Jump to content

[GR]Συγκλονιστικη Ιστορια 3


Pauler

Recommended Posts

Μια φορα και εναν καιρο ζουσε στο δασος μια οικογενεια. Η μαμα ο μπαμπας και η γιος τους. Ο μπαμπας λοιπον μια μερα επειδη ειχε διαρροια και ειχε συγκαει εστειλε τον γιο του στο φαρμακειο του χωριου να του παρει ενα imodium για να μειωθει η εντερικη δραστιριοτητα του πατερα με αποτερο σκοπο να σταματησει το χεσιμο και η αποβολη αεριων. Το παιδι πηρε το φαρμακο, το εδωσε στον πατερα του και εζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα.

Χεχε, μακαρι να τελειωνε ετσι η ιστορια μας, αλλα για κακη τυχη το παιδακι συναντησε εναν αλλοδαπο που πουλουσε στο δασος CD. Παει και του λεει "Τελει cd Τελει?". Το παιδι επειδη βιαζονταν και επειδη ετσι κιαλιος δεν ηθελε cd ειπε στον αγαπητο αλλοδαπο πως δεν θελει cd. Tοτε ο αλλοδαπος κατεβασε το παντελονι του και το εσωρουχο του με σκοπο να βιασει το παιδι. Το παιδι τρομαγμενο πανω στην ταραχη του πηρε μια πετρα και εκοψε σε δυο κομματια το γεννητικο οργανου του φιλτατου αλλοδαπου. Υστερα αρχησε να τρεχει να ξεφυγει ενω κοιτουσε πισω του και εβλεπε τον φιλο μας να πεθενει απο αιμοραγια και να σπαρταραει φωναζοντας "Ποναεειιιι". Τοτε το παιδι καθως ετρεχε χωρις να βλεπει μπροστα του επεσε σε ενα χαντακι και σκοτοθηκε. Την ιδια μερα πεθανε και ο πατερας του πανω στην λεκανη.

Τελος.

Link to comment
Share on other sites

Πφφ ο ενας μου δινει καρμα επειδη του αρεσει η ιστορια και ο αλλος το μειωνει.. Anyway.

Link to comment
Share on other sites

Πφφ ο ενας μου δινει καρμα επειδη του αρεσει η ιστορια και ο αλλος το μειωνει.. Anyway.

για άλλο λόγο έχεις karma
Link to comment
Share on other sites

για άλλο λόγο έχεις karma

Το ξερω αλλα ριξε μια ματια στο προφιλ μου στο Who changed my karma.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...