Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] - The Sequel


mg13gr

Recommended Posts

Και δηλαδη πως κερδιζω χρηματα?

 

Πατάς διαφημίσεις και παίρνεις λεφτά ανάλογα με την διαφήμιση . Βέβαια από εκεί βγάζεις ψίχουλα . Κερδίζεις από referrals (Που μπορείς να νοικιάσεις με λίγα λεφτά , από αυτά που βγάζεις) κι απο το AdPrize .

Link to comment
Share on other sites

@Πάνο , Βάλε τα banner όλων στο αρχικό ποστ . Να βλέπουμε τα έσοδα του καθενός . Χωρίς referral link , απλά banner :)

Αργότερα, είμαι στο iPhone τώρα.

 

@Sirrocco

Ε, ναι. Αρχικά, βλέπεις διαφημίσεις, μαζεύεις ένα μικρό ποσό, νοικιάζεις κάππιους ref από τους οποίους παίρνεις επίσης χρήματα όταν βλέπουν διαφημίσεις.

Σιγά σιγά, λοιπόν, αφού μαζέψεις αρκετούς ref μπορείς να μαζεύεις κάποιο ποσό έπειτα από κάποιο χρονικό διάστημα.

 

Αυτό είναι, πολύ γενικευμένα.

Link to comment
Share on other sites

Αργότερα, είμαι στο iPhone τώρα.

 

@Sirrocco

Ε, ναι. Αρχικά, βλέπεις διαφημίσεις, μαζεύεις ένα μικρό ποσό, νοικιάζεις κάππιους ref από τους οποίους παίρνεις επίσης χρήματα όταν βλέπουν διαφημίσεις.

Σιγά σιγά, λοιπόν, αφού μαζέψεις αρκετούς ref μπορείς να μαζεύεις κάποιο ποσό έπειτα από κάποιο χρονικό διάστημα.

 

Αυτό είναι, πολύ γενικευμένα.

Καλυτερο απο adf.ly?

Πατάς διαφημίσεις και παίρνεις λεφτά ανάλογα με την διαφήμιση . Βέβαια από εκεί βγάζεις ψίχουλα . Κερδίζεις από referrals (Που μπορείς να νοικιάσεις με λίγα λεφτά , από αυτά που βγάζεις) κι απο το AdPrize .

Adprize (?)
Link to comment
Share on other sites

1.Καλυτερο απο adf.ly?

2.Adprize (?)

 

1.Στο adf.ly θες επισκέπτες , εκεί σου βγαίνουν σε μία συγκεκριμένη ώρα 10-15 διαφημίσεις και μέσα στη μέρα καμιά 100 :P .

 

2.Ένα σύστημα που μπήκε στις 15/1/2012 και μοιράζονται δώρα με τα κλικ . Άμα μπεις θα το καταλάβεις . 1 Ad View = 2 Chances = 2 προσπάθειες στο AdPrize ;)

Link to comment
Share on other sites

stous refferals sas exte auto-pliromi?

 

Έχω 8 αυτή τη στιγμή και ναι έχω . Θα πάρω άλλους 3 , να πάω 11 . Μετά ανακυκλώσεις μέχρι να βρω σταθερούς (Αν και οι 8 μου είναι σταθεροί) κι μετά μαζεύω να τους επεκτείνω για 3 μήνες όλους . 0.49$ x 11 = 5.39$ . Και είμαι σίγουρος με 11 ρεφ για 3 μήνες . Θεωρητικά άμα κλικάρουν οι 5 απο τους 11 καθημερινά έχω 0.02x5=0,1 = 9$ . Στη χειρότερη. Και μετά ότι λεφτά βγάζω  ref .. Μόλις φτάσω κάμποσους , ξανά επέκταση . Κάπως έτσι θα το πάω. Ελπίζω να μάζέψω λίγους Direct .

 

Βασικά θα δω και τον ρυθμό που θα μαζεύω κι τα AdPrize που θα μου κάτσουν . Αν μπορέσω να επεκτείνω για παραπάνω θα είναι τρομερό γιατί έχουν και μεγαλύτερα discount :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να κλείσω μήνα και έχω κανά 2 ιδέες για direct referrals.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει 3 φορές 10NP , απελπιστικό :D

 

@Πάνο , Βάλε τα banner όλων στο αρχικό ποστ . Να βλέπουμε τα έσοδα του καθενός . Χωρίς referral link , απλά banner :)

Δεν γίνεται, αλλιώς δεν θα αλλάζει.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να κλείσω μήνα και έχω κανά 2 ιδέες για direct referrals.

 

 

Προμήθειες από τους

Άμεσους Referrals

 

Μόνιμες Διαφημίσεις 

$0.0005 aka 4 * 0.0005 = 0.002 per direct refferal (a day ) !

 

Το κέρδος είναι υπερβολικά μικρό ... αλλά θα μου πεις από το τίποτα κάτι είναι και αυτό ΟΚ !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...