Jump to content

[GR]Diamond Ink Tattoo Studio


astraLized*

Recommended Posts

gia 2 onomata sto podi kaligrafika oxi polu megala peripou 3cm poso kostizei?

Δεν μπορω να σου μιλησω για τιμες online αλλα μπορω να σου δωσω το τηλ. του studio να συνενοηθεις.

210 97.08.619

Maori !!

Τον Δημητρη του Diamond Ink τον φωναζουνε Tribalακια γιατι ειναι φοβερος σε Tribal, Maori και γενικα οτι εχει σχεση με συμμετρια. Περνα μια βολτα αν εισαι απο Αθηνα στο μαγαζι με το σχεδιο και συζητα. Αν δεν εχεις βρει σχεδιο υπαρχει και η δυνατοτητα δημιουργιας του απο τον ιδιο. :)

 

Την παρασκευή που έρχεται θα κάνω Τον Χριστό στα πλευρά.

Σε πληροφορω οτι θα περασεις τα παθη του :P μιας και το ταττουαζ στα πλευρα ποναει φρικτα.

Σε τι μεγεθος θα ειναι και σε ποιο studio θα το κανεις? :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Σε πληροφορω οτι θα περασεις τα παθη του :P μιας και το ταττουαζ στα πλευρα ποναει φρικτα.

Σε τι μεγεθος θα ειναι και σε ποιο studio θα το κανεις? :)

 

Κοίτα έχω ακούσει είναι και στο άτομο , άλλοι πονάνε στο "ψαχνό" και όχι στα κόκκαλα και το αντίθετο , ώστοσο έχω ακούσει και εγώ ότι ο πόνος στα πλευρά,καλάμι,αγκωνά δεν υποφέρονται...

Giorgos Nikos Ina (George Ina) στο facebook.

 

 

Y.Γ : Σ'αυτό το μέγεθος περίπου , τώρα ακριβώς δεν ξέρω ακόμη.

 

david+beckham+added+a+new+tattoo+on+the+right+of+his+torso.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να σου μιλησω για τιμες online αλλα μπορω να σου δωσω το τηλ. του studio να συνενοηθεις.

210 97.08.619Τον Δημητρη του Diamond Ink τον φωναζουνε Tribalακια γιατι ειναι φοβερος σε Tribal, Maori και γενικα οτι εχει σχεση με συμμετρια. Περνα μια βολτα αν εισαι απο Αθηνα στο μαγαζι με το σχεδιο και συζητα. Αν δεν εχεις βρει σχεδιο υπαρχει και η δυνατοτητα δημιουργιας του απο τον ιδιο. :)

Σε πληροφορω οτι θα περασεις τα παθη του :P μιας και το ταττουαζ στα πλευρα ποναει φρικτα.

Σε τι μεγεθος θα ειναι και σε ποιο studio θα το κανεις? :)

 

sto peripou na 3erw pou pezonte oi times vsk.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα έχω ακούσει είναι και στο άτομο , άλλοι πονάνε στο "ψαχνό" και όχι στα κόκκαλα και το αντίθετο , ώστοσο έχω ακούσει και εγώ ότι ο πόνος στα πλευρά,καλάμι,αγκωνά δεν υποφέρονται...

Giorgos Nikos Ina (George Ina) στο facebook.

 

 

Y.Γ : Σ'αυτό το μέγεθος περίπου , τώρα ακριβώς δεν ξέρω ακόμη.

 

david+beckham+added+a+new+tattoo+on+the+right+of+his+torso.jpg

Ειναι αληθεια οτι ο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται τον πονο διαφορετικα. Επισης σημαντικο ρολο παιζει η τεχνικη του artist. Υπαρχει και η περιπτωση ''σκαψιματος'' του δερματος.

Ελπιζω η τιμη που θα σου αναφερει ο Ινα να ανταποκρινεται στην ποιοτητα της δουλειας του...  :)

sto peripou na 3erw pou pezonte oi times vsk.

Οι τιμες ειναι αρκετα χαμηλες για την ποιοτητα που προσφερει το studio.

Παρε ενα τηλεφωνο, τι ειναι ενα τηλεφωνο? :)

Link to comment
Share on other sites

Ροζαριο με σταυρο η με καποιο αλλο συμβολο?

Οσον αναφορα τον παπυρο, πολυ εμπορικο σχεδιο. Σχεδον ολοι εχουν και απο εναν παπυρο. Δεν λεω πολυ συμβολικο αλλα εχει καταντησει τοσο εμπορικο που δεν θα το σκεφτομουν με τιποτα.

Αν θες να συνθεσεις γραμματα ή καποιο κειμενο μπορεις να το κανεις και με αλλους τροπους :) .

Ναι με σταυρο το εχω...Εγω ελεγα για παπυρο και μεσα να γραψω κατι...Προτεινεις κατι καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι με σταυρο το εχω...Εγω ελεγα για παπυρο και μεσα να γραψω κατι...Προτεινεις κατι καλυτερο?

Φυσικα και εχω να σου προτεινω κατι καλυτερο.

Θα μπορουσες να γραψεις κατι σε ενα φοντο απο καμμενο χαρτι και οι προτασεις/λεξεις η οτι αλλο θες να ειναι γραμμενες με αιμα(αν δεν σου αρεσει με αιμα τοτε κανονικα με χρωμα της αρεσκειας σου).

Βεβαια δεν ξερω αν αυτο που σου ειπα ανταποκρινεται σε αυτο που θελεις να γραψεις.

Αν θες πες μου τι θελεις να γραψεις και θα σου προτεινω την ιδεα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αληθεια οτι ο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται τον πονο διαφορετικα. Επισης σημαντικο ρολο παιζει η τεχνικη του artist. Υπαρχει και η περιπτωση ''σκαψιματος'' του δερματος.

Ελπιζω η τιμη που θα σου αναφερει ο Ινα να ανταποκρινεται στην ποιοτητα της δουλειας του...

Έχουν κάνει 3 φίλοι μου εκεί , η τιμή είναι 150 €!

Link to comment
Share on other sites

Έχουν κάνει 3 φίλοι μου εκεί , η τιμή είναι 150 €!

Καλα ειναι για την δουλεια του.

Παντως εγω θα προτιμουσα να δωσω κατι παραπανω ωστε να εχω κατι αριστο, παρα να δωσω λιγα και να εχω πανω μου για μια ζωη κατι μετριο.

Μην ξεχνας πως το ταττουαζ ειναι για παντα... :)

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ ειδες που σου ελεγα? Σημερα εκανα και εγω το ψευδονυμο μου με γοτθικο-καλλιγραφικη γραμματοσειρα στο στηθος. Δεν μπορω να πω οτι δεν πονεσα, αλλα ενταξει ο πονος του ταττουαζ ειναι γλυκος ;) Βαλε photo να το δουμε :)

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ ειδες που σου ελεγα? Σημερα εκανα και εγω το ψευδονυμο μου με γοτθικο-καλλιγραφικη γραμματοσειρα στο στηθος. Δεν μπορω να πω οτι δεν πονεσα, αλλα ενταξει ο πονος του ταττουαζ ειναι γλυκος ;) Βαλε photo να το δουμε :)

Δεν ένιωσα γλυκό πόνο ,το πρώτο και στο πιο δύσκολο σημείο :/ 3 μισή ώρες γαμήσι .

 

Tο διάβασα λάθος στιγμή , έχω βάλει Bepanthol θα βάλω στο κοντινό μέλλον. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελεος ρε, 3 μιση ωρες του πηρε? Για το συγκεκριμενο σχεδιο χρειαζοντε το ΠΟΛΥ 2 μιση :/ Φανταζομαι τι περασες...

 

Αντε αναμενουμε για την photo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...