Jump to content

ΑΠΕΚΡΥΨΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΤΑΦΟΥ ΤΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


Vazelos

Recommended Posts

[Εντός θέματος]

Πραγματικά εξαιρετική είδηση!

[Κάπως εκτός θέματος]

Όσο για αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει, θα σας εξηγήσω εγώ γιατί συμβαίνει αυτό.

Στην Ελλάδα είναι κάτι σαν μόδα το να είσαι ή να το παίζεις:

1.αναρχικός-αριστερός(να καίς ελληνικές σημαίες, να υβρίζεις ως ναζιστές και φασίστες τους πατριώτες)

2. άθεος (να υβρίζεις τα Θεία, να υποστηρίζεις πως πέραν από εσένα δεν υπάρχει τίποτα άλλο)

3.ανιστόρητος (να λες οτι σου κατέβει στο κεφάλι σαν ιστορικό γεγονός π.χ περί ομοφυλοφιλίας για σπουδαίες προσωπικότητες της ιστορίας)

4.αγράμματος (να μην μπορείς καν να γράψεις στα ελληνικά και να σκέφτεσαι δεν γ@@@, γι' αυτό υπάρχουν τα greeklish

5.ψευτοανθρωπιστής (να υπερασπίζεσαι το δικαίωμα του λαθρομετανάστη και όχι του συμπατριώτη σου σε τέτοιο βαθμό που να καταντάει εθνική και κοινωνική μειοδοσία)

Αυτά τα χαρακτηριστικά παρατηρούνται σε μεγάλο ποσοστό σε άτομα ηλικίας από 15-35 ετών.

Κοινό βίωμα όλων αυτών των ανθρώπων είναι ένα, Η ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ.

Είτε αυτή έγινε από κάποιο, συγγενή, φίλο, γνωστό ,κομματικό στέλεχος, είτε απο την ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

Αυτά όσον αφορά τους δήθεν "ΕΛΛΗΝΕΣ" που έχουν το θράσος και την περίσσια βλακεία να δηλώσουν την αδιαφορία τους δια την εξεύρεση του τάφου του αεί παμμέγιστου Αλεξάνδρου, αποδεικνύοντας έτσι πως δεν είναι τίποτα άλλο παρά ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΙ.

Υ.Γ για όποιον το διάβασε όλο:

Ευχαριστώ για την υπομονή σου, ελπίζω να μην σε κούρασα και φυσικά ελπίζω να μην έχεις κανένα από τα αριθμημένα χαρακτηριστικά.

 

Link to comment
Share on other sites

[Εντός θέματος]

Πραγματικά εξαιρετική είδηση!

[Κάπως εκτός θέματος]

Όσο για αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει, θα σας εξηγήσω εγώ γιατί συμβαίνει αυτό.

Στην Ελλάδα είναι κάτι σαν μόδα το να είσαι ή να το παίζεις:

1.αναρχικός-αριστερός(να καίς ελληνικές σημαίες, να υβρίζεις ως ναζιστές και φασίστες τους πατριώτες)

2. άθεος (να υβρίζεις τα Θεία, να υποστηρίζεις πως πέραν από εσένα δεν υπάρχει τίποτα άλλο)

3.ανιστόρητος (να λες οτι σου κατέβει στο κεφάλι σαν ιστορικό γεγονός π.χ περί ομοφυλοφιλίας για σπουδαίες προσωπικότητες της ιστορίας)

4.αγράμματος (να μην μπορείς καν να γράψεις στα ελληνικά και να σκέφτεσαι δεν γ@@@, γι' αυτό υπάρχουν τα greeklish

5.ψευτοανθρωπιστής (να υπερασπίζεσαι το δικαίωμα του λαθρομετανάστη και όχι του συμπατριώτη σου σε τέτοιο βαθμό που να καταντάει εθνική και κοινωνική μειοδοσία)

Αυτά τα χαρακτηριστικά παρατηρούνται σε μεγάλο ποσοστό σε άτομα ηλικίας από 15-35 ετών.

Κοινό βίωμα όλων αυτών των ανθρώπων είναι ένα, Η ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ.

Είτε αυτή έγινε από κάποιο, συγγενή, φίλο, γνωστό ,κομματικό στέλεχος, είτε απο την ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

Αυτά όσον αφορά τους δήθεν "ΕΛΛΗΝΕΣ" που έχουν το θράσος και την περίσσια βλακεία να δηλώσουν την αδιαφορία τους δια την εξεύρεση του τάφου του αεί παμμέγιστου Αλεξάνδρου, αποδεικνύοντας έτσι πως δεν είναι τίποτα άλλο παρά ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΙ.

Υ.Γ για όποιον το διάβασε όλο:

Ευχαριστώ για την υπομονή σου, ελπίζω να μην σε κούρασα και φυσικά ελπίζω να μην έχεις κανένα από τα αριθμημένα χαρακτηριστικά.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ..

 

Link to comment
Share on other sites

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ..

 

Βλάκας είσαι, φύγε.

Link to comment
Share on other sites

Βλάκας είσαι, φύγε.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΡΕ ΧΟΥΙΠΛΙΟΤ που δεν ξες που σου παν τα τεσσερα λαχαπετ.

Το αλλο που βρεθηκε ο Ταφος της κουραδας του σκυλου σου το εμαθες ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΡΕ ΧΟΥΙΠΛΙΟΤ που δεν ξες που σου παν τα τεσσερα λαχαπετ.

Το αλλο που βρεθηκε ο Ταφος της κουραδας του σκυλου σου το εμαθες ?

δόξα στη μάνα σου που είναι λαγωνικό και τη βρήκε, το έμαθα.

Link to comment
Share on other sites

δόξα στη μάνα σου που είναι λαγωνικό και τη βρήκε, το έμαθα.

Aμα ξαναβαλεις την μητερα μου στο στομα σου θα ερθω στο χωριο που μενεις βοσκε και θα σου fuck οτι εχεις και δεν εχεις παλιο μπασταρδι καταλαβες ?

Αν εισαι τοσο καθυστερημενος που πιστευεις οτι βρεθηκε Ο ταφος του ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ @@ μου πιστευε οσο θες το θεμα ειναι να μην διαδιδεις μαλακιες.

Link to comment
Share on other sites

 

Aμα ξαναβαλεις την μητερα μου στο στομα σου θα ερθω στο χωριο που μενεις βοσκε και θα σου -beep- οτι εχεις και δεν εχεις παλιο μπασταρδι καταλαβες ?

Αυτή με βάζει στο στόμα της...

 

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/02/if-you-know-what-i-mean.png

Link to comment
Share on other sites

αλήτη, προδότη, γουρούνι, μαλάκα, ξεφτιλισμένε, κλέφτη, προδότη, αλήτη, βόδι, ξεφτιλισμένε, αμόρφωτε, ανίκανε, άχρηστε, απατεώνα, λωποδύτη, πούστη, μαλάκα ΡΕΝΤΙΚΟΛΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ , ΠΟΤΑΠΕ ΣΙΧΑΜΕΡΕ ΕΛΕΦΑΝΤΑ, ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΓΛΟΙΩΔΗ ΦΙΔΙ, ΞΕΚΟΛΙΑΡΗ ΓΥΦΤΕ, ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΤΟΜΑΡΙ, ΔΟΣΙΛΟΓΕ ΜΑΥΡΑΓΟΡΙΤΗ, ΤΙΠΟΤΕΝΙΕ ΚΙΒΔΗΛΕ

Link to comment
Share on other sites

To forum εχει γενικος γεμισει παιδακια που ψαχνουν hack για να να βελτιωθουν στον virtual κοσμο.Πολοι Moderator δεν πανε πισω επισης....To forum ειναι ποσα χρονια ανιχτο και μας πασαρουν στο home  τον mafia !! τοσα χρονια δεν μαθανε απο σοβαρους server?

Link to comment
Share on other sites

To forum εχει γενικος γεμισει παιδακια που ψαχνουν hack για να να βελτιωθουν στον virtual κοσμο.Πολοι Moderator δεν πανε πισω επισης....To forum ειναι ποσα χρονια ανιχτο και μας πασαρουν στο home  τον mafia !! τοσα χρονια δεν μαθανε απο σοβαρους server?

ΑΠΕΚΡΥΨΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΤΑΦΟΥ ΤΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Link to comment
Share on other sites

 

Aμα ξαναβαλεις την μητερα μου στο στομα σου θα ερθω στο χωριο που μενεις βοσκε και θα σου -beep- οτι εχεις και δεν εχεις παλιο μπασταρδι καταλαβες ?

Αν εισαι τοσο καθυστερημενος που πιστευεις οτι βρεθηκε Ο ταφος του ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ @@ μου πιστευε οσο θες το θεμα ειναι να μην διαδιδεις μαλακιες.

A

Apedei3e oti den vre8ike, ti logo eixe na pei psemata rofl, nomizeis oti den vre8ike? @@ria apla esy koimase ston diko sou kosmo, den exeis idea ti ginete pisw apo tin plati sou, eisai akoma enas apovlakomenos ellinas 16xronos pou trwei oti tou serviroun keep going ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...