Jump to content

Μαζί κατά του Μνημονίου οι οπαδοι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ


DownUnder

Recommended Posts

Σύμμαχοι απέναντι στην αβεβαιότητα για το μέλλον της Ελλάδας θα είναι σύμφωνα με πληροφορίες, την Κυριακή οπαδοί του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και του Πανιωνίου.

Όπως προκύπτει από συνδεσμιακές πηγές, στελέχη από τα κορυφαία κλαμπ των τριών ομάδων ετοιμάζουν κοινή πορεία προς το Σύνταγμα, όπου το απόγευμα της Κυριακής έχει προγραμματιστεί παλλαϊκό συλλαλητήριο ενόψει της ψήφισης του Μνημονίου 2 στο ελληνικό κοινοβούλιο.

Η συνεννόηση έγινε το βράδυ της Παρασκευής και το ραντεβού έχει οριστεί για τις 14:30 σε κεντρικό σημείο του Αγίου Δημητρίου, όπου σύμφωνα με τις εκτιμήσεις ενδέχεται να συγκεντρωθούν περισσότεροι από 4.000 οπαδοί. Οι "Πάνθηρες" εκδήλωσαν ήδη τις προθέσεις τους στο παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Να που μπροστά σ' ένα εθνικό ζήτημα, οι οπαδικές διαφορές μένουν στην άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν ειναι οι ομαδες, παρα ενας αθλιος τροπος να χωριζουν κι αλλο το λαο.

 

Αμφιβαλλω αν θα μπορεσουν να ξεπερασουν αυτον τον χωρισμο, αλλα μακαρι.

Link to comment
Share on other sites

Σπάσε πλάκα που τα χουλιγκάνια θα τα βρουν και μεταξύ τους ;p Τέλος πάντων ιστορική μέρα η αυριανή...

Link to comment
Share on other sites

Ypologizonte panw apo 30.000 atoma aurio e3w apo thn Vouli!!

Μόνο ; Εγώ υπολογίζω να ναι όπως τότε που ψηφιζόταν το πρώτο μνημόνια που ήταν κοντά στις 500.000 και βάλε.

Link to comment
Share on other sites

Απο εδώ και απο εκεί έμαθα απο διάφορα άτομα οτι αύριο τα ΜΑΤ...>ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΝ ΒΟΥΛΗ....

Υ.Σ : οταν ειπα 30.000 ατομα ..μίλαγα για τους οπαδούς.......ΜΟΝΟ οι οπαδοι 30.000 ατομα!!!

ΚΑΨΤΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΗ!

Link to comment
Share on other sites

θα φαγωθούν σαν τα κοκόρια πάλι οι γαύροι με τους βάζελους (γαύρος είμαι) στο Ελλαδιστάν που ζούμε...

Link to comment
Share on other sites

θα φαγωθούν σαν τα κοκόρια πάλι οι γαύροι με τους βάζελους (γαύρος είμαι) στο Ελλαδιστάν που ζούμε...

μάγκα μ.πιστεύω πως αυριο ειναι μεγαλη μερα..δεν θα τν χαλασουν για 2-3 ΚΟΛΟ-ΟΜΑΔΕΣ..εδω κρίνετε το μελλον τς χωρας...ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ....πρεπει να το εχουν παρει χαμπάρι πιστευω

Link to comment
Share on other sites

μάγκα μ.πιστεύω πως αυριο ειναι μεγαλη μερα..δεν θα τν χαλασουν για 2-3 ΚΟΛΟ-ΟΜΑΔΕΣ..εδω κρίνετε το μελλον τς χωρας...ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ....πρεπει να το εχουν παρει χαμπάρι πιστευω

εγώ λέω να βάλουμε βόμβα στην βουλή και να πεθάνουν όλοι ! τι  καλά που θα ήταν ε ; ;D
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να βάλουμε βόμβα στην βουλή και να πεθάνουν όλοι ! τι  καλά που θα ήταν ε ; ;D

αν συνεχιστή η κατάσταση σίγουρα θα γίνει......δεν πάει άλλο η κατασταση...ειμαι 20 χρονον....τι ζωή θα κάνω εγω???με τ προϋποθέσεις θα πώ οτι θα κάνω δική μου ζωή???η θα μένω μία ζωή με τν μανα μ κ τν πατέρα μ...Δεν παει ετσι μαγκα μ...ή τώρα..η ποτέ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

epeidi eimaste ellinares kai de mporoume na kanoume tipota,edw skefteite oti uparxoun atoma pou sunexizoun na psifizoun ta 2 megala kommata,1as na kanei ti mlkia tha arpaxtoun.makari pragmatika na ginotan kati tetoio,alla den.

Link to comment
Share on other sites

epeidi eimaste ellinares kai de mporoume na kanoume tipota,edw skefteite oti uparxoun atoma pou sunexizoun na psifizoun ta 2 megala kommata,1as na kanei ti mlkia tha arpaxtoun.makari pragmatika na ginotan kati tetoio,alla den.

και για αυτο εσυ πχ δεν θα κατέβεις στην πορεία(αν μπορεις)..αν όλοι σκεφτόντουσαν ετσι μάγκα μ...τοτε ας τα παρατήσουμε απο τώρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...