Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] Earn money without investing a single dollar!


Recommended Posts

na kanw mia erothsh oi basikes diafimiseis einai aytes me to roz to xroma?

 

Den uparxoun vasikes diafimiseis, apla tis lew vasikes giati tis perneis ka8e mera aneksartita apo tis alles pou sou petaei.. kai epishs tis lew vasikes giati epanerxontai  mia sugkekrimenh wra. Vasikes akoma legontai giati auth einai h vash tou Neobux an den tis deis autes den pistonese ta click apo tous referrals sou gia tin epomenh mera. Einai oi monimes diafimiseis oi vasikoteres , einai 4 kai exoun xrwma portokali kai oxi roz(Mov).

Link to comment
Share on other sites

anevasane ligo ta chance sto adprize:

 

Prizes available daily:

Memberships (12 memberships divided in 12 prizes worth $1080):

12 x Golden membership = $1080

 

Monetary prizes added to the main balance ($1300 divided in 1209 prizes):

600 x $0.25 = $150

300 x $0.50 = $150

150 x $1.00 = $150

100 x $2.00 = $200

30 x $5.00 = $150

20 x $10.00 = $200

6 x $25.00 = $150

3 x $50.00 = $150

 

NeoPoint prizes (65000 NeoPoints divided in 2216 prizes worth $195):

2000 x 10 NeoPoints = 20000 NeoPoints

200 x 100 NeoPoints = 20000 NeoPoints

15 x 1000 NeoPoints = 15000 NeoPoints

1 x 10000 NeoPoints = 10000 NeoPoints

Link to comment
Share on other sites

Pro earnings xD

I earn much more than them in 1 day  :P

 

Much more than 60? So i guess 70€?

 

70x30 = 2.100 € per month . Oke tell your parents to quit their job .. lol .

Link to comment
Share on other sites

Much more than 60? So i guess 70€?

 

70x30 = 2.100 € per month . Oke tell your parents to quit their job .. lol .

They should feed me , not the opposite Angel%20Icon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η στρατηγική μου .

 

Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στο $1.84 και

Βασικό Υπόλοιπο: $0.938

Υπόλοιπο Ενοικίασης: $0.179

Άμεσες Αγορές: $0.900

NeoPoints: 835

 

Έχω 3 ref και περίπου 0.2 στο υπόλοιπο ενοικιάσεις . Αυτή τη στιγμή έχω 0.938 στο βασικό . Επίσης , σήμερα μπορώ να νοικιάσω referral . Πάω σταθερά μέχρι τα 1.4$ - 1.5$ χωρίς ενοικίαση και παίρνω 5ref . Και να έχω στην άκρη ένα ποσό + ότι έχει μείνει απο αυτά που έχω . Υπολογίζω να με πάρει 3-4 μέρες . Στη συνέχεια αγοράζω τους 5 ref και περιμένω . Κάνω τη συντηρησούλα τους , καμιά ανακύκλωση και στην χειρότερη υπολογίζω 0.13 μαζί με τα δικά μου κλικ την ημέρα . Μία βδομαδούλα και έχω πάρει άλλα 3 ref . Και θα μου περισέψουν 0.4 + ότι θα έχω στο υπόλοιπο . Το AutoPay παραμένει ανοιχτό κι από εδώ και πέρα ξεκινάω να βάζω στην άκρη (Θα έχω 11 Referral) . Θα κάνω ανακυκλώσεις κτλπ , και θέλω να έχω τουλάχιστον 9-10 τελείως ενεργούς (Με avg τουλάχιστον 2.5) . Οπότε θα έχω περίπου και τα δικά μου κλικ , κι υπλογίζω πως θα βγάζω περίπου στο 0.23 τη μέρα . Παράλληλα θα έχω κλείσει 30 μέρες και θα προσπαθήσω να πάρω direct ref. Ήδη έχω σκεφτεί μέρος , που άμα πιάσει θα πάρω σίγουρα 10 ref μέσα σε 4-5 μέρες . Οπότε λέω πως σε 3 βδομάδες θα βγάζω 0.35$ τη μέρα (Ίσως και περισσότερα) . Εκεί κάνω οικονομία και κάθε 0.36$ ανακυκλώνω τους Active Referral μου (+ κάτι ψηλά που θα βάζω για το AutoPay στους άλλους) . Στόχος μου να ανανεώσω τους 10 πιο ενεργούς για 60 ημέρες ((10*0.36$)/0.35$=10 μέρες) . Έτσι θα έχω εξασφαλισμένους 10 ενεργούς για 2 μήνες , Από εκεί και πέρα ξεκινάω να αγοράζω πακέτα ref των 10 και στη συνέχεια να ανανεώνω αυτούς για 10 μέρες .Παράλληλα ελπίζω τα Direct Referral μου να αυξάνονται :)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η στρατηγική μου .

 

Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στο $1.84 και

Βασικό Υπόλοιπο: $0.938

Υπόλοιπο Ενοικίασης: $0.179

Άμεσες Αγορές: $0.900

NeoPoints: 835

 

Έχω 3 ref και περίπου 0.2 στο υπόλοιπο ενοικιάσεις . Αυτή τη στιγμή έχω 0.938 στο βασικό . Επίσης , σήμερα μπορώ να νοικιάσω referral . Πάω σταθερά μέχρι τα 1.4$ - 1.5$ χωρίς ενοικίαση και παίρνω 5ref . Και να έχω στην άκρη ένα ποσό + ότι έχει μείνει απο αυτά που έχω . Υπολογίζω να με πάρει 3-4 μέρες . Στη συνέχεια αγοράζω τους 5 ref και περιμένω . Κάνω τη συντηρησούλα τους , καμιά ανακύκλωση και στην χειρότερη υπολογίζω 0.13 μαζί με τα δικά μου κλικ την ημέρα . Μία βδομαδούλα και έχω πάρει άλλα 3 ref . Και θα μου περισέψουν 0.4 + ότι θα έχω στο υπόλοιπο . Το AutoPay παραμένει ανοιχτό κι από εδώ και πέρα ξεκινάω να βάζω στην άκρη (Θα έχω 11 Referral) . Θα κάνω ανακυκλώσεις κτλπ , και θέλω να έχω τουλάχιστον 9-10 τελείως ενεργούς (Με avg τουλάχιστον 2.5) . Οπότε θα έχω περίπου και τα δικά μου κλικ , κι υπλογίζω πως θα βγάζω περίπου στο 0.23 τη μέρα . Παράλληλα θα έχω κλείσει 30 μέρες και θα προσπαθήσω να πάρω direct ref. Ήδη έχω σκεφτεί μέρος , που άμα πιάσει θα πάρω σίγουρα 10 ref μέσα σε 4-5 μέρες . Οπότε λέω πως σε 3 βδομάδες θα βγάζω 0.35$ τη μέρα (Ίσως και περισσότερα) . Εκεί κάνω οικονομία και κάθε 1.12$ ανακυκλώνω τους Active Referral μου (+ κάτι ψηλά που θα βάζω για το AutoPay στους άλλους) . Στόχος μου να ανανεώσω τους 10 πιο ενεργούς για 60 ημέρες ((10*0.36$)/0.35$=10 μέρες) . Έτσι θα έχω εξασφαλισμένους 10 ενεργούς για 2 μήνες , Από εκεί και πέρα ξεκινάω να αγοράζω πακέτα ref των 10 και στη συνέχεια να ανανεώνω αυτούς για 10 μέρες .Παράλληλα ελπίζω τα Direct Referral μου να αυξάνονται :)

sux

xd

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάποιος προσπάθησε να μπει με τον κωδικό μου απο αυτή την IP: 79.103.76.42

 

Πιερια Κατερίνης. Μέχρι και το σπίτι που μένει βρήκα(αν είναι αυτό βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η στρατηγική μου .

 

Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στο $1.84 και

Βασικό Υπόλοιπο: $0.938

Υπόλοιπο Ενοικίασης: $0.179

Άμεσες Αγορές: $0.900

NeoPoints: 835

 

Έχω 3 ref και περίπου 0.2 στο υπόλοιπο ενοικιάσεις . Αυτή τη στιγμή έχω 0.938 στο βασικό . Επίσης , σήμερα μπορώ να νοικιάσω referral . Πάω σταθερά μέχρι τα 1.4$ - 1.5$ χωρίς ενοικίαση και παίρνω 5ref . Και να έχω στην άκρη ένα ποσό + ότι έχει μείνει απο αυτά που έχω . Υπολογίζω να με πάρει 3-4 μέρες . Στη συνέχεια αγοράζω τους 5 ref και περιμένω . Κάνω τη συντηρησούλα τους , καμιά ανακύκλωση και στην χειρότερη υπολογίζω 0.13 μαζί με τα δικά μου κλικ την ημέρα . Μία βδομαδούλα και έχω πάρει άλλα 3 ref . Και θα μου περισέψουν 0.4 + ότι θα έχω στο υπόλοιπο . Το AutoPay παραμένει ανοιχτό κι από εδώ και πέρα ξεκινάω να βάζω στην άκρη (Θα έχω 11 Referral) . Θα κάνω ανακυκλώσεις κτλπ , και θέλω να έχω τουλάχιστον 9-10 τελείως ενεργούς (Με avg τουλάχιστον 2.5) . Οπότε θα έχω περίπου και τα δικά μου κλικ , κι υπλογίζω πως θα βγάζω περίπου στο 0.23 τη μέρα . Παράλληλα θα έχω κλείσει 30 μέρες και θα προσπαθήσω να πάρω direct ref. Ήδη έχω σκεφτεί μέρος , που άμα πιάσει θα πάρω σίγουρα 10 ref μέσα σε 4-5 μέρες . Οπότε λέω πως σε 3 βδομάδες θα βγάζω 0.35$ τη μέρα (Ίσως και περισσότερα) . Εκεί κάνω οικονομία και κάθε 0.36$ ανακυκλώνω τους Active Referral μου (+ κάτι ψηλά που θα βάζω για το AutoPay στους άλλους) . Στόχος μου να ανανεώσω τους 10 πιο ενεργούς για 60 ημέρες ((10*0.36$)/0.35$=10 μέρες) . Έτσι θα έχω εξασφαλισμένους 10 ενεργούς για 2 μήνες , Από εκεί και πέρα ξεκινάω να αγοράζω πακέτα ref των 10 και στη συνέχεια να ανανεώνω αυτούς για 10 μέρες .Παράλληλα ελπίζω τα Direct Referral μου να αυξάνονται :)

ποοο τι λες ρε άνθρωπε...είσαι πολυ μπροστά λεμε...ποση ωρα το σκεφτόσουν αφτο??? :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...