Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

Θέλω να κάνω δώρο στη δικιά μου για τα γενέθλια της. Βασικά όχι ακριβώς δώρο. Δώρο βρήκα. Κάτι που να το θυμάται για όλη της τη ζωή. Κλείνει τα 18, γίνεται ενήλικη(:O) και θέλω να τα θυμάται για όλη της τη ζωή. Μέχρι τώρα έχω σκεφτεί:

 

Δείπνο[κεριά, τριαντάφυλλα κτλπ[ξέρω οτι της αρέσουν κάτι τέτοια]](ναι θα μαγειρέψω)

2ήμερο ταξίδι(πολλά τα λεφτά, δεν είμαι σίγουρος)

παρτυ έκπληξη με όλους τους φίλους της(πολύ συνηθισμένο)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa

mhn ton akous file mou!!kane oti mporeis ....kai to pio aplo pragma na einai 8a to ektimisei ;)

ξέρει αυτός εδώ από ότι φαίνεται

μήπως πήγες μαζί της ρε?

Link to comment
Share on other sites

kalutera dipno,na iste ta duo sas

 

more romantic

Και εγώ αυτό σκέφτηκα.

 

giati na tin skotosei ?? :P prwteinw to prwto mazi me ena dwraki as poume braxoli kolie .. alla 8eleis left.a. diale3e :)

Δώρο θα της κάνω τρύπα στην γλώσσα.
Link to comment
Share on other sites

ε δεν μπορούμε να καταλάβουμε και πολλά από αυτήν ξέρεις!

 

Τεσπα, εγώ θα έλεγα να την πας βόλτα σε κανένα ρομαντικό μέρος να δείτε ηλιοβασίλεμα, μετά σε εστιατόριο(δε λέει να τη χάσεις τέτοιες μέρες) και να κανονίσεις να παίξει το happy birthday και να σας φέρει τούρτα..ή μπορεί να θες να παίξει ένα τραγούδι..αν έχετε κάποιο συγκεκριμένο τότε θα ήταν καλύτερα ;)

 

Link to comment
Share on other sites

ε δεν μπορούμε να καταλάβουμε και πολλά από αυτήν ξέρεις!

 

Τεσπα, εγώ θα έλεγα να την πας βόλτα σε κανένα ρομαντικό μέρος να δείτε ηλιοβασίλεμα, μετά σε εστιατόριο(δε λέει να τη χάσεις τέτοιες μέρες) και να κανονίσεις να παίξει το happy birthday και να σας φέρει τούρτα..ή μπορεί να θες να παίξει ένα τραγούδι..αν έχετε κάποιο συγκεκριμένο τότε θα ήταν καλύτερα ;)

 

 

 

Empeiros fenesai :P

Link to comment
Share on other sites

έκπληξη με φίλους σε ένα σπίτι και μετά προς στο τέλος βγείτε έξω οι δυο σας

 

 

Empeiros fenesai :P

πολλές ταινίες βλέπει λέω γω :P

md :3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...