Jump to content

[15$ in one week][No PTC - Surveys - Adfly] Promoting!!


Recommended Posts

That's what i am wondering .. It says cashout in fridays . Anyone got money today , or the will give it at night?

Also , everyone gets the money in MyLikes exactly the time that someone views the video , or after some minutes ;D?

At the end of Friday.

 

[GR] τι εννοείς , έκανε προβολές και του τα εμφάνιζαν ως views , αλλά όχι payable? Και όταν λέω Private = Hide , εννοώ private το κάνεις εκεί που λέει στο βίντεο Show To Public ή Hide , και διαλέγεις το Hide? Πες μου λίγο γιατί κάτι παίχτηκε .. Εκεί που πήγαινα μια χαρά με το κόλπο μου ξαφνικά έκανε 150 views ,  και το άφησα μέχρι να κάνει refresh και δεν μου τα έβαλε payable >.< . Μπορεί να έπαθα το ίδιο με τον αδερφό σου.

[GR]Όχι, απόρρητο στο YouTube. Πες μου το κόλπο σου να σου πω. Βρίσκουν πολύ εύκολα απο που έρχονται τα views.

Link to comment
Share on other sites

 

[GR]Όχι, απόρρητο στο YouTube. Πες μου το κόλπο σου να σου πω. Βρίσκουν πολύ εύκολα απο που έρχονται τα views.

 

Can't ;D

 

[GR]Αυτό το βίντεο είναι προσωπικό. Μπορούν να το δουν μόνο όσοι έχουν πρόσβαση σε αυτό.-- Τώρα ξαναδοκιμάζω το κόλπο μου.

Link to comment
Share on other sites

Can't ;D

 

[GR]Αυτό το βίντεο είναι προσωπικό. Μπορούν να το δουν μόνο όσοι έχουν πρόσβαση σε αυτό.-- Τώρα ξαναδοκιμάζω το κόλπο μου.

Ρε βλάκα ο αδεφός μου το έβαλε γιατί δεν τον πλήρωναν: "Αφού δεν με πληρώνουν θα κάνω απόρρητο το βίντεο, όταν ξανα αρχίσουν να με πληρώνουν θα το ξανα βάλω"
Link to comment
Share on other sites

Ρε βλάκα ο αδεφός μου το έβαλε γιατί δεν τον πλήρωναν: "Αφού δεν με πληρώνουν θα κάνω απόρρητο το βίντεο, όταν ξανα αρχίσουν να με πληρώνουν θα το ξανα βάλω"

 

[GR] Ρε γαμώ , δεν μπορώ να καταλάβω , πήρα 121 κλικ κάνοντας το κόλπο μου και σταμάτησα .. Ξαναξεκίνησα μετά απο κανά 10 λεπτο και τώρα .

YouTube view count: 271Estimated Payable Views: 121

 

Έχω 2.54€ , θα περιμένω να δω αν θα πληρωθώ κι μετά βλέπουμε τι θα κάνω ;d

Link to comment
Share on other sites

[GR] Ρε γαμώ , δεν μπορώ να καταλάβω , πήρα 121 κλικ κάνοντας το κόλπο μου και σταμάτησα .. Ξαναξεκίνησα μετά απο κανά 10 λεπτο και τώρα .

YouTube view count: 271Estimated Payable Views: 121

 

Έχω 2.54€ , θα περιμένω να δω αν θα πληρωθώ κι μετά βλέπουμε τι θα κάνω ;d

Αν ένα άτομο δει το βίντεο 5 φορές θα χρεωθεί μόνο μία. Και εγώ έχω 152 Views (126 payable). Γι αυτό σου είπα να μου πεις το κόλπο για να σου εξηγήσω.

 

And let's keep it in English.

Link to comment
Share on other sites

Αν ένα άτομο δει το βίντεο 5 φορές θα χρεωθεί μόνο μία. Και εγώ έχω 152 Views (126 payable). Γι αυτό σου είπα να μου πεις το κόλπο για να σου εξηγήσω.

 

And let's keep it in English.

 

Sorry Raule , last greek post

 

[GR] Το θέμα είανι πως ΌΛΑ τα views τα έχω κάνει εγώ . Στην αρχή έκανα 121 , όλα απο το pc μου (Με ένα κολπάκι που έχει βρει να χρεώνομαι τα views) και μετά σταμάτησα .. Μόλις ξαναξεκίνησα το κόλπο , έκανα άλλα 150 και περίμενα να τα πιστωθώ , κι δεν μου τα πίστωσε >.<

Link to comment
Share on other sites

Sorry Raule , last greek post

 

[GR] Το θέμα είανι πως ΌΛΑ τα views τα έχω κάνει εγώ . Στην αρχή έκανα 121 , όλα απο το pc μου (Με ένα κολπάκι που έχει βρει να χρεώνομαι τα views) και μετά σταμάτησα .. Μόλις ξαναξεκίνησα το κόλπο , έκανα άλλα 150 και περίμενα να τα πιστωθώ , κι δεν μου τα πίστωσε >.<

I don't know.
Link to comment
Share on other sites

[GR] Ρε γαμώ , δεν μπορώ να καταλάβω , πήρα 121 κλικ κάνοντας το κόλπο μου και σταμάτησα .. Ξαναξεκίνησα μετά απο κανά 10 λεπτο και τώρα .

YouTube view count: 271Estimated Payable Views: 121

 

Έχω 2.54€ , θα περιμένω να δω αν θα πληρωθώ κι μετά βλέπουμε τι θα κάνω ;d

I told you, your 121 views arn't from your trick 100%.

The rest of the clicks you got are made by your IP, so they're NOT that fools to pay you.

 

Ρε βλάκα ο αδεφός μου το έβαλε γιατί δεν τον πλήρωναν: "Αφού δεν με πληρώνουν θα κάνω απόρρητο το βίντεο, όταν ξανα αρχίσουν να με πληρώνουν θα το ξανα βάλω"

Dude, they pay you for ONE week per video. If a week passes, then they stop paying for that video.

 

Btw, while I was afk.

ShoeMint  163 Views  $3.42 Earned (estimated)

Link to comment
Share on other sites

Dude, they pay you for ONE week per video. If a week passes, then they stop paying for that video.

It's fine by me :P

It's a very easy way to earn money, so I don't care :D I will make more videos every week. Big deal, 5 minutes :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...