Jump to content

[AIO][Share]Απαραίτητα προγράμματα για το Lineage II.


Recommended Posts

Γεια σε όλους!

Έχω δει ότι πολλά άτομα ψάχνουν μερικά προγράμματα τα οποία έχουν dead links ή δεν δουλεύουν , έτσι αποφάσισα να ανεβάσω τα δικά μου που δουλεύουν όλα 100%.

Αρχίζουμε!

 

 

- MySQL 5.5 -

 

Η MySQL είναι ένα σύστημα διαχείρισης σχεσιακών βάσεων δεδομένων που μετρά περισσότερες από 11 εκατομμύρια εγκαταστάσεις.

 

Download Link -x32

Download Link -x64

 


 

- Navicat Premium -

 

Είναι η βάση δεδομένων! Εκεί μπορείτε να βάλετε τα δεδομένα σας και μπορείτε να τα κλειδώσετε με κάποιον δικό σας κωδικό! Επίσης μπορείτε να επεξεργαστήτε τα δεδομένα ελεύθερα!

 

Download Link

 


 

- Eclipse Indigo -

 

Μπορείτε να πάρετε ένα SVN και να κατεβάσετε τα αρχεία του στον υπολογιστή σας με μεγάλη ασφάλεια! Επίσης από εκεί μπορείτε να επεξεργαστήτε αρχεία .java ενώ δεν μπορείτε με άλλο πρόγραμμα! Είναι βασικό πρόγραμμα στην δημιουργία ενός "σοβαρού" server.

 

Download Link -x32

Download Link -x64

 

Updates Σε λίγες ώρες! Ευχαριστώ για την ώρα σας!

Link to comment
Share on other sites

an kai ola exoun gunei ksana post 100 fwres den peirazei

to MySql 5.1 pou einai ?

Java ? einai mono gia winows gia linux ?

den mporeis na to peis AIO auto

 

Σε παρακαλώ μην κάνεις spam στο topic μου , διάβασε καλύτερα! Σε λίγη ώρα θα ανεβάσω κι'άλλα! Επίσης , όπως είπα δουλεύουν όλα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Updates Σε λίγες ώρες! Ευχαριστώ για την ώρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει ότι πολλά άτομα ψάχνουν μερικά προγράμματα τα οποία έχουν dead links

Υπάρχουν και εδώ και στο google.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Σιγα ρε μαγκες το παιδι να πουμε κανει μια προσπαθεια και του την χαλατε.Αντε παντε εσεις να κανετε κανενα σοβαρο Topic , και μετα μιλατε! Παντα να πουμε κρινεται για να ανεβαινουν τα Post σας τι νομιζεται ρε με τα Post θα γινεται καποιοι?????!!?

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ μην κάνεις spam στο topic μου , διάβασε καλύτερα! Σε λίγη ώρα θα ανεβάσω κι'άλλα! Επίσης , όπως είπα δουλεύουν όλα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Polu kalo post Crystalia dont worry ti lene.. :) Keep share :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επίσης , όπως είπα δουλεύουν όλα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Eclipse Link Dead...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...