Jump to content
  • 0

Provlima me Black Vesper


SocialKiller

Question

Kalispera se olous kai kali vdomada !

Pedia akouste simera apofasisa na valw ena NPC trader mazi me tin black vesper kai ta sinafi apo edw pera ( http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=148580.0 ) eeee kai ekana kanonikotata ta vimata ! mexri prin doulevane ta panta ston server ( aa kai na min xexasw doulevw afti tin stigmi se Teon pack epidi eimai new akoma kai mathenw) tespa kai vazw kanonika to npc kai tis armor ktlp kai anigw ton server paw na dw ligo kati allages sto GM shop kai den douleve dld (aniga to Sgrade armor kai apla den ginotane tpt den mou edixne tis armor i ta weapon kai genika ola mesa sto gm shop) kai meta ekana spawn tin  Trader kai  pali patousa eki stin armor kai den ginotane tpt. Omos paratirisa kati sto game server console oti mou vgazei kati san afto otan pataw px (armor) (     

at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)

        at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

Client: [Character: %Admin%WorldOfHeroes - Account: korfofoudas - IP: 94.67.31.8

7] - Failed running: [C] 21 RequestBypassToServer - L2J Server Version: 714M - D

P Revision: 714M

java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class net.sf.l2j.gameserver

.model.L2Multisell

        at net.sf.l2j.gameserver.model.actor.instance.L2MerchantInstance.onBypas

sFeedback(L2MerchantInstance.java:156)

        at net.sf.l2j.gameserver.network.clientpackets.RequestBypassToServer.run

Impl(RequestBypassToServer.java:187)

        at net.sf.l2j.gameserver.network.clientpackets.L2GameClientPacket.run(L2

GameClientPacket.java:74)

        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.runTask(Unknown Source

)

        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)

        at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

 

kati tetia kai kathe fora poou pataga na anixi to armor i to weapon kai ta alla mou evgaze afto !

 

 

Mpori kapios na help ligo ? na mathw toulaxiston ti ginete !

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Kalispera se olous kai kali vdomada !

Pedia akouste simera apofasisa na valw ena NPC trader mazi me tin black vesper kai ta sinafi apo edw pera ( http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=148580.0 ) eeee kai ekana kanonikotata ta vimata ! mexri prin doulevane ta panta ston server ( aa kai na min xexasw doulevw afti tin stigmi se Teon pack epidi eimai new akoma kai mathenw) tespa kai vazw kanonika to npc kai tis armor ktlp kai anigw ton server paw na dw ligo kati allages sto GM shop kai den douleve dld (aniga to Sgrade armor kai apla den ginotane tpt den mou edixne tis armor i ta weapon kai genika ola mesa sto gm shop) kai meta ekana spawn tin  Trader kai  pali patousa eki stin armor kai den ginotane tpt. Omos paratirisa kati sto game server console oti mou vgazei kati san afto otan pataw px (armor) (     

at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)

        at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

Client: [Character: %Admin%WorldOfHeroes - Account: korfofoudas - IP: 94.67.31.8

7] - Failed running: [C] 21 RequestBypassToServer - L2J Server Version: 714M - D

P Revision: 714M

java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class net.sf.l2j.gameserver

.model.L2Multisell

        at net.sf.l2j.gameserver.model.actor.instance.L2MerchantInstance.onBypas

sFeedback(L2MerchantInstance.java:156)

        at net.sf.l2j.gameserver.network.clientpackets.RequestBypassToServer.run

Impl(RequestBypassToServer.java:187)

        at net.sf.l2j.gameserver.network.clientpackets.L2GameClientPacket.run(L2

GameClientPacket.java:74)

        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.runTask(Unknown Source

)

        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)

        at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

 

kati tetia kai kathe fora poou pataga na anixi to armor i to weapon kai ta alla mou evgaze afto !

 

 

Mpori kapios na help ligo ? na mathw toulaxiston ti ginete !

 

well ..! PEs mas ti chronicle einai...! Interlude na ipo8esw?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmmmm...! Stin arxi eipes to gmshop pou eixes litourgouse kanonika? kai molis evales trader me Black Vesper arxise to prob?

 

Soz omos dn polikataveno ...!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nai ! evala tin drader kai meta den douleve tpt ston server pou exei sxesi me to na poulai items !

 

tis armor tis eixeis perasei ston server?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nai ola ta sql ! ola ta multi ta panta ! kai sto client

 

Wraia...! Ego vasika asxoloume me Freya etc alla rikse mia matia edo

 

To ekana c/p apo to Share me tis Black VEsper...Apo oti eipes xrisimopoieis Teon pack ^^ (kai dn dinoun kai Help gia auta ^^ )

 

 

trjre.png

 

 

 

Anyway..! 8a se simvouleva ean ta Items litourgoune kanonika mesa ston server aplos kane ena diko s shop...! ;)

 

I akomi pio kala kane ena compile (afou eisai new opos lew) na ma8eis kalitera pos eiaai ta pragmata!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

File Social opws eipe kai o filos apo epanw se tetoiou idous pack den dinoun Ipostiriksei iparxoun ta forums t tis eterias dld..

i apo4ei mou einai na kaneis complited pack pou einai klaseis anotero omws 8elei douleia alla estw 8a paei gia kalo

tespa oriste Link : http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=84234.0

Good Luck

Link to comment
Share on other sites

  • 0

fyle mou ! exw oloi tin diathesi kai tin wrexi na asolithw gt to doulepsa mia fora to eclipse kai einai arketa kala mporw na pw dld thelw na asxolithw me liga logia na min leme pola pola ... !  To thema tr me to eclipse ! einai oti prepei katapasa pithanotita na exw kanei dikia mou xazomara kai kati den ginete sosta ! exoune figi pramata apo tin arxiki selida px eki pou sou vgazei stin akri to data kai to game server !

kai otan pataw check out mou petai errors ! an ginet e pios na diorthosi afto to mikro provlimata :) gia na mporesw kai egw na mathw kai egw na kanw complite (i opos  akrivos to lete)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

fyle mou ! exw oloi tin diathesi kai tin wrexi na asolithw gt to doulepsa mia fora to eclipse kai einai arketa kala mporw na pw dld thelw na asxolithw me liga logia na min leme pola pola ... !  To thema tr me to eclipse ! einai oti prepei katapasa pithanotita na exw kanei dikia mou xazomara kai kati den ginete sosta ! exoune figi pramata apo tin arxiki selida px eki pou sou vgazei stin akri to data kai to game server !

kai otan pataw check out mou petai errors ! an ginet e pios na diorthosi afto to mikro provlimata :) gia na mporesw kai egw na mathw kai egw na kanw complite (i opos  akrivos to lete)

TO ENDEXOMENO NA TO DIAGRA4EIS TELEIOS kai na ksekiniseis apo arxei?? den katalava arkivos ti exeis kanei kai den mporo na pw akrivos ti na diorfoseis gia auto kaliteros gia esena na min taleporise diagra4e to eclipse kai oti exei na kanei me ta etoima pack kai ksekina apo tin arxi.. kai sto telos 8a les oti exeis pack me oti 8es mesa kai oxi twra . ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

eee gia to thema tou eclipse einai oti to exw diagrapsi 5-6 fores kai ta xanaevala :P tr gia to thema tou pack einai kapia erotimata ! 1:ti pack mporw na parw ? na einai fixarismeno kai ta lipa kai apoti nomizw se tetia pack mpenoune ola ta NPC kai ola ta pramta genika pou vazeis mesa ston server alla to thema einai pos na vreis ena tetio pack ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

eee gia to thema tou eclipse einai oti to exw diagrapsi 5-6 fores kai ta xanaevala :P tr gia to thema tou pack einai kapia erotimata ! 1:ti pack mporw na parw ? na einai fixarismeno kai ta lipa kai apoti nomizw se tetia pack mpenoune ola ta NPC kai ola ta pramta genika pou vazeis mesa ston server alla to thema einai pos na vreis ena tetio pack ?

 

 

File mou..! Akouse me na deis

 

I diafora enos pack apo to na kaneis compile einai to e3is...

 

Sto pack opos les mporeis na peraseis kapoia extra npc /armor etc... OMOS dn mporeis na peraseis kanena ma kanena MOD

 

Merika mod 8a vreis edo : http://maxcheaters.com/forum/index.php?board=62.0

 

ME liga logia gia paradigma ean vre8ei ena BUG ston server s , dn 8a mporeis na to fixareis pernontas kapoio Java code etc....

I akomi pio epla ean 8eleis na peraseis as poume ena Vote reward System dn mporeis na to kaneis sto pack...  ;)

 

 

Opote to pack oute pou na to skeftese gia emena ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 0

eee entaxi alla iparxi to provlima me to eclipse ! kai edw katalavei akrivos pos ginete afto me to eclipse dld ti ? exeis ta arxia mesa sto eclipse kai anigis ton server apo eki mesa?  i exei pali to pack dld ta arxia (xiropiasta) na ton anigis apo eki pera !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

eee entaxi alla iparxi to provlima me to eclipse ! kai edw katalavei akrivos pos ginete afto me to eclipse dld ti ? exeis ta arxia mesa sto eclipse kai anigis ton server apo eki mesa?  i exei pali to pack dld ta arxia (xiropiasta) na ton anigis apo eki pera !

Me to eclipse kaneis compile kai meta vriskeis ta .rar files p eginan apo to compile.Kai me auta ta arxeia anoigeis ton server.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...