Jump to content

[Cheat]Κλέψε Items χωρίς πρόγραμμα!


pikapa

Recommended Posts

Καλησπέρα MXC!Ελπίζω να βοηθήσω ... το έχω σκεφτεί μόνος μου!Καταρχάς δεν χρειάζεστε κάποιο πρόγραμμα!Λοιπόν αρχίζουμε!Υπάρχουν κάτι βλάκες σε κάτι server που θα κάνουν τα πάντα για να έχουν πιο πολύ + κάποιο item!Καλό είναι να είναι δύσκολος server!Πρώτα απ'όλα πρέπει ο server που παίζετε να γίνετε να πετάξεις items κάτω...λοιπόν κάνετε PT κάποιον και του λέτε αν θέλει παραπάνω + κάποιο item...αυτός λέει "Πως γίνετε;Πες μου plz"και άλλα διάφορα!Μετά θα του πεις ότι ξέρεις τον ADMIN του Server και για να τον εκδικηθείτε για κάτι που σου έκανε βρήκες πρόγραμμα για + αλλά πρέπει να πληρώσεις για να το πάρεις αλλά γίνετε να κάνεις + ένα item και από PT(ενώ δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα!) και του λέτε αν θέλει...αν θέλει θα του πείτε πόσο + θέλει και να πετάξει το item του 2 φορές κάτω και το όπλο του θα γίνει όσο είπε(και καλά...) αν το κάνει αυτό το όπλο θα πάει πάνω σας!Τότε εσείς θα έχετε άλλον char (main char) για να το κάνετε trade!Αλλά να είναι ίσα ίσα το range για το Trade για να μην σας καταλάβει! :) Ελπίζω να βοήθησα!Το topic είναι αποκλειστικά δικό μου και αν θέλετε ψάξτε!

Νομίζω πως στα New Chronicle δεν γίνετε...δοκιμάστε το όμως ... εγώ το είχα κάνει σε έναν Interlude που έβγαιναν παν δύσκολα τα items και του τα πήρα!!

 

Αν βρείτε κάποιο λάθος είτε ορθογραφικό είτε κάτι να μην γίνετε σωστά στείλτε μου μήνυμα η κάντε POST εδώ!!Καλή συνέχεια!

( στα επόμενα topics που θα ακολουθήσουν δεν πρόκειται να βάλω αυτό με τα 20 post που χρειάζεσαι και τέτοια!!Γιατί για να βοηθάμε είμαστε εδώ!όχι για να μαλακιζόμαστε ;) !!! )

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Sarras....Kяaσh απαξιώ να σου απαντήσω...γιατί υπάρχει πουθενά αυτό;Αν ναι πείτε μου να το κάνω Delete...εγώ με αυτόν τον τρόπο το βρήκα...εγώ να βοηθήσω θέλω και όχι να το παίξω έξυπνος...και μάλλον εσύ θα είσαι 5χρονο

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι σπαστικό να βλεπεις κιτρινα,πρασινα,μπλε γραμματα?Πολυ παλιο trick αυτο αλλα οπως ειπε και ο CocktaiL

Τα δύο ηλίθια παιδιά του κόσμου που δεν το ήξεραν τώρα το έμαθαν. Gz

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ το ανέβασα μόνο και μόνο για να μπορούν οι καινούριοι να κλέβουν με την άνεση τους...υπάρχουν πολύ NewBie εδώ...και τα γράμματα τα βάζω έτσι για να μην υπάρχει μονοτονία...εγώ ανέβασα αυτό το Cheat για να βοηθήσω και όχι να δέχομαι αρνητικά post....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ το ανέβασα μόνο και μόνο για να μπορούν οι καινούριοι να κλέβουν με την άνεση τους...υπάρχουν πολύ NewBie εδώ...και τα γράμματα τα βάζω έτσι για να μην υπάρχει μονοτονία...εγώ ανέβασα αυτό το Cheat για να βοηθήσω και όχι να δέχομαι αρνητικά post....

Με αυτό φίλε δεν θα βοηθήσεις κανέναν κανένας σοβαρός σέρβερ δεν αφήνει τους τσάρς να κάνουν ντρόπ τα items τους

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας αρέσει πηγαίντε εκεί που λέει "Report to moderator" και αυτός θα κρίνει αν είναι χρήσιμο ή όχι

Εκρινα.

 

 

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...