Jump to content

ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ


Vox

Recommended Posts

sthn 'b peiraia eixe vgei 1 i 2 i x.a

Ναι 1η χαχαχαχαχα

http://www.fimes.gr/2012/05/ekloges-2012-a-peiraios-b-peiraios/

 

5οι

 

Που τα βλέπετε αυτά τα "2οι" και "1οι" αναρωτιέμαι ορισμένοι...

Έλα μωρέ μαλάκα ψάχνεις και εσύ να βγάλεις άκρη με μαλακισμένα παιδιά που επειδή βρίσκονται σε μία ηλικία που οι ορμόνες βράζουν ψάχνονται για ιδεολογίες που να έχουν βία και μόνο βία ε μία από αυτή είναι και ο φασισμός.Ο άλλος λέει ότι στο Άουσβιτς δεν έκαναν τους Εβραίους σαπούνια και ότι λέμε ψέματα επειδή τα λέει η τηλεόραση και ο μπαμπάς μας, από κει να καταλάβεις σκεπτικό.
Link to comment
Share on other sites

Ναι 1η χαχαχαχαχαΈλα μωρέ μαλάκα ψάχνεις και εσύ να βγάλεις άκρη με μαλακισμένα παιδιά που επειδή βρίσκονται σε μία ηλικία που οι ορμόνες βράζουν ψάχνονται για ιδεολογίες που να έχουν βία και μόνο βία ε μία από αυτή είναι και ο φασισμός.Ο άλλος λέει ότι στο Άουσβιτς δεν έκαναν τους Εβραίους σαπούνια και ότι λέμε ψέματα επειδή τα λέει η τηλεόραση και ο μπαμπάς μας, από κει να καταλάβεις σκεπτικό.

 

Σκάσε ρε βλάκα που ακούς τον μπαμπά σου και τη μαμά σου, και τον παππού σου και τη γιαγιά σου...και την ιστορία που είναι γραμμένη.Και τις αποδείξεις που υπάρχουν παντού.Και τους μάρτυρες.Και τα τόσα νεκρά πτώματα των Εβραίων.

 

ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΆΝΔΑ.ΑΝΊΔΕΕ!!!!!!!

 

-.-'

Link to comment
Share on other sites

Σκάσε ρε βλάκα που ακούς τον μπαμπά σου και τη μαμά σου, και τον παππού σου και τη γιαγιά σου...και την ιστορία που είναι γραμμένη.Και τις αποδείξεις που υπάρχουν παντού.Και τους μάρτυρες.Και τα τόσα νεκρά πτώματα των Εβραίων.

 

ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΆΝΔΑ.ΑΝΊΔΕΕ!!!!!!!

 

-.-'

Κάτσε αφού τους έκαναν σαπούνια, δεν υπάρχουν πτώματα scaled.php?server=571&filename=coolfacegif.png&res=crop

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε αφού τους έκαναν σαπούνια, δεν υπάρχουν πτώματα scaled.php?server=571&filename=coolfacegif.png&res=crop

 

Εεεε δεν τους πρόλαβαν όλους...αλλά κάτσε, τι ξέρω εγώ?Τίποτα...ας μας τα πει ο Excalibur μιας και φαίνεται να τα έχει βιώσει απο κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Εεεε δεν τους πρόλαβαν όλους...αλλά κάτσε, τι ξέρω εγώ?Τίποτα...ας μας τα πει ο Excalibur μιας και φαίνεται να τα έχει βιώσει απο κοντά...

Να μας πει τις ιστορίες για αγρίους που λέει ο Μιχαλολιάκος.Του έλεγε ο Θεοδωράκης για τα εγκλήματα του Χίτλερ και απαντούσε "ναι μα ο Στάλιν έκανε αυτά μπλα μπλα μπλα".
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι μαλακίες, και το λέω για 2η φορά σύμφωνα με το τελευταίο πρόγραμμα λένε ακύρωση Μνημονίου και επαναδιαπραγμάτευση της δανειακής σύμβασης ούτε για προσλήψεις έχει πει ούτε τίποτα.Αλήθεια ένα κόμμα που ξαφνικά βρέθηκε από το 4,5 % στο 16 % δεν είναι λογικό να αλλάξει κάποια πράγματα ; Α η Χρυσή Αυγή τι λέει για τα οικονομικά κλπ ; Α κάτσε να δεις "ΑΙΞΟ Η ΞΑΙΝΕΙ!".

Link to comment
Share on other sites

ΤΣΙΠΡΑΣ VS ΤΣΙΠΡΑΣ

 

o tsipras 8a to kanonisei

χαχαχα ο άνθρωπος είναι ο μεγαλύτερος ψεύτης , δεν ξέρει τι του γίνεται ....

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ο άνθρωπος είναι ο μεγαλύτερος ψεύτης , δεν ξέρει τι του γίνεται ....

 

 

Πού διάολο λέει το ψέμα ; Το μόνο που άλλαξε σε σχέση με την 6η Μαϊου είναι ότι είναι πιο προσεκτικός στις διατυπώσεις του, τώρα αν εσείς είστε αναλφάβητοι δε σας φταίει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Πού διάολο λέει το ψέμα ; Το μόνο που άλλαξε σε σχέση με την 6η Μαϊου είναι ότι είναι πιο προσεκτικός στις διατυπώσεις του, τώρα αν εσείς είστε αναλφάβητοι δε σας φταίει κανείς.

ναι σωστό και αυτό ... α ρε μαλάκα θέλω να βγει πραγματικά και μετά από 4 χρόνια εδώ θα είμαστε μαζί και θα τραβάμε τα μαλλιά μας και θα σε βρίζω ...
Link to comment
Share on other sites

Και για να σας αποδείξω πόσο χαζοί είστε.Στο πρώτο βίντεο μιλάει για το μνημόνιο και λεει καταγγελία ή ακύρωση(το ίδιο που λέει τώρα), στο δεύτερο μιλάει για επαναδιαπραγμάτευση της δανειακής σύμβασης και στο τρίτο απλά λέει ότι δε θα πάει όπως πήγε ο Κασιδιάρης να πλακώσει στα χαστούκια τη Μέρκελ αλλά θα της εξηγήσει ακριβώς το σχέδιο του.

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστό και αυτό ... α ρε μαλάκα θέλω να βγει πραγματικά και μετά από 4 χρόνια εδώ θα είμαστε μαζί και θα τραβάμε τα μαλλιά μας και θα σε βρίζω ...

Ωραία ρε αγόρι μου τι προτείνεις εσύ ; Πες μας τι θα ψηφίσεις να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ρε αγόρι μου τι προτείνεις εσύ ; Πες μας τι θα ψηφίσεις να δούμε!

http://www.erepublik.com/en/article/-greek-gay-party-s-presentation-1693484/1/20

Greek Gay Party

Link to comment
Share on other sites

τράβα γαμήσου εσύ παλιό πουτσόσπερμα , κολόχοντράδι
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...