Jump to content

Eλπίζω να μην έχουμε αυτό το αποτέλεσμα στις εκλογές


Vampirenios

Recommended Posts

H XΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ Ή Ο ΣΥΡΙΖΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 30 % ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ Ν.Δ ΜΕ 21%? ΑΜΑ ΒΓΕΙ Ο ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΜΕ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ..

πολύ τηλεόραση βλέπεις

Link to comment
Share on other sites

πολύ τηλεόραση βλέπεις

Ρε το θέμα με τη Χ.Α. είναι το εξής.Αν όχι σε όλα στο 80% από αυτά Π λέει και ζητάει είναι σωστή απλώς έχουν αυτό υο ναζιστικό χαρακτήρα.Θέλουν να επιβάλουν πράγματα με την βία.

Link to comment
Share on other sites

Ρε το θέμα με τη Χ.Α. είναι το εξής.Αν όχι σε όλα στο 80% από αυτά Π λέει και ζητάει είναι σωστή απλώς έχουν αυτό υο ναζιστικό χαρακτήρα.Θέλουν να επιβάλουν πράγματα με την βία.

Ξέρω αγαπητέ. Απλά το μυαλό σας έχει σκατά, βασικά είναι στουμπομένο απο σκατό και δε μπορεί να μπει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται Τσιπρα. Ειναι ο μονος που δε τους καθεται σουζα κ ποναει. Αυτοι συνηθιζαν να μας εχουν στα ψεματα κ να μαστε υπο. Ο Τσιπρας ειναι η φωνη του λαου που εχει αγανακτηση. Τον Σαμαρα ας τον ψηφισουν επιχηρηματιες κ διευθυντες π εχουν συμφεροντα. Μολις βγειτε στη κοινωνια (γ οσους δε εχουν βγει ακμα θα καταλαβουν)..

 

Τ ν πρωτο, γ μισθους? Σκανδαλα? Μισθοι ενοπλων δυναμεων? τα υπολοιπα στο syriza.gr :-)

 

Sent from my GT-S5360

Link to comment
Share on other sites

H XΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ Ή Ο ΣΥΡΙΖΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 30 % ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ Ν.Δ ΜΕ 21%? ΑΜΑ ΒΓΕΙ Ο ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΜΕ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ..

 

Eisai polu pisw esu :P

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται Τσιπρα. Ειναι ο μονος που δε τους καθεται σουζα κ ποναει. Αυτοι συνηθιζαν να μας εχουν στα ψεματα κ να μαστε υπο. Ο Τσιπρας ειναι η φωνη του λαου που εχει αγανακτηση. Τον Σαμαρα ας τον ψηφισουν επιχηρηματιες κ διευθυντες π εχουν συμφεροντα. Μολις βγειτε στη κοινωνια (γ οσους δε εχουν βγει ακμα θα καταλαβουν)..

 

Τ ν πρωτο, γ μισθους? Σκανδαλα? Μισθοι ενοπλων δυναμεων? τα υπολοιπα στο syriza.gr :-)

 

Sent from my GT-S5360

Μαλακά τα πιστεύεις αυτά?Τσίπρα Π λέει την Μακεδονία σκοπιά και θέλει τους τούρκους στην Θράκη

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά η Χ.Α δεν μπαίνει καν στη Βουλή στις επόμενες ή αν μπεις θα μπει με πολύ μικρότερο ποσοστό από το 7 % που πήρε.Τώρα για ΣΥΡΙΖΑ πρώτο κόμμα στο χέρι τους είναι αν δεν κάνουν μαλακίες τώρα στην τελευταία βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλακά τα πιστεύεις αυτά?Τσίπρα Π λέει την Μακεδονία σκοπιά και θέλει τους τούρκους στην Θράκη

 

 

 

Ρε μαλάκα σου πόσταρα χτες το πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ για την εξωτερική πολιτική τράβα διάβασε το και αν βρεις ένα σημείο που λέει κάτι τέτοιο θα κάτσω να με γαμήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε πουστηδες μου είμαι από κινητό και δεν μπορώ να ποστάρω λινκς.Θα σ στείλω πμ αργότερα ένα λινκ να δεις

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα σου πόσταρα χτες το πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ για την εξωτερική πολιτική τράβα διάβασε το και αν βρεις ένα σημείο που λέει κάτι τέτοιο θα κάτσω να με γαμήσεις.

το διάβασα και δεν έχει ούτε καν αναφορά σε αυτά που αναφέρουν , παρόλο που δεν έχω δικαίωμα ψήφου ακόμα γιατί είμαι 16 , Θέλω να συγχαρώ αυτούς που δεν έχουν σκατά στο κεφάλι τους και ψηφίζουν Σύριζα,Κ.Κ.Ε, Αν.Έλληνες και Δημ.Αρ
Link to comment
Share on other sites

το διάβασα και δεν έχει ούτε καν αναφορά σε αυτά που αναφέρουν , παρόλο που δεν έχω δικαίωμα ψήφου ακόμα γιατί είμαι 16 , Θέλω να συγχαρώ αυτούς που δεν έχουν σκατά στο κεφάλι τους και ψηφίζουν Σύριζα,Κ.Κ.Ε, Αν.Έλληνες και Δημ.Αρ

.....

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε πουστηδες μου είμαι από κινητό και δεν μπορώ να ποστάρω λινκς.Θα σ στείλω πμ αργότερα ένα λινκ να δεις

Ξέρω τι θα μου στείλεις.Ένα λινκ από την διεθνιστική εργατική αριστερά του 2008 που έλεγε τα Σκόπια Δημοκρατία της Μακεδονίας.Εγώ σου ποστάρω το πρόγραμμα εξωτερικής πολιτικής του ΣΥΡΙΖΑ(το τονίζω και όχι κάποιας συνιστώσας) και μου λες μαλακίες.

το διάβασα και δεν έχει ούτε καν αναφορά σε αυτά που αναφέρουν , παρόλο που δεν έχω δικαίωμα ψήφου ακόμα γιατί είμαι 16 , Θέλω να συγχαρώ αυτούς που δεν έχουν σκατά στο κεφάλι τους και ψηφίζουν Σύριζα,Κ.Κ.Ε, Αν.Έλληνες και Δημ.Αρ

Τα λέει ξεκάθαρα για όλα απλά μάθε να διαβάζεις.

 

Άρα να ψηφίσουν όλοι ΠΑΣΟΚ-ΝΔ-ΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

 

5. Η σταθερή θέση του ΣΥ.ΡΙΖ.Α. - Ε.Κ.Μ. είναι ότι η Ελλάδα έχει αναφαίρετο δικαίωμα στην ανακήρυξη ΑΟΖ και στην αξιοποίηση του υποθαλάσσιου πλούτου της, με βάση το Διεθνές Δίκαιο και τη Σύμβαση για το Δίκαιο της Θάλασσας. Για την κατοχύρωση του δικαιώματος αυτού και την οριοθέτηση της ελληνικής ΑΟΖ χρειάζεται να αρχίσουν οι αναγκαίες διαδικασίες για την υπογραφή διμερών συμφωνιών με τις ενδιαφερόμενες γειτονικές χώρες.

 

8. Εργαζόμαστε σταθερά υπέρ μιας αμοιβαία αποδεκτής λύσης στη διαφορά για το όνομα της Π.Γ.Δ.Μ. στο πλαίσιο του ΟΗΕ, λύση σύνθετης ονομασίας με γεωγραφικό προσδιορισμό για όλες τις χρήσεις. Αποκρούουμε τις εθνικιστικές εντάσεις από κάθε πλευρά των συνόρων, και υποστηρίζουμε την πολύμορφη προσέγγιση, συνεργασία και οικοδόμηση εμπιστοσύνης με τη γειτονική χώρα στη βάση του διεθνούς δικαίου και του απαραβίαστου των συνόρων.

 

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...