Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] - The Sequel


mg13gr

Recommended Posts

Asxima nea:

http://www.neobux.com/forum/?/3/249673/Referral-availability/

 

tha vroun tin lush alla..... gami8ikan oloi sta lefta.... px na paroume paradeigma emena an dn m tixene adprize 25$ twra 9a i-beep- - 30 refs. Exei kana ekatomurio sunolika pisteyw meloi me 1,5... k einai sxedon oloi piasmenoi.. apisteytoOoOoOo.....

Έχει σύστημα και δίνει μέχρι ένα συγκεκριμένο αριθμό ref, και κάθε 1 ώρα γίνεται ανανέωση.

θέλω 0.002 για να πάρω 3 refs, και δεν βγαίνουν ads :@

Θα πάρω καμιά 25αρά ακόμα σε κανα δυο βδομάδες που θα βάλω λεφτά στην κάρτα γιατί θέλω να κάνω κάτι αγορές απο το e-bay.

Link to comment
Share on other sites

Έχει σύστημα και δίνει μέχρι ένα συγκεκριμένο αριθμό ref, και κάθε 1 ώρα γίνεται ανανέωση.

θέλω 0.002 για να πάρω 3 refs, και δεν βγαίνουν ads :@

Θα πάρω καμιά 25αρά ακόμα σε κανα δυο βδομάδες που θα βάλω λεφτά στην κάρτα γιατί θέλω να κάνω κάτι αγορές απο το e-bay.

kalhtera na agorazeis 5-5 ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κερδίσει από το adprize? Επίσης υπάρχει κάποια προυπόθεση για να πάρω referrals? Τους νοικιάζω απο την καρτέλα που λέει referrals στον λογαριασμο μου? Πόσο κοστίζουν επίσης?? :P

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κερδίσει από το adprize? Επίσης υπάρχει κάποια προυπόθεση για να πάρω referrals? Τους νοικιάζω απο την καρτέλα που λέει referrals στον λογαριασμο μου? Πόσο κοστίζουν επίσης?? :P

Ναι έχω κερδίσει 6 φορές !

 

Προϋπόθεση είναι μόνο τα χρήματα !

 

3 -> 0.60$

5-> 1$

10->2$

 

και μπορείς μέχρι

100->20$

με ενδιάμεσες τιμές φυσικά !

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κερδίσει από το adprize? Επίσης υπάρχει κάποια προυπόθεση για να πάρω referrals? Τους νοικιάζω απο την καρτέλα που λέει referrals στον λογαριασμο μου? Πόσο κοστίζουν επίσης?? :P

Από AdPrize νομίζω όλοι έχουμε κερδίσει κάτι.

Εγώ 2x10 Neopoints και 0,25$

Link to comment
Share on other sites

Από AdPrize νομίζω όλοι έχουμε κερδίσει κάτι.

Εγώ 2x10 Neopoints και 0,25$

πόσα κλικ έχεις
Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα register εχώ κάνει καμια 100ρια πάνω κάτω κλικ στο adprize ακόμα τίποτα!! :P

Είσαι νέος ακόμα. :Ρ

 

πόσα κλικ έχεις

1200+
Link to comment
Share on other sites

καλά μην αγχώνεσαι εγώ έχω κερδίσει 6 φορές στις 1574 προσπάθειες ! οπότε έχεις μην απελπίζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Οι πιθανότητες πρέπει να είναι 0.001% :P btw ξέρετε που μπορώ να δω ποιοι έχουνε κάνει reg μέσω εμένα? ( direct referrals δεν τους λένε? )

Link to comment
Share on other sites

Οι πιθανότητες πρέπει να είναι 0.001% :P btw ξέρετε που μπορώ να δω ποιοι έχουνε κάνει reg μέσω εμένα? ( direct referrals δεν τους λένε? )

Πρέπει να είσαι μέλος ένα μήνα για να έχεις direct refs.
Link to comment
Share on other sites

Κρίμαααα!! :/ Anyway αν νοικιάσω refs και δω ότι είναι inactive, μπορώ να τους κάνω ανακύκλωση? Τι ακριβώς κάνει αυτό? Απλά αλλάζει τους refs μου με άλλους? Χωρίς να πληρώσω να φανταστώ, ε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...