Jump to content

[GR] Linky Σμίκρυνε τα links σου και κέρδισε 5.60 Ευρώ ανα 1000 επισκεψεις


Recommended Posts

banner.gif

 

Linky.gr Σμίκρυνε τα links σου και κέρδισε 5.60 Ευρώ ανα 1000 επισκεψεις

 

 

Τι είναι το Linky.gr?

Το Linky.gr είναι μία υπηρεσία σμίκρυνσης συνδέσμων με διπλή λειτοyργία το οποίο απευθύνεται στο ελληνικό κοινό.

 

Αφού κάνεις εγγραφή επιλέγεις μεταξύ δύο υπηρεσιών. Από τον πίνακα ελέγχου μπορείς να επιλέξεις μεταξύ των επιλογών "Σμίκρυνε τα links και κέρδισε" και "Διαφήμισε τη σελίδα σου".

 

Οι χρήστες διαμοιράζονται τους συνδέσμους (links) σε διάφορα website στον internet, αφού πρώτα τα σμικρύνουν σε μορφή www.linky.gr/xxx , όταν κάποιος κλικάρει σε αυτά τα links πριν οδηγήθει στο αρχικό link που κρύβεται πίσω από το Linky link θα του εμφανιστεί μία διαφήμιση για 5 δευτερόλεπτα και μετά πατώντας "Skip" επάνω δεξιά θα οδηγηθεί στον αρχικό link. Με το πάτημα του "Skip" μόλις πιστώθηκε στο λογαριασμό σου το ποσό των 0.0056 Ευρώ !

 

Δεν χρειάζεται να πληρώσεις για να ξεκινήσεις να βγάζεις χρήματα. Κάνε λοιπόν εγγραφή και ξεκίνα!

 

Πόσα κέρδη μπορώ να έχω?

Το ποσό των κερδών εξαρτάται από το κοινό το οποίο έχετε δηλαδή σε πόσα άτομα μπορείτε να διαμοιράσετε τα Linky links σας, από τον αριθμό των ατόμων που έγραψες στο Linky.gr και από τον αριθμό των χρηστών που αυτοί γράψανε. Για να γράψεις κάποιον στον πίνακα ελέγχου στην επιλογή banners υπάρχουν λογότυπα μας που μπορείτε να αναρτήσετε στην ιστοσελίδα σας και όσοι γράφονται μέσω αυτών έχετε κέρδος το οποίο φαίνεται αναλυτικά μέσω του Πινακα ελέγχου στην επιλογή Refferals.

 

Ελάχιστο ποσό Cashout:

Το ελάχιστο ποσό για να κάνετε cashout είναι 5.00 ευρώ .

 

Τρόπος πληρωμής:

Η πληρωμή γίνεται μέσω paypal εντός 48 ωρών και μπορεί να έχει κάποια μικρή χρέωση λόγω φορολογικών ρυθμίσεων στην λειτουργία του Paypal.

 

Τα Στατιστικά μου

 

2t92r5kmpe7v9d8mckep.pngng8acpjr93ueawkfrvg1.png

Μόλις έκανα και request για cashout , όταν μου τα στήλουν στο paypal θα ποσταρώ εικόνα.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

banner.gif

 

Linky.gr Σμίκρυνε τα links σου και κέρδισε 5.60 Ευρώ ανα 1000 επισκεψεις

 

 

Τι είναι το Linky.gr?

Πόσα κέρδη μπορώ να έχω?

Τα Στατιστικά μου

Μόλις έκανα και request για cashout , όταν μου τα στήλουν στο paypal θα ποσταρώ εικόνα.

 

 

 

 

Payment proof?
Link to comment
Share on other sites

Payment proof?

 

 

Μόλις έκανα και request για cashout , όταν μου τα στήλουν στο paypal θα ποσταρώ εικόνα.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I guess you still waiting for ur payment proof.

 

They turned it into scam i think, adf.ly the original ;)

 

ontos kai egw etsi nmz  scam prepi na einai telika persan oi 48 wres pou lene kai tpt...

to adf.ly nai ok original alla den plironi kala gia elliniko traffic

exw Total: 34,455 views, $49.63277 earned

kai ta 32,102 einai elliniko traffic..

 

psaxnw ena site still adfly pou na plironi kala gia elliniko traffic ...

 

 

tha perimeno alli mia mera an den plirosoun kai avrio tha kanw request gia lock.

Link to comment
Share on other sites

Paei kai h triti mera den plironoun telika.... Scam einai kai tsampa xarika stin arxi otan to eida lew epitelous ena elliniko site still adf.ly pou plironi kala gia elliniko traffic. anyway synexizw me adf.ly ....

 

Request gia lock.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...