλά έτσι τα είπα.

 

Πχ όπως σου λέω, κράζεις χωρίς να ξέρεις το 99% των πραγμάτων. Και μόνος σου είχες αρχίσει την κόντρα με τον βάζελο ανοίγωντας κάτι τόπικ και λέγοντας μαλακίες. Για να το κάνει αυτό το λιγότερο κομπλεξικός μπορεί να είσαι αφου δεν σου είχε κάνει τίποτα, και όπως είπες, "τον έβλεπες από καιρό τι έκανε κλπ" κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ακριβώς.

 

Wraia, ligei edw to skiniko metaksi mas.

Mh mou les malakies allh fora ean mou ksanapei kamia mparoufa to χοντρομπίζελο kai tou th pw.

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

μαλακίες λες τώρα και σου έχω πει άλλες τόσες φορές , δείξε μου λίγο που έκραζα εγώ και ήταν όλα μια χαρά ? στο τόπικ που έκανα ένας ( δεν θυμάμαι ποιος ) και έλεγε ποιος είναι πιο gay εγώ ή ο Fortuna κάπως έτσι

Είχαμε ανοίξει ένα τόπικ με πουστοτράγουδα εγώ με τον άνιμα, μπήκες και έκανες 1-2 ποστ δεν θυμάμαι. Μας είπες πούστηδες είτε λίγο είτε πολύ. Ψάξε το τόπικ και δες το με τα μάτια σου, υπάρχει.

 

 

Για εκείνο το τοπικ με το poll, δεν το είχα κάνει εγώ ούτε είχα ανάμειξη.

Link to comment
Share on other sites

Αν και πιστεύω ότι είσαι ένας τετραπληγικός που βάζει ψέυτικες φωτογραφίες και άμα πατήσεις το 911 στο κινητό σου, σου στέλνουν δυο mcdouble και μια Light κοκακολα 

Τι είπες τώρα χαχαχα respect re θεός αχχαχα

Link to comment
Share on other sites

φυσικά, έχασες και απολογήσαι για να σταματήσουμε.

FIGHT TO WIM ΣΕΡΒΕ

 

Η αλβανίδα είναι παρεξηγημένη, ίσως την είχε τσιμπήσει μέδουσα στο πρόσωπο και ήταν τόσο πρησμένη, δεμένου ότι ήσασταν στη θάλασσα.

 

 

 

 

Αν και πιστεύω ότι είσαι ένας τετραπληγικός που βάζει ψέυτικες φωτογραφίες και άμα πατήσεις το 911 στο κινητό σου, σου στέλνουν δυο mcdouble και μια Light κοκακολα 

 

Re malaka vlaka, ap'osa eipa, m'auto piastikes.

Katalavaineis pws eisai ena mhdeniko? Mia trixa ap'ta 'rxidia mou pio pollh a3ia exei, para olos o xronos pou exeis xaramisei edw legontas mou malakies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...