Jump to content

[Gr] Καλή επιτυχία σε όλες!


VeGe

Recommended Posts

παίζει να τα πάρουν και τα 2 σωστά...εγώ έβαλα ότι δεν είχε και μας είπαν ότι δεν είχε..τι να σου πω..

Link to comment
Share on other sites

Καταριέμαι από ψυχής τα παιδιά αυτών που έβγαλαν σήμερα αυτά τα θέματα στα Μαθηματικά Γενικής ποτέ τους να μην γνωρίσουν χαρά.

Link to comment
Share on other sites

85-87 υπολογίζω. Έχασα λίγο από θεωρία, δεν έκανα το Β1 και άντε να χάσω λίγα μόρια ακόμα για κάποιες λεπτομέρειες. Πιστεύω είναι καλά, αν και στόχευα για 90+. Αλλά λογικά θα πέσουν οι βάσεις οπότε qq. Την Δευτέρα να δείτε σφαγή..

Link to comment
Share on other sites

Παύλο και εγώ κάπου εκεί υπολογίζω.Μαλάκα τι ήταν αυτά τα θέματα γαμώ ;

Link to comment
Share on other sites

85-87 υπολογίζω. Έχασα λίγο από θεωρία, δεν έκανα το Β1 και άντε να χάσω λίγα μόρια ακόμα για κάποιες λεπτομέρειες. Πιστεύω είναι καλά, αν και στόχευα για 90+. Αλλά λογικά θα πέσουν οι βάσεις οπότε qq. Την Δευτέρα να δείτε σφαγή..

Και εγώ τα ίδια ήθελα 90+, αλλά μέχρι το 80 θα φτάσω. Ξέρεις πόσα κλαμμένα παιδιά έφυγαν; Φίλοι μου, παιδιά της θεωρητικής, δεν έγραψαν τίποτα.Έλεος πια, να υπάρχει μια λογική. Ο άλλος μπορεί όλη τη χρονιά να θυσίασε ελεύθερο χρόνο, λεφτά και εσύ γαμημένε που πρότινες τα θέματα να του κόβεις και την υπόλοιπη ζωή μέσα σε 3 ώρες; Το μουνί της μάνας σου και της γυναίκας σου γαμώμανε, που να πεθάνουν τα παιδιά σου εδώ και τώρα, χαρά να μην γνωρίσεις ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΤΑΦΟ ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !

Link to comment
Share on other sites

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/05/blog-post_9023.html

 

ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΡΙΟΛΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 7:25.

ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΤΑΦΟ ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !

Αν βάλουν τέτοιας δυσκολίας θέματα την Δευτέρα πραγματικά πάνω από 8 δεν παίρνω. Το κακό είναι ότι δεν μπορώ να ξέρω τα ονόματα αυτών που έβαλαν σήμερα τα θέματα. Τον μόνο που ξέρω είναι ένας φυσικός που είναι εντελώς αντάρα.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που κοίταγα τις λύσεις τελικά είμαι στο 87. Θα έπερνα περίπου άλλες 3-4 μονάδες αν έγραφα και κάποια άλλα πράγματα τα οποία ήξερα ότι ήταν σωστά αλλά δεν ήξερα πως να πάω παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...