Jump to content

[GR] Τι θα ψηφίσετε στις εκλογες?


Maxtor

[GR] Τι θα ψηφίσετε στις εκλογες?  

106 members have voted

  1. 1. [GR] Τι θα ψηφίσετε στις εκλογες?

    • ΠΑΣΟΚ
      8
    • ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
      9
    • ΚΚΕ
      6
    • ΛΑΟΣ
      12
    • ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ
      4
    • ΑΛΛΟ ΚΟΜΑ
      17
    • ΑΚΥΡΟ
      15
    • ΛΕΥΚΟ
      13
    • ΑΠΟΧΗ
      22


Recommended Posts

Καλά ρε γαϊδούρια το έγραφα τόση ώρα και αντί να σχολιάσετε αυτά που γράφω, σχολιάζετε πόση ώρα μου πήρε ; Έλεος πια!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε γαϊδούρια το έγραφα τόση ώρα και αντί να σχολιάσετε αυτά που γράφω, σχολιάζετε πόση ώρα μου πήρε ; Έλεος πια!

το έγραψες για να προβληματιστούμε όχι για να σχολιάσουμε
Link to comment
Share on other sites

ton ekemvri 8a exete -1 alvano stin ellada metakomizw monima sto Ontario (Kanada) gia afto 8a psifisw X.A mipos kai figoun kai oi aloi gt poloi mazeftikame se afto to gamimeno sedouki pou legete Elliniko kratos!

Re gamimene sas dwsame fai na fate pou fygate apo th xwra sas gyftoi kai auto einai kai to euxaristw?Mexri pou ma8ate kai house musikh...Giafto re pousth mou 8elw th xrysh augh na parete poulo.H ELLADA ANHKEI STOUS ELLHNES!Trava fyge -1 alvanos=1 ellinas ergazomenos sto kalo.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενας ανθρωπος που μπορεσε να εξηγησει αυτην την μαλακια με τα ποσοστα, θα το πασαρω σε μερικα ατομα που δεν καταλαβαινουν οτι ισα ισα κακο στους ιδιους κανουν που δεν ψηφιζουν

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενας ανθρωπος που μπορεσε να εξηγησει αυτην την μαλακια με τα ποσοστα, θα το πασαρω σε μερικα ατομα που δεν καταλαβαινουν οτι ισα ισα κακο στους ιδιους κανουν που δεν ψηφιζουν

Τα δάχτυλα μου πονάνε.

Link to comment
Share on other sites

όλο τα ίδια topic...δασκ που είσαι για λοκ?

Αυτό είναι το πρώτο και το χε κάνει ο Maxtor!

Link to comment
Share on other sites

Έλεος κοίτα dekarma που έκανε!

όπως το είπε εδώ είναι forum όχι πλατεία αύριο...δυστυχώς αν έτσι πάει...θα δεις ένα ποσοστό 89% με - θα γεμίσει το report....

''ΙΣΟΤΗΤΑ''.....

Link to comment
Share on other sites

umad bro?

εδώ που τα λέμε έχει δίκιο εν μέρει, τριτοκοσμική χώρα θα ήταν η Αλβανία αν δεν ήμασταν εμείς, όχι ότι δεν είναι αλλά θα ήταν επίσημα.
Link to comment
Share on other sites

όπως το είπε εδώ είναι forum όχι πλατεία αύριο...δυστυχώς αν έτσι πάει...θα δεις ένα ποσοστό 89% με - θα γεμίσει το report....

''ΙΣΟΤΗΤΑ''.....

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

banned

ελφα αύριο ξεκινάει η δουλειά

kala kanw kati gia na stamatisete kai sinexizete?san exei piraksei pou tha vgei o kamenos?

Link to comment
Share on other sites

kala kanw kati gia na stamatisete kai sinexizete?san exei piraksei pou tha vgei o kamenos?

1ον δεν είδα κάποιο warn

2ον τόσα γίνονται εσένα εγώ σε πείραξα..

3ον ξέρεις πως το μισό φορουμ μιλάει χειρότερα....δεν συμφέρει κανέναν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...