Jump to content

Eλπίζω να μην έχουμε αυτό το αποτέλεσμα στις εκλογές


Vampirenios

Recommended Posts

Δεν υπήρχε καν, δε ξέρω γιατί τόσο μίσος στον ΣΥΡΙΖΑ σοβαρά τώρα.

 

 

Εκτός αν εννοείς αυτόν εδώ ο οποίος δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Παίζει να έχεις και κάρτα μέλους XD.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχεις και κάρτα μέλους XD.

Ναι μωρέ μαλάκα μου δίνει γραμμή ο Τσίπρας...Απλά να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη.Ο συγκεκριμένος είχε ανακοινώσει ότι θα κατέβει αλλά τελικά πήρε πούλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κανείς μια συζήτηση χωρίς να βρίσεις;

 

Perimeneis apanthsh pou tha kanei nohma, ap'to atomo auto?

Enas vlakas kai misos einai.

To mono pou 3erei einai na sumfwnei me tous vlakes tou pou ton uperaspizontai kai na kanei quote ta pio akura replies.

Link to comment
Share on other sites

Μια εικόνα χίλιες λέξεις όπως λένε

113xryshaugh__article.jpg

Ε δεν εχουν ψηφισει γιαγιαδες/παππουδες, για αυτο..
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα σου πόσταρα χτες το πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ για την εξωτερική πολιτική τράβα διάβασε το και αν βρεις ένα σημείο που λέει κάτι τέτοιο θα κάτσω να με γαμήσεις.

- Σταδιακή παροχή ταξιδιωτικών εγγράφων για τους μετανάστες που επιθυμούν να αποχωρήσουν από το ελληνικό έδαφος .. ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ : ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ .. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ? Η ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 3ΠΛΑΣΙΟΙ + ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΛΛΑΣ ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ

 

- Λύση σύνθετης ονομασίας με γεωγραφικό προσδιορισμό για όλες τις χρήσεις για το όνομα της Π.Γ.Δ.Μ.,στο πλαίσιο του ΟΗΕ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ : ΣΥΝΘΕΤΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ = ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΕΙ .. ) ΣΤΟ ΠΛΑΣΙΟ ΤΟΥ Ο.Η.Ε ? Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ?

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ******* ΕΛΕΥΘΕΡΑ ?

 

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν εχουν ψηφισει γιαγιαδες/παππουδες, για αυτο..

εαν ήταν απο παππουδες/γιαγιαδες ΠΑΣΟΚ/ΝΔ πρώτα κόμματα.

Πλέον δεν έχουμε επιλογή. ΣΥΡΙΖΑ 1ο κόμμα και ελπίζω να πάει σε συνεργασία με ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ για ένα καλύτερο αύριο.

Όσοι λέτε μαλακίες για Τσίπρα,είναι ο μόνος που πήγε στην ευρώπη με αρχίδια και δεν έκατσε προσοχή.

Τώρα τα ΜΜΕ προσπαθούν να ρίξουν στάχτη στα μάτια του κόσμου για Τσίπρα,απειλούν με δραχμή,έξοδος απο την ευροζώνη και πόσα άλλα.Τίποτα απο αυτά δεν θα αφήσουν οι γερμανογαλλοί να γίνει διότι η ζημιά στην ευρωπη θα είναι καταστροφική.

Link to comment
Share on other sites

εαν ήταν απο παππουδες/γιαγιαδες ΠΑΣΟΚ/ΝΔ πρώτα κόμματα.

Πλέον δεν έχουμε επιλογή. ΣΥΡΙΖΑ 1ο κόμμα και ελπίζω να πάει σε συνεργασία με ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ για ένα καλύτερο αύριο.

Όσοι λέτε μαλακίες για Τσίπρα,είναι ο μόνος που πήγε στην ευρώπη με αρχίδια και δεν έκατσε προσοχή.

Τώρα τα ΜΜΕ προσπαθούν να ρίξουν στάχτη στα μάτια του κόσμου για Τσίπρα,απειλούν με δραχμή,έξοδος απο την ευροζώνη και πόσα άλλα.Τίποτα απο αυτά δεν θα αφήσουν οι γερμανογαλλοί να γίνει διότι η ζημιά στην ευρωπη θα είναι καταστροφική.

Τόσα ξέρεις τόσα λες

Link to comment
Share on other sites

 

- Σταδιακή παροχή ταξιδιωτικών εγγράφων για τους μετανάστες που επιθυμούν να αποχωρήσουν από το ελληνικό έδαφος .. ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ : ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ .. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ? Η ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 3ΠΛΑΣΙΟΙ + ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΛΛΑΣ ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ

 

- Λύση σύνθετης ονομασίας με γεωγραφικό προσδιορισμό για όλες τις χρήσεις για το όνομα της Π.Γ.Δ.Μ.,στο πλαίσιο του ΟΗΕ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ : ΣΥΝΘΕΤΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ = ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΕΙ .. ) ΣΤΟ ΠΛΑΣΙΟ ΤΟΥ Ο.Η.Ε ? Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ?

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ******* ΕΛΕΥΘΕΡΑ ?

 

 

Εσύ αγόρι μου, θες να μη δέχεται η Ελλάδα ξένους και να δέχεται η Ευρώπη τους Έλληνες;

 

Makes sense.

 

 

 

 

 

 

Επίσης, ξεχάστε το ενδεχόμενο να μην περιέχεται ο όρος "Μακεδονία" στην ονομασία των Σκοπίων με ειρηνικό τρόπο. Όσο υπάρχουν συμφέροντα δε γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Teo ο ΣΥΡΙΖΑ φταίει και για το Μακεδονικό, εξάλλου 38 χρόνια ο ΣΥΡΙΖΑ κυβερνούσε ! Αποδέξου το πλέον ότι το μακεδονικό είναι χαμένο εκτός αν θες να κάνουμε πόλεμο.

Link to comment
Share on other sites

συνεργασία με ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

 

Κάποια λεγόμενα του παϊσιου τα κρατάω ακόμα στην άκρη του μυαλού μου...

 

Και δείτε μια προφητεία του Αγίου Κοσμά του Αιτωλού στο μεταξύ:

 

47. «Ὁ χαλασμὸς θὰ γίνη ἀπὸ ἕνα κασσιδιάρη».

 

http://users.uoa.gr/~nektar/orthodoxy/tributes/patrokosmas/profhteiai.htm

Link to comment
Share on other sites

Εσύ αγόρι μου, θες να μη δέχεται η Ελλάδα ξένους και να δέχεται η Ευρώπη τους Έλληνες;

οχι φιλαρακι δεν καταλαβες ..  εγω θελω να ερχονται ξενοι στην Ελλαδα αλλα μεχρι οσο αντεχει και νομιμα οχι με τσουβαλια και παρανομα ..

Οσο για τα σκοπια Πολεμο θελουν ? αν ειναι να πουλησω εγω την ιστορια μου για τα συμφεροντα μερικων ******* τοτε πολεμο θα εχουν !! Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΣ !!!

 

«Ὁ χαλασμὸς θὰ γίνη ἀπὸ ἕνα κασσιδιάρη».

ποτε δεν ξερεις .. μπορει να ειναι αυτος ο Κασιδιαρης .. Μπορει παλι να ειναι ο Πουτιν :) Μπορει παλι καποιος αλλος στο μελλον :) Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μην περιμένετε πολλά γενικώς από τη στιγμή που όλος ο κόσμος τους λέει Μακεδονία.Το όνομα "Βόρεια Δημοκρατία της Μακεδονίας" θα ναι επιτυχία αν και ούτε αυτό θα πετύχουμε.

Link to comment
Share on other sites

egw pantos pshfizw Δημιουργια Ξανα, dn me noiazei to xamhlo pososto, apla me ekfrazoun oi apopseis tou komatos...

 

ti na pw an protimate suriza , einai epilogh sas

 

Σε εκφράζει και η περίφημη επιστολή;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...