Jump to content

[GR] L2DeathAvenue Patch


Ring

Recommended Posts

Έλα πες την αλήθεια πόσα φράγκα έσκασες για να μπεις στο σταφφ.

 

Ρε φίλε είσαι βλαμμένος, τι σχέση έχει το Patch του DeathAvenue με τη γενική συζήτη του L2, και στην τελική υπάρχουν κάτι τέτοια sections μέσα στο φόρουμ ([Request] Γενική βοήθεια)

Link to comment
Share on other sites

Έλα πες την αλήθεια πόσα φράγκα έσκασες για να μπεις στο σταφφ.

 

Ρε φίλε είσαι βλαμμένος, τι σχέση έχει το Patch του DeathAvenue με τη γενική συζήτη του L2, και στην τελική υπάρχουν κάτι τέτοια sections μέσα στο φόρουμ ([Request] Γενική βοήθεια)

Μήπως θέλεις να πάς -2 Karma ? Μπορώ να το κάνω που βρίζεις χωρίς λόγο, έχεις το patch το δίνεις αλίος δεν spam όπως εγώ σε σέβομαι ΟΚ ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θέλεις να πάς -2 Karma ? Μπορώ να το κάνω που βρίζεις χωρίς λόγο, έχεις το patch το δίνεις αλίος δεν spam όπως εγώ σε σέβομαι ΟΚ ?

den nomizo na se ebrise apla eipe tin alithia.

Prepi ontos na ise blamenos gia na kanis post se afto to section eno ise kai staffer pou ipotithete oti kseris kala to forum.

Link to comment
Share on other sites

μα καλα λεει, υποτιθεται οτι οι staffers ξερουν τα rules πολυ καλυτερα απο τα απλα members.

Τετοια λαθη ειναι αδικαιολογητα

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα το topic έγινε πριν γίνω gold member 12/8 όπότε μην λες είσαι staffer και ξέρεις rulers κλπ εγω στις 15/8 έγινα anyway locked -.-

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα το topic έγινε πριν γίνω gold member 12/8 όπότε μην λες είσαι staffer και ξέρεις rulers κλπ εγω στις 15/8 έγινα anyway locked -.-

και τι σημαινει αυτο;

Πρεπει να τα ξερεις τουλαχιστον κανα 2μηνο πριν γινεις λολ...να δινεις το παραδειγμα

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα το topic έγινε πριν γίνω gold member 12/8 όπότε μην λες είσαι staffer και ξέρεις rulers κλπ εγω στις 15/8 έγινα anyway locked -.-

DAKSI I APOTIXIA ETSI? AXAXAXAXA

 

To pote egine dn exi na lei.

Afou ise staffer pai na pi oti kseris ta rules diladi prin 4 meres dn ta ikseres? mas doulebis re file?

Link to comment
Share on other sites

όχι....

 

Ε τότε γιατί έκανες unlock ?  και λες το θες το πατς η οχι ?

 

Locked since noone has it, i'll take it from Versus or other old GM's from DeathAvenue

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...