Jump to content

Εκθεση 2012


ATrWtOsGR

Recommended Posts

Κείμενο της Ελένης Γλύκατζη - Αρβελέρ το οποίο αναφερόταν στην Τέχνη και ζητούσε από τους εξεταζόμενους των πανελλαδικών εξετάσεων να αναλύσουν το πανανθρώπινο μήνυμα που εκπέμπει η Τέχνη στις κοινωνίες, είναι το θέμα της ελληνικής γλώσσας, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, από μαθητές που εξήλθαν από τα εξεταστικά κέντρα.

Link to comment
Share on other sites

Η γενια του 94 ειναι αποτυχημενη στο φουλ.Ολοι θα κοπουνε φετος.

ΑΧΡΗΣΤΟΙ

Link to comment
Share on other sites

Κείμενο της Ελένης Γλύκατζη - Αρβελέρ το οποίο αναφερόταν στην Τέχνη και ζητούσε από τους εξεταζόμενους των πανελλαδικών εξετάσεων να αναλύσουν το πανανθρώπινο μήνυμα που εκπέμπει η Τέχνη στις κοινωνίες, είναι το θέμα της ελληνικής γλώσσας, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, από μαθητές που εξήλθαν από τα εξεταστικά κέντρα.

 

Δυσκολο μ φαινεται ελπιζω να μην το βαλουν στο επαλ α

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο μ φαινεται ελπιζω να μην το βαλουν στο επαλ α

Δεν παίζει να υπάρχει πιο εύκολο θέμα πανελληνιών από το μύνημα της τέχνης..
Link to comment
Share on other sites

Κείμενο της Ελένης Γλύκατζη - Αρβελέρ το οποίο αναφερόταν στην Τέχνη και ζητούσε από τους εξεταζόμενους των πανελλαδικών εξετάσεων να αναλύσουν το πανανθρώπινο μήνυμα που εκπέμπει η Τέχνη στις κοινωνίες, είναι το θέμα της ελληνικής γλώσσας, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, από μαθητές που εξήλθαν από τα εξεταστικά κέντρα.

Βαλανε στοχαστικο δοκιμιο για περιληψη, ειναι ΓΑΜΑΤΟΙ
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από επίκληση στη λογική, τι άλλο είχε η τελευταία παράγραφος; Συναίσθημα έγραψα αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από επίκληση στη λογική, τι άλλο είχε η τελευταία παράγραφος; Συναίσθημα έγραψα αλλά δεν είμαι σίγουρος.

συναισθημα.

Εγω εγραψα ποιητικος λογος, αλλα τα ειχε ολα σε 3-4 προτασεις(αφηγηση, συναισθηματικο λογο)

 

Τι να κανουμε , εξω απο το πεδιο μου

Link to comment
Share on other sites

τους 1 απο τα δύο τρόπους πειθούς έπιασα γαμώ το κεφάλι μου..

επεισής η περίληψη ήταν τσιμπούκι..

ε απλα απο την δομη, ελπιζω να παρω κανα 10-12/25 τουλαχιστον :Ρ

 

Link to comment
Share on other sites

ποιο ήταν το θεμα της έκθεσης τελικά ;ποιο ήταν το θεμα της έκθεσης τελικά ;ποιο ήταν το θεμα της έκθεσης τελικά ;ποιο ήταν το θεμα της έκθεσης τελικά ;ποιο ήταν το θεμα της έκθεσης τελικά ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock