Jump to content

Developer


Recommended Posts

Eddy Me Ediposiazis Proti Fora Pou Exis Dikio Se Kati Alla Mexri Enos Simiou Meta Apo Eki Kai Pera 8eli Kai Liga  "Agglika"

Gt An Den Xeri Ka8olou Ligo Diskolo Na  Kanis Ena Pack Apo Ta Agglika Sta Elinika... Den Ine... :-\ :-\ :-\ ?

Link to comment
Share on other sites

E Nai Enoite Ayto Apala Ta Agglika Se Diefkolinoun Kata Kapio Va8mo Se Kapia 8emata Pano Se Ena Server Alla Min Trela8oume Kai Telios Oti Gian Na Xeris Kapia Pragmata San Dev Prepi Na Xeris Kai Telia Agglika Apla Emena Me Entiposiase Pos Ekane To Pack Apo AgglikA Se Elinika Opos Mas Exi Pi Se Allo Tou Post Ayto Ine Ligo Kapos Gia Kapion Pou Den Xeri Agglika... ;D ;D ;D

Tespa Ti Na Po... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Emis dn ipame pos dn xeris agglika mpori na xeris 5-6 pragmata kai na se boh8aei kai o bro sou nisa isa afto einai kalo gt goustaris to developing kai prospa8s gia afto egw prosopiuka to sebome afto kai sinexise etc kai ase tous allous na lene !!

Link to comment
Share on other sites

LoL ennoeite oti prepei na ksereis agglika gia na ftiakseis enan swsto server!!!!!

eleoC exei Dikio o xxRxx!

ola ta guide kai genika ola ta pack einai sta agglika!

Den ftiaxneis swsto server mono me to na exeis etoimo to pack!!!

 

Link to comment
Share on other sites

aa parepimtontos kai egw enas neos Developer kai Admin mazi eimai :P , twra prospa8w na ma8w apo java gia L2 ... prospa8w na kanw GvE system i ena apo FACTION MODE pvp ..., exw paei kai edw , kai katevasa to patch me ton Ekoice mazi p prospa8isame na to lisoume.. telika ginete Compile alla sto game mesa.. gamiseta opios einai kalos developer kai 3erei apo Faction i GvE system as me kanei mia add sto kataras2006@hotmail.com

 

Pantos dexome kai voi8ia

 

alla maresei kai na voi8aw  , opios exei loipon problem se kati aplo peripou as me kanei add sto msn i na m stilei e-mail

 

i to kalutero na kanei ena post edw gia na to vlepoume kai alloi na voi8oune.. e3alou giauto uparxoun ta forums , ty .

 

Have A Nice Day pedes

Link to comment
Share on other sites

Dark ego thelo ta mobs weapons otan ta kano +++++++++++

px to halishas,venom etc na bgazoun aura opos ta arcana ke ta ala opla

pisteuo na katalabes

 

 

a ke dosmoun ena pack me custom glows anmporis

 

 

 

Ty

Link to comment
Share on other sites

Dark ego thelo ta mobs weapons otan ta kano +++++++++++

px to halishas,venom etc na bgazoun aura opos ta arcana ke ta ala opla

pisteuo na katalabes

 

 

a ke dosmoun ena pack me custom glows anmporis

 

 

 

Ty

Ti eidan ta matakia mou :P na sou dose ena pack me custom glows??????Gia rikse mia matia http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=12113.0. Patame kai kamia fora to paraponemeno to search;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

aha... meta  apo kati mines..3anaeida auto to post m.. kai dakrusa pragmatika....

 

twra gia na 3erete molis teleiwsa to Good Vs Evil System to original...

vlepete.. ekatsa kai ema9a  arketa .. paraplu java... ty gia ton kanenan pou me helpare pantos ;)

klutera alone.....pww sigini9ika r...:/

 

Link to comment
Share on other sites

OK...Episis kati allo...Les pws eisai DEVELOPER...Poios 8a ithele ena Developer pou dn kserei agglika sto server tou? Episis pws ginetai na les oti eisai developer enw dn ksereis agglika kai amfiballw an ksereis ti simainei i leksi Developer..

vasika gia na ginis monimos developer gia na exeis dikeomata kai ola afta dn prepi na perasis apo ncsoft?
Link to comment
Share on other sites

Vsk etoimasteite na ftate kai oi 2 ena yperoxo -1 ama ksanakanete anaskafi gt anaskafi einai enws topic pou einai pio palio kai apo tn giagia mou...

 

Reply #26 on: April 24, 2008 (08 eleoc eiste)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock