Jump to content

Προσθηκη age limit στο ανοιγμα νεων σερβερ!


PainFull

Πιστευεται οτι θα επρεπε να μπει ενα οριο ηλικιας συμφωνα με το οποιο θα μπορει κανεις να βλεπει η οχι τα sections DEV & DEV OFF στα ελληνικα και αγγ  

26 members have voted

  1. 1. Πιστευεται οτι θα επρεπε να μπει ενα οριο ηλικιας συμφωνα με το οποιο θα μπορει κανεις να βλεπει η οχι τα sections DEV & DEV OFF στα ελληνικα και αγγ

    • Ναι
      13
    • Οχι
      13


Recommended Posts

Katarxas auto den ginete re seis diladi ti?Tha testarei to pc poso xronon ine o allos? Ti leme tora...apla tha lei: prepei na ise panw apo 18  gia paradigma kai tha exei epiloges agree kai i noagree.

alla kai12 na ine o allos , den ginete na elegthi auto...

Link to comment
Share on other sites

Κ παιδες. Σωστο το οτι δεν ελεγχετε και η ημερομινια. Ας δωσουμε λιγο χρονο στους moderators να βρουν μια καλη λυση και βλεπουμε. Οσο για το οτι η ηλικια του μυαλου μετραει περισσοτερο... Δεν μπορω να καταλαβω τι ηλικια εχει το μυαλο που κανει για εκατωστη φορα ποστ το ιδιο προβλημα που εχει λυθει με πεντε-εξι διαφορετικους τροπους!

Βtw και εγω καποτε εκανα διπλα ποστ αλλα υπηρχε ενα προβλημα με το search το οποιο πλεον εχει λυθει. Δεν ξερω τι επαιζε....

 

=>Moderators... Σκεφτειτε το οτι εχει προταθει απο τα παιδια και δραστε αναλογα!<=

Link to comment
Share on other sites

Η ηλικία του μυαλου μετράει, και πανω κατω φένεται.

Σωστός....

Αυτό Finito φαίνεται όσο και να δηλώσεις ότι είσαι!!!

 

Δεν είναι απαραίτητο να μπει όριο, δεν παίζει καν πρόβλημα με το όριο ηλικίας.

Είναι ο άλλος πως έχει μάθει να " γράφει " και ένας 20άχρονος μπορεί να γράψει όπως αυτός στο παράδειγμα που δώσατε!

 

Link to comment
Share on other sites

και πως θα καταλαβεις φιλε μου ποιος ειναι 10 και ποιος 15 και ποιος 20 χρονων?

Και ψιφιζω οχι διοτι το lineage 2 ενα παιχνιδι ειναι και στα τετοια μου ποιος ειναι admin του καθε σερβερ αρκει να ειναι καλος ο σερβερ..

Link to comment
Share on other sites

και πως θα καταλαβεις φιλε μου ποιος ειναι 10 και ποιος 15 και ποιος 20 χρονων?

Και ψιφιζω οχι διοτι το lineage 2 ενα παιχνιδι ειναι και στα τετοια μου ποιος ειναι admin του καθε σερβερ αρκει να ειναι καλος ο σερβερ..

 

Πως φαινεται οτι ακομα και μεγαλος να ειναι κανεις μετραει ο τροπος που σκεφτεται το μυαλο. Αν λεω αν διαβασες καλα, το ποστ εχει θεμα με το πως γραφει κανεις και οχι αν ο admin που θα βγαζει λεφτα (και αν θα βγαζει) ειναι ενα εμβρυο που βρισκεται ακομα στην κοιλια της μανας του ή αν ειναι με το ενα ποδι στον ταφο!

Σορρυ και ολας αλλα οπως μου μιλας σου μιλαω!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τον τιτλο διαβασα και αυτο μου αρκει στον τιτλο λες "Suggest Προσθηκη Age limit στους admin των L2 server" Και εγω σου απαντησα Πως θα καταλαβεις το τι ηλικια εχει ο καθε admin με τον τροπο που γραφει? Μπορει ο αλλος να ειναι χωριατης και να μην ξερει ελληνικα παρ ολα αυτα να ειναι εξαιρετικος developer εσυ με αυτον τον τροπο θα καταλαβεις οτι ειναι μικρος σε ηλικια? Επισης δεν με ενδιαφερει και πιστευω οποιονδηποτε αλλον το τι ηλικια εχει ο admin του καθε server ή το ποιος ειναι κλπ Αρκει να ειναι καλος ο server εξαλλου αμα θυμασαι δεν επιλεγει ο admin του καθε server εαν εσυ ή εγω μπουμε στον server του αλλα το επιλεγουμε εμεις αμα δεν γουσταρεις μην μπαινεις .

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος Moderator ας το κλειδωσει μεχρι να δωθει μια λυση.

Και ξαναλεω οτι ενταξει, λαθος τιτλος στο θεμα και στην ερωτηση. Ολοι εχουμε καταλαβει περι τινως προκειτε αυτο το ποστ. Για τα ακυρα ποστ που και θεος να ειναι ο αλλος δεν μπορει να καταλαβει τι λενε!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος Moderator ας το κλειδωσει μεχρι να δωθει μια λυση.

Και ξαναλεω οτι ενταξει, λαθος τιτλος στο θεμα και στην ερωτηση. Ολοι εχουμε καταλαβει περι τινως προκειτε αυτο το ποστ. Για τα ακυρα ποστ που και θεος να ειναι ο αλλος δεν μπορει να καταλαβει τι λενε!

 

Locked.

 

Δεν νομίζω να γίνει κάτι παρά μόνο να κάνουμε junk τέτοιου είδους τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...