Jump to content

[GR]UNBAN OR DDOS, προς Maxtor


Dask

Recommended Posts

Ξερω γω κραζετε και καλα μαγκες απο PC εγω σας λεω που μενω και συνεχιζετε τα δικα σας OMFG x 0a0xa0x0a

ok man i am so sry dont kill me kk thnx

Link to comment
Share on other sites

Ξερω γω κραζετε και καλα μαγκες απο PC εγω σας λεω που μενω και συνεχιζετε τα δικα σας OMFG x 0a0xa0x0a

Εσύ πριν μια βδομάδα με έκραζες χωρίς να ξέρεις ούτε πως με λένε.

Άμα θες ξύλο όμως το κανονίζουμε, πες μου σε ποια παιδική χαρά πας εκτός του νετ να έρθω να τα πούμε. Σε νετσ δε πάω

 

Μη μου λες όμως έλα εκεί που είναι εκεί και ζήτα το μπάμπη το σουγιά

 

 

 

Α, γεια σου nevermore, έβγαλα τη πούστικη υπογραφή που ζητάς απ το zake να σε γαμήσει ή κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Dexese na erthw me 2 Ak 47? Alla oxi shmera, na kanonisoume sthn allh vdomada rantevou sto Likavito

 

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

FjRYd.jpg

σίγουρα είσαι εγκληματίας με τέτοιο κινητό https://www.google.gr/search?q=GT-S5360&hl=el&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=IKHkT7fpMcqJ4gT2g4zDCA&ved=0CGkQsAQ&biw=1920&bih=908

Link to comment
Share on other sites

Thats gay logic.

εσύ πήγαινε παίξε κανένα πόκεμον σε gameboy και μετά έλα να κάνεις reply εδώ , βλέπω το signature σου σε χαρακτηρίζει απόλυτα !!

Εσύ πριν μια βδομάδα με έκραζες χωρίς να ξέρεις ούτε πως με λένε.

Άμα θες ξύλο όμως το κανονίζουμε, πες μου σε ποια παιδική χαρά πας εκτός του νετ να έρθω να τα πούμε. Σε νετσ δε πάω

 

Μη μου λες όμως έλα εκεί που είναι εκεί και ζήτα το μπάμπη το σουγιά

 

 

 

Α, γεια σου nevermore, έβγαλα τη πούστικη υπογραφή που ζητάς απ το zake να σε γαμήσει ή κάτι τέτοιο

γεια σου φλώρε

Dexese na erthw me 2 Ak 47? Alla oxi shmera, na kanonisoume sthn allh vdomada rantevou sto Likavito

 

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

πρέπει να το ξέρεις

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φλώρε

τουλάχιστον δε ρουφάω ψωλές, ίσως διαφωνείς αλλά για εμένα δεν είναι ευχαρίστηση να ζητάω γαμήσι σε forums, ούτε να καταπίνω σπαθιά made in Africa

Link to comment
Share on other sites

εσύ πήγαινε παίξε κανένα πόκεμον σε gameboy και μετά έλα να κάνεις reply εδώ , βλέπω το signature σου σε χαρακτηρίζει απόλυτα !!γεια σου φλώρε πρέπει να το ξέρεις

Τουλαχιστον παίζω ποκεμον,οχι πουλια αλλον.
Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον δε ρουφάω ψωλές, ίσως διαφωνείς αλλά για εμένα δεν είναι ευχαρίστηση να ζητάω γαμήσι σε forums, ούτε να καταπίνω σπαθιά made in Africa

ναι ρε μαλάκα δίκιο ! τράβα κλάψε τώρα σε καμία γωνία του δωματίου σου παλιό χοντράδι επειδή δεν μπορείς ούτε αντρικό κώλο να γαμήσεις από την αφυσικιά και το πάχος σου !

 

κουράδα !

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον παίζω ποκεμον,οχι πουλια αλλον.

για αυτό σου λέω επειδή εσύ ακόμη παίζεις πόκεμον ίσως θα ήταν καλό να μην ξανά μπεις εδώ γιατί μόνο πιο χαζός δείχνεις όταν πας να το παίξεις έξυπνος ,παλιό τσαστόπαιδο !
Link to comment
Share on other sites

Που είναι ο νεόπλουτος χωριάτης ο sbrin

 

ahahaha, pali psaxneis th prosoxh mou.

Edw eimai, xwriath.

 

Se apokalesa xwriath, kai twra me apokaleis kai esu XD

 

A re αυνανοκόπανε.

 

Btw, den eimai gia allo flame, vrika to inner peace mou ;D

Link to comment
Share on other sites

Τι είπες που μένεις, 1ον μπορεί να λες ψέματα για να το παίξεις άντρας. 2ον εγώ μένω Κρήτη, πως το κόβεις να έρθω στο κατσικοχώρι σου να σε δείρω; Και σου ξαναλέω, δεν το έπαιξα μάγκας, άσχετο ότι θα φας δυο μπάτσα και θα μείνεις στον τόπο. Αλλά είσαι 15 χρόνων και ανέφερα το γεγονός ότι ο μάξτορ, που κοντεύει 30 χρονών γαιδούρι φοβάται ένα σπυριάρικο.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μαλάκα δίκιο ! τράβα κλάψε τώρα σε καμία γωνία του δωματίου σου παλιό χοντράδι επειδή δεν μπορείς ούτε αντρικό κώλο να γαμήσεις από την αφυσικιά και το πάχος σου !

 

κουράδα !

η όραση σου μέσα απ τον υπολογιστή σε βοηθάει στο να βρεις γκόμενο;

ο zake είπε ότι έχεις και χάρισμα να μετράς πέη με τη γλώσσα του

 

 

ahahaha, pali psaxneis th prosoxh mou.

Edw eimai, xwriath.

 

Se apokalesa xwriath, kai twra me apokaleis kai esu XD

 

A re αυνανοκόπανε.

 

Btw, den eimai gia allo flame, vrika to inner peace mou ;D

τα βρήκατε με το nevermore? Έχει aids πρόσεχε, μια φορά βίασε ένα σκύλο λουκάνικο! ΧΟΥΕΧΟΥΕΧΟΥΕ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...