Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

Στις 21 κλείνουμε και μήνα οπότε..

 

Μπορείτε να το κάνετε lock. Ευχαριστώ παιδιά για τις ιδέες σας.

 

Θα πάμε στον Κουλά(ένας λόφος στην πόλη μου & αξιοθέατο). Θα κάτσουμε κάτω σε κουβερλί, αγκαλιά με μια κουβέρτα και ζεστή σοκολάτα σε θερμό. Μετά θα την πάω στην σπίτι και θα της κάνω μασάζ σε όλο το σώμα & ρεφλεξολογία, όλα αυτά με αιθέραια έλαια και απαλή μουσικούλα. Μετά θα κάνουμε μπάνιο μαζί. Θα ντυθούμε και θα πάμε να φάμε. Έχω ένα δωμάτιο άδειο, οπότε στο κέντρο θα μπεί το τραπέζι με κεράκια απο γύρω και απαλή μουσική να παίζει. Θα της δώσω το δώρο της, το άρωμα. Το φαϊ θα είναι κατι ελαφρύ και αφροδισιακό(πρέπει να το ψάξω πολύ καλά) και μετά γλυκάκι. Σκέφτομαι επίσης και κάποιο κρασί. Αφού τελειώσουμε το φαΐ, λέω να δούμε μια ταινιά ρομαντική(απο αυτές που αρέσουν στα κορίτσια[The Notebook]). Και μετά "ενυδάτωση" μέχρι να σπαρταράει.

6 σελίδες τόπικ για 1 μήνα? Και θες να της κάνεις και δώρο να μην ξεχάσει ποτέ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μαλάκα.. Απαλή μουσική, χαλαρή. Αν θα έκανες μπάνιο με την κοπέλα σου, με κεράκια κτλπ, έτρωγες δείπνο τι θα άκουγες;

Είπε πριν, μελωδική dubstep θέλει.
Link to comment
Share on other sites

1μηνα μονο???????????? κανονισε να ερθεις κ να πεις "τα κανα αλλα δεν πηδηξα."

 

αλλα κ να μην μας το πεις αν δεν φικι φικι τουλαχιστον κανε το παραδειγμα μου στην επομενη

Link to comment
Share on other sites

Prospa8eis na kaneis kati gia tn kopela s p upoti8etai einai shmantikh gia esena egw prwsopika 8a skeftomoun kati pou 8a einai shmantiko gia authn epeidh tn 3erw kai t pragmata tis aresoun mporei auto p 8a kaneis na to 8umate auth alla sigoura den 8a t

8umase esu giati kapios allos sou eipe ti na kaneis kai pistepse me pare tis porsche ferrari kai oti allo 8es alla na eisai sigouros

oti an mia kopela a3izei kai se agapaei den 8a koita3ei to poso akribw h f8hno einai apla 8a einai h euxaristhsh , gia mena

zhta lock to topic kai kane auto pou pragmatika pisteueis.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πω τι θα εκανα στην θεση σου.

(Απλως σου δινω μια ιδεα να εχεις)

 

Θα την πηγαινα καπου να ειμαστε οι δυο μας , να εχει ησυχια και θα της εκανα ενα δωρο τυπου (κολιε,δαχτυλιδι κατι τετοιο).

Θα της ελεγα ποσο πολυ την αγαπαω (κλπα) και τσουφ τελειωσες.

Αμα δεν ειναι χαζη θα το εκτιμησει,εξαλλου σε οτι δωρο σου δινουν δεν κοιτας την αξια του αλλα την κινηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πω τι θα εκανα στην θεση σου.

(Απλως σου δινω μια ιδεα να εχεις)

 

Θα την πηγαινα καπου να ημαστε οι δυο μας , να εχει ησυχια και θα της εκανα ενα δωρο τυπου (κολιε,δαχτυλιδι κατι τετοιο).

Θα της ελεγα ποσο πολυ την αγαπαω (κλπα) και τσουφ τελειωσες.

Αμα δεν ειναι χαζη θα το εκτιμησει,εξαλλου σε οτι δωρο σου δινουν δεν κοιτας την αξια του αλλα την κινηση.

Που στο Kid Garden?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...