Jump to content

ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ


Lucky Dice

Recommended Posts

Όλα άρχισαν τα ξημερώματα της Κυριακής, όταν αστυνομικοί προσήγαγαν πέντε άτομα από μπαρ του Ηρακλείου, αφήνοντας ελεύθερους μία ώρα αργότερα - περίπου στις 05.00 - τους τέσσερις, μεταξύ των οποίων και το 18χρονο.

 

Το πρωί της Δευτέρας ο νεαρός πήγε στο ΠΑΓΝΗ και κατόπιν στο Βενιζέλειο με υψηλό πυρετό. Οι γιατροί δε βρήκαν κάτι ανησυχητικό, ο 18χρονος έφυγε αλλά επέστρεψε στο νοσοκομείο την επόμενη ημέρα, οπότε οι γιατροί διέγνωσαν κάποια «σκιά» στον πνεύμονα και ρήξη στο θώρακα. 

 

Η πλευρά του νεαρού ισχυρίζεται ότι η εξέλιξη της υγείας του 18χρονου οφείλεται σε ξυλοδαρμό που υπέστη, τη νύχτα του Σαββάτου, από τους αστυνομικούς, οι οποίοι αναγνώρισαν στο πρόσωπο του νεαρού το άτομο που λίγες ημέρες πριν, το είχε σκάσει από «μπλόκο» για τροχονομικούς ελέγχους. Από την πλευρά τους οι αστυνομικοί απορρίπτουν κάθε ενδεχόμενο εμπλοκής τους στην εξέλιξη της υγείας του νεαρού, αρνούμενοι τον ξυλοδαρμό. 

 

Ο 18χρονος με C-130 μεταφέρθηκε, εκτάκτως, στο Τζάνειο νοσοκομείο, όπου και νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι νομιζετε οτι ειναι προπαγανδες?

Το συγκεκριμενο δεν ξερω αν ειναι αλλα εχουν γινει πολλα περιστατικα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα ψέματα, δεν κάνουν τέτοια πράγματα οι αστυνομικοί μας! Το ότι το παιδί αυτή τη στιγμή νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση με βλάβες σε όλα τα ζωτικά του όργανα αν μη τι άλλο δείχνει ότι δεν έχει φάει ξύλο καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Όλα ψέματα, δεν κάνουν τέτοια πράγματα οι αστυνομικοί μας! Το ότι το παιδί αυτή τη στιγμή νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση με βλάβες σε όλα τα ζωτικά του όργανα αν μη τι άλλο δείχνει ότι δεν έχει φάει ξύλο καθόλου!

elpizo na milas eirwnika

Link to comment
Share on other sites

Ρε ηλίθιε και το μπλόκο να έχει παραβιάσει ποιος του δίνει το δικαίωμα να τον σακατέψει ; Νομίζω ότι ζούμε στο έτος 2012 και υπάρχουν νόμοι.Δε ξέρω αν όντως ισχύει ότι έχει φάει ξύλο από μπάτσους γιατί δεν έχει επιβεβαιωθεί κάτι αλλά δε θα μου φαινόταν καθόλου παράξενο με όσα έχουν κάνει ως σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ηλίθιε και το μπλόκο να έχει παραβιάσει ποιος του δίνει το δικαίωμα να τον σακατέψει ; Νομίζω ότι ζούμε στο έτος 2012 και υπάρχουν νόμοι.Δε ξέρω αν όντως ισχύει ότι έχει φάει ξύλο από μπάτσους γιατί δεν έχει επιβεβαιωθεί κάτι αλλά δε θα μου φαινόταν καθόλου παράξενο με όσα έχουν κάνει ως σήμερα.

 

Απλα κουραστηκαν να εκτελουν τυφλα εντολες και ναναι σκυλακια, ειπαν να παρουν και μια πρωτοβουλια :P

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κατι,δεν τους δικαιολογω ουτε τιποτα, απλα σκεφτομαι και μπαινω στην λογικη τους για να δω..Βλεπουνε πολλα μη πρατοντας γιατι οι ανωτεροι τα ξυνουν και οταν εννοω ανωτερους εννοω απο πολιτικο χωρο...Φυσικα θα ειναι το ευκολο θυμα ενας τσαμπουκαλις,χωρις διπλωμα,πιομενος..Τωρα τι να πω,πιστευω να μην αληθευει αλλα πολλα εχουνε ακουστει

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ...

 

Σχεδόν όλοι που παν για Αστυνομικοί  , πρέπει να έχουν φάει ΤΟΣΟ ξύλο από τη μαμά και το μπαμπά..

Link to comment
Share on other sites

Απλα κουραστηκαν να εκτελουν τυφλα εντολες και ναναι σκυλακια, ειπαν να παρουν και μια πρωτοβουλια :P

χαχαχαχαχα για 700 ευρώ δες τι κάνουν ρε...

 

Καλά για τα αίσχη στο Σύνταγμα χτες δε θα πω τίποτα, θα χαρακτηριστώ κακός!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ...

 

Σχεδόν όλοι που παν για Αστυνομικοί  , πρέπει να έχουν φάει ΤΟΣΟ ξύλο από τη μαμά και το μπαμπά..

δεν ειναι αυτο ρε φιλε απλα εκει που θελουνε και πρεπει να παρεμβουν δεν τους αφηνουν και βγαζουνε τα σπασμενα στα παιδια που παραβιαζουνε το στοπ και ειναι πιομενα π.χ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...