Jump to content
  • 0

{Request}L2j Own Pack


M@n80$

Question

Γεια σας παιδιά. Θέλω κάποιος να μου κάνει ένα pack. Μιλάμε για Interlude. Όπως είναι το L2jFrozen ή το L2jKatara(L2 Leviticus). Θέλω να έχω ένα δικό μου pack γιατί θέλω να τον δώσω σε εταιρία και θέλω να έχω δικό μου. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου PM..

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Να μην τα πολυλογουμε και τσαμπα και καλο δε θα βρεις τελος.

 

Παμε τωρα στο κυριο μερος. Τι εννοεις λεγοντας πως να κανουμε ενα pack?

Κανεις compile l2j καθαρο ή οτι αλλο θες , και απλα περνας οτι θελεις. Τωρα αν ξεκινησεις με l2j , δε θα καταφερεις και τιποτα σπουδαιο αν δεν ξερεις java. Αν κατσεις να μαθεις λιγο java , και να μπορεις να χειριζεσαι λιγο πολυ το source , τοτε κατι γινεται.

Εκεί που γράφει l2jfrozen console να γράφει l2jserver by Μ@n80$ και να είναι βασισμένο σε l2j clean. Όπως είναι το L2jKatara

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Εκεί που γράφει l2jfrozen console να γράφει l2jserver by Μ@n80$ και να είναι βασισμένο σε l2j clean. Όπως είναι το L2jKatara

diladi thes ena diko sou project based se l2jserver

prepei na to eixa dei to pws to kaneis auto edw sto forum psakse

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Εκεί που γράφει l2jfrozen console να γράφει l2jserver by Μ@n80$ και να είναι βασισμένο σε l2j clean. Όπως είναι το L2jKatara

lol; Το gameserver.bat αλλαζεις για να το κανεις αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

lol; Το gameserver.bat αλλαζεις για να το κανεις αυτο.

Ειλικρινα το πιστευεις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ειλικρινα το πιστευεις αυτο?

 

Εκεί που γράφει l2jfrozen console να γράφει l2jserver by Μ@n80$ και να είναι βασισμένο σε l2j clean. Όπως είναι το L2jKatara

 

Οποτε ναι , αν γι αυτον αυτο θεωρειται δικο του project, τοτε ναι το πιστευω . Αυτο ειπε αν καταλαβες καλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Εκεί που γράφει l2jfrozen console να γράφει l2jserver by Μ@n80$ και να είναι βασισμένο σε l2j clean. Όπως είναι το L2jKatara

 

Οποτε ναι , αν γι αυτον αυτο θεωρειται δικο του project, τοτε ναι το πιστευω . Αυτο ειπε αν καταλαβες καλα.

Δεν νομίζω,

 

http://subversion.assembla.com/svn/L2jFrozenInterlude/trunk/gameserver/dist/startGameServer.bat

 

Δες αυτό,

 

http://subversion.assembla.com/svn/L2jFrozenInterlude/trunk/gameserver/head-src/com/l2jfrozen/L2Frozen.java

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...