Jump to content

[gr]Have fun with Greek champs


Recommended Posts

η μαλακια ειναι οτι ολοι θα παιζουν με το σκιν τις πρωτες μερες οποτε ειμαι ετοιμος ψυχολογικα για τραγικους παιχτες.κλασσικος east

Περίμενε να δεις όταν βγει το skin του ez,Εκεί θα δεις τραγικούς players

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να δεις όταν βγει το skin του ez,Εκεί θα δεις τραγικούς players

 

Με αρχηγό εμένα. Θα feedάρω σαν τρελός αλλά θα γράφω στο chat:

 

I DONT GIVE A FUCK ABOUT KILLS OR DEATHS. I AM FABULOUS BITCHES.

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι δεν καιγομαι κ τοοοοοοοοοσο για cassiopeia γιατι παιζω mid 1 φορα το μηνα.προτιμω κατι για τοπ η για ζουγκλα

 

I play everything as a jungler np.

 

 

Χτες 16/9/13 στο east με katarina jungle

 

 

Τρελό build όμως...

 

 

mercury, lantern, frozen mallet, atma's impaler, randuin's omen, abbyssal scepter

 

 

gf

Link to comment
Share on other sites

mia xara einai emena m aresan opios pei oti oi metafrasei dn einai wrea tote einai komple3ikos opos merikoi lene dn m aresoun ta onoma ton items

Link to comment
Share on other sites

btw west solo q μετά τα 1600 είναι σπάσιμο. Υπάρχουν 100αδες άτομα που παίζουν με αγορασμένα acc και απλά χαλάνε τα games. Είχα την άλλη φορά Tristana που έβγαλε πρώτο item bloodrazor και προσπαθούσε να μας πείσει ότι ήταν μόνος του 1700 elo.

 

East λογικά θα έχει λιγότερους τέτοιους. Ποιος θα αγόραζε acc στο east που έχει αποκτήσει τόσο κακή φήμη;

Link to comment
Share on other sites

btw west solo q μετά τα 1600 είναι σπάσιμο. Υπάρχουν 100αδες άτομα που παίζουν με αγορασμένα acc και απλά χαλάνε τα games. Είχα την άλλη φορά Tristana που έβγαλε πρώτο item bloodrazor και προσπαθούσε να μας πείσει ότι ήταν μόνος του 1700 elo.

 

East λογικά θα έχει λιγότερους τέτοιους. Ποιος θα αγόραζε acc στο east που έχει αποκτήσει τόσο κακή φήμη;

 

Έβλεπα στο stream τoν Dyrus και είχε τύχει με έναν Shoopuff. Χειρότερος morde στον κόσμο. Έπαιζε 100% με αγορασμένο 2κ+ acc.

 

huehuehue

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα στο stream τoν Dyrus και είχε τύχει με έναν Shoopuff. Χειρότερος morde στον κόσμο. Έπαιζε 100% με αγορασμένο 2κ+ acc.

 

huehuehue

 

Στα 2 k + είναι και πολλά trolls επειδή δεν τους νοιάζει πια το solo q μιας και είναι 2k+.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να play game μαζί με τον Dask ,Πρέπει να είναι πολύ χαβαλέ τύπος..

 

Ο μεγαλύτερος κλάψας που έχω συναντήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλύτερος κλάψας που έχω συναντήσει ποτέ.

Κοίτα, εγώ όταν μπαίνω game μπαίνω για να κερδίσω. Είτε είναι normal είτε ranked. Όταν μου το γαμάς, θα τα ακούσεις.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, εγώ όταν μπαίνω game μπαίνω για να κερδίσω. Είτε είναι normal είτε ranked. Όταν μου το γαμάς, θα τα ακούσεις.

 

Όπως όταν σε σακατεύουν στο lane και πας afk από το 8.

Link to comment
Share on other sites

Όπως όταν σε σακατεύουν στο lane και πας afk από το 8.

Ναι, 2.5 χρόνια πριν. Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έχασα lane και πήγα afk. Σοβαρά.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, 2.5 χρόνια πριν. Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έχασα lane και πήγα afk. Σοβαρά.

 

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΓΥΦΤΟ. ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΕΝΑΣ OLAF ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΣΟΥΝΑ ΣΤΟ SKYPE XAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΓΥΦΤΟ. ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΕΝΑΣ OLAF ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΣΟΥΝΑ ΣΤΟ SKYPE XAXAXAXAXA

Στο ranked με το WW, ναι.

 

Δεν εννοούσα το 2,5 χρόνια. Αλλά ίσως αυτή ήταν και η τελευταία φορά. Γενικά τώρα δεν πάω afk, ούτε σπαμμάρω surrender.

 

Το καντήλι όμως δεν σταματάει, άλλωστε μην ξεχνάς, με τον φινίτο παίζω. Πχ πριν με έπρηζε, μπες game μπες game.

Μπαίνω και κάθεται afk, μου λέει πάω γυμναστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...