Jump to content
  • 0

{Request}L2j Own Pack


M@n80$

Question

Γεια σας παιδιά. Θέλω κάποιος να μου κάνει ένα pack. Μιλάμε για Interlude. Όπως είναι το L2jFrozen ή το L2jKatara(L2 Leviticus). Θέλω να έχω ένα δικό μου pack γιατί θέλω να τον δώσω σε εταιρία και θέλω να έχω δικό μου. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου PM..

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Γεια σας παιδιά. Θέλω κάποιος να μου κάνει ένα pack. Μιλάμε για Interlude. Όπως είναι το L2jFrozen ή το L2jKatara(L2 Leviticus). Θέλω να έχω ένα δικό μου pack γιατί θέλω να τον δώσω σε εταιρία και θέλω να έχω δικό μου. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου PM..

$?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δηλαδή τι δεν κατάλαβες; Θέλω να μου κάνει κάποιος ένα pack βασισμένο σε L2jServer (Clean)

to dollario evala dld posa dineis esi mallon den katalaves

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ένα pack θέλω. Δεν θέλω και τίποτα το σπουδαίο. Εμένα πάντως ένας μου είπε θα με το κάνει free αλλά δεν μπορώ να περιμένω 1 μήνα. Λείπει στο εξωτερικό και θα γυρίσει σε 1 μήνα. Δεν μπορώ να περιμένω 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ένα pack θέλω. Δεν θέλω και τίποτα το σπουδαίο. Εμένα πάντως ένας μου είπε θα με το κάνει free αλλά δεν μπορώ να περιμένω 1 μήνα. Λείπει στο εξωτερικό και θα γυρίσει σε 1 μήνα. Δεν μπορώ να περιμένω 1 μήνα.

 

1n logo pou kapios tha ginei malakas apla gia na sou ftiaksei 1 pack free?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Φιλε μου, δεν προκειται κανενας να σου ετοιμασει πακ τζαμπα. Αν δεν εισαι προθυμος να δωσεις λεφτα χρησιμοποιησε frozen.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Φιλε μου, δεν προκειται κανενας να σου ετοιμασει πακ τζαμπα. Αν δεν εισαι προθυμος να δωσεις λεφτα χρησιμοποιησε frozen.

 

συμφωνώ με τον Pauler και εγω χωρις λεφτα δεν πας πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ο Πατερας σου δουλευει ετσι?Δουλευι τζαμπα?ΟΧΙ

Πες μου πιος θα κατσει να δουλεψει για σενα ΤΣΑΜΠΑ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

An den exeis gnwseis apo eclipse java klp min perimeneis na vrethei atomo na sou kanei ena pack vasismeno se l2j, opote exeis 2 epiloges, h kaneis 1 monos sou(Ean exeis gnwseis java/eclipse) h perneis to frozen kai katharises.... Kalh tuxh par'ola auta ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

file gia interlude pare to frozen den asxolithika me interlude se frozen mode alla blepo kales leksis gia afto to project se thema interlude kai to alo thelis na to anebasis se eteria kai den kseris apo pack tpt jaba ta money pou tha dosis i pou tha dosoun

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ο Πατερας σου δουλευει ετσι?Δουλευι τζαμπα?ΟΧΙ

Πες μου πιος θα κατσει να δουλεψει για σενα ΤΣΑΜΠΑ?

Πρώτα απ'όλα ο πατέρας μου είναι και 40 χρονών. Εγώ είμαι 16. Δεν μπορώ να καταλάβω ένας 16χρονος που μπορεί να βρει 100 και 200 ευρώ που μου στέλνουν σε pm, για να τα δώσω σε κάποιον να μου κάνει ένα pack.

Τέλος πάντων κάποιος αν μπορεί να μου δείξει πως κάνουμε ένα pack (να κάνει έναν οδηγό);;;;

Αν δεν μπορείτε ή μάλλον δεν θέλετε μην κάνετε spam απλώς κάντε lock το topic.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Πρώτα απ'όλα ο πατέρας μου είναι και 40 χρονών. Εγώ είμαι 16. Δεν μπορώ να καταλάβω ένας 16χρονος που μπορεί να βρει 100 και 200 ευρώ που μου στέλνουν σε pm, για να τα δώσω σε κάποιον να μου κάνει ένα pack.

Τέλος πάντων κάποιος αν μπορεί να μου δείξει πως κάνουμε ένα pack (να κάνει έναν οδηγό);;;;

Αν δεν μπορείτε ή μάλλον δεν θέλετε μην κάνετε spam απλώς κάντε lock το topic.

Η απαντηση στην ερωτηση σου, που λες που μπορει ενας 16χρονος να βρει 100 ευρω για ενα πακ ειναι πολυ απλη. Απλα δεν βρισκει. Περιμενε να πας 18. Αλλιως απλα χρησιμοποιησε το frozen που ειναι τζαμπε και καλο.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Πρώτα απ'όλα ο πατέρας μου είναι και 40 χρονών. Εγώ είμαι 16. Δεν μπορώ να καταλάβω ένας 16χρονος που μπορεί να βρει 100 και 200 ευρώ που μου στέλνουν σε pm, για να τα δώσω σε κάποιον να μου κάνει ένα pack.

Τέλος πάντων κάποιος αν μπορεί να μου δείξει πως κάνουμε ένα pack (να κάνει έναν οδηγό);;;;

Αν δεν μπορείτε ή μάλλον δεν θέλετε μην κάνετε spam απλώς κάντε lock το topic.

Να μην τα πολυλογουμε και τσαμπα και καλο δε θα βρεις τελος.

 

Παμε τωρα στο κυριο μερος. Τι εννοεις λεγοντας πως να κανουμε ενα pack?

Κανεις compile l2j καθαρο ή οτι αλλο θες , και απλα περνας οτι θελεις. Τωρα αν ξεκινησεις με l2j , δε θα καταφερεις και τιποτα σπουδαιο αν δεν ξερεις java. Αν κατσεις να μαθεις λιγο java , και να μπορεις να χειριζεσαι λιγο πολυ το source , τοτε κατι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...