Jump to content

ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ


Vox

Recommended Posts

nai afto mpori na einai apo to 2008 alla prin 2-3 ebdomades pou ida to site tou syriza gia to programa tou einai yper to na ginoun ta skopia dimokratiki makedonia...

 

tr den mporw na sto ksanabrw gt allaksane to site tous kai xwrisame to programa tous kai barieme na to ksana psaxnw

 

 

telos panton den asxoloume allo.. gnomi den prokite na allaksw se kanenan oute kanis tin diki mou opote bb..

Μάλλον σε άλλο site μπήκες.Ούτε στο προηγούμενο πρόγραμμα υπήρχε, τα ίδια έλεγε περί σύνθετης γεωγραφικής ονομασίας.Τέλος πάντων απλά το να λασπολογείς χωρίς να έχεις διαβάσει απολύτως τίποτα είναι ενοχλητικό και αυτό ήθελα να σου δείξω.

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σε άλλο site μπήκες.Ούτε στο προηγούμενο πρόγραμμα υπήρχε, τα ίδια έλεγε περί σύνθετης γεωγραφικής ονομασίας.Τέλος πάντων απλά το να λασπολογείς χωρίς να έχεις διαβάσει απολύτως τίποτα είναι ενοχλητικό και αυτό ήθελα να σου δείξω.

 

 

100% eixa mpi sto site tou syriza gt to xaibani h mana mou eixe psifisi syriza kai epidi den me pistebe eixame kai mpi kai to diabase kai h idia...

Exw diabasi to program tou alla mono kai mono pou eipe afto me ta skopia na ginoun dimokratiki makedonia mou einai yper arketo gia na misisw to syriza.

Link to comment
Share on other sites

100% eixa mpi sto site tou syriza gt to xaibani h mana mou eixe psifisi syriza kai epidi den me pistebe eixame kai mpi kai to diabase kai h idia...

Exw diabasi to program tou alla mono kai mono pou eipe afto me ta skopia na ginoun dimokratiki makedonia mou einai yper arketo gia na misisw to syriza.

Καλά οκ είχαν πει να ονομαστεί Δημοκρατία της Μακεδονίας δίκιο έχεις!Ο γιατρός είπε να λέμε πάντα ναι.

Link to comment
Share on other sites

http://www.syriza.gr/content/10-%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE

 

Ορίστε και το προηγούμενο πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ για τις προηγούμενες εκλογές, τα ίδια λέει με το τώρινο.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερα 15χρονα σαν εσένα που όντως είσαι 15χρονο μιας και έχω δει το username σου(είναι κάτι που τελειώνει σε 1997 για αυτό το λέω) να κάνουν υποδείξεις είναι τουλάχιστον γελοίο.

Link to comment
Share on other sites

OXI ΣΥΡΙΖΑ ΟΧΙ ΝΔ ΟΧΙ ΠΑΣΟΚ

 

 

ξυπνήστε ΖΩΑ

o hi

 

 

BTW

Σας έχει πει κανένας ότι τα σκόπια δεν δικαιούνται όνομα Μακεδονία; Έχετε καθόλου ιδέα από ιστορία; ή απλά δεν θέλετε να αντιμετωπίσετε την αλήθεια;

Πολλοί σκοπιανοί ήταν μακεδονομάχοι

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερα 15χρονα σαν εσένα που όντως είσαι 15χρονο μιας και έχω δει το username σου(είναι κάτι που τελειώνει σε 1997 για αυτό το λέω) να κάνουν υποδείξεις είναι τουλάχιστον γελοίο.

δεν είμαι 15 ηλίθιε το ότι λέει το username έτσι δεν σημαίνει πως είμαι τόσο ... το ακκ είχε γίνει για άλλον αλλά στο μέλλον το πήρα εγώ στα χέρια μου , και στο κάτω κάτω δεν έχω λόγο να δίνω δικαιολογίες στον κάθε ένα σαν εσένα !

 

Ποτέ δεν είπα πως ψηφίζω χρυσή αυγή , και ο γελοίος είσαι εσύ με αυτά που ασχολείσαι !

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι 15 ηλίθιε το ότι λέει το username έτσι δεν σημαίνει πως είμαι τόσο ... το ακκ είχε γίνει για άλλον αλλά στο μέλλον το πήρα εγώ στα χέρια μου , και στο κάτω κάτω δεν έχω λόγο να δίνω δικαιολογίες στον κάθε ένα σαν εσένα !

 

Ποτέ δεν είπα πως ψηφίζω χρυσή αυγή , και ο γελοίος είσαι εσύ με αυτά που ασχολείσαι !

Το ξερα! Τέλος πάντων έχω αντιπαραθέσει άπειρες φορές επιχειρήματα που καταρρίπτουν τα πάντα δε θα το κάνω άλλη μία.

Link to comment
Share on other sites

o hi

 

 

BTW

Σας έχει πει κανένας ότι τα σκόπια δεν δικαιούνται όνομα Μακεδονία; Έχετε καθόλου ιδέα από ιστορία; ή απλά δεν θέλετε να αντιμετωπίσετε την αλήθεια;

Πολλοί σκοπιανοί ήταν μακεδονομάχοι

δεν με νοιάζει για την Μακεδονία , ας την πούνε και Βάζελο , με νοιάζει για τους λαθρομετανάστες που θέλει να νομιμοποιήσει ο Τσίπρας ...

 

εκεί τα χαλάμε ..

Link to comment
Share on other sites

Το ξερα! Τέλος πάντων έχω αντιπαραθέσει άπειρες φορές επιχειρήματα που καταρρίπτουν τα πάντα δε θα το κάνω άλλη μία.

ναι σαν να έχεις δίκιο δεν έχω ούτε εγώ όρεξη ...
Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιάζει για την Μακεδονία , ας την πούνε και Βάζελο , με νοιάζει για τους λαθρομετανάστες που θέλει να νομιμοποιήσει ο Τσίπρας ...

 

εκεί τα χαλάμε ..

Ούτε αυτό ισχύει αλλά εντάξει.Συνοπτικά θα σου πω τις θέσεις στο μεταναστευτικό, δημιουργία κέντρων υποδοχής και προσπάθεια έκδοσης χαρτιών για να τους στείλουμε στην κεντρική Ευρώπη, πάταξη των κυκλωμάτων αυτών που φέρνουν ανθρώπους εδώ και τους εκμεταλλεύονται για ναρκωτικά,πορνεία κλπ αλλά το βασικό είναι να συνεργαστούμε με την Ευρώπη γιατί κακά τα ψέματα μόνοι μας δεν μπορούμε να το αντιμετωπίσουμε αυτό το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

«Αν είναι κάποιος χρόνια στην Ελλάδα και εργάζεται πρέπει να έχει χαρτιά και ένα καθεστώς νόμιμης παραμονής. Το να μπορεί υπό τέτοιες συνθήκες να φέρει τη γυναίκα του και τα παιδιά του δεν είναι τόσο παράλογο. Οι Έλληνες της Διασποράς απέκτησαν αυτό το δικαίωμα. Αυτό που πρέπει να αντιμετωπίσουμε είναι τα παράνομα κυκλώματα που σχετίζονται με τη διακίνηση, την καταναγκαστική πορνεία, τα ναρκωτικά καθώς και το καθεστώς των ανθρώπων που εγκλωβίζονται στην Ελλάδα ενώ θέλουν να φύγουν στην κεντρική Ευρώπη και αποτελούν τη μεγάλη πλειονότητα των μεταναστών δίχως χαρτιά».

Αυτό είχε πει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...