Jump to content

[Poll]L2DeathWhisper


Frank

Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!  

261 members have voted

  1. 1. Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!

    • Ναι! Interlude!
      171
    • Ναι! Gracia Epilogue
      14
    • Ναι! Gracia Epilogue με Interlude χαρακτηριστικά!
      17
    • Όχι, δεν θέλω τον DeathWhisper πίσω!
      59


Recommended Posts

Το γεγονός πως αργούμε να ανοίξουμε το server είναι νομίζω θετικό γιατί δείχνει πως ασχολούμαστε περισσότερο και δεν κάνουμε βιαστικές κινήσεις. Νομίζω πως έχουμε κάνει ένα πολύ καλό ξεκίνημα και προχωράμε πολύ καλά. Μην ανησυχείτε, ο server θα ανοίξει πολύ σύντομα. Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω όλους όσους μας αμφισβητούν για το οτιδήποτε, να δοκιμάσουν έστω να μπουν στο server και μετά να εκφέρουν άποψη. Σας έχω πει επανηλημένα πως ο server δεν γίνεται να είναι ίδιος με παλιά αλλά θα έχει βάση του το παλιό μοντέλο του deathwhisper. Αυτό μην το ξεχνάτε!

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός πως αργούμε να ανοίξουμε το server είναι νομίζω θετικό γιατί δείχνει πως ασχολούμαστε περισσότερο και δεν κάνουμε βιαστικές κινήσεις. Νομίζω πως έχουμε κάνει ένα πολύ καλό ξεκίνημα και προχωράμε πολύ καλά. Μην ανησυχείτε, ο server θα ανοίξει πολύ σύντομα. Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω όλους όσους μας αμφισβητούν για το οτιδήποτε, να δοκιμάσουν έστω να μπουν στο server και μετά να εκφέρουν άποψη. Σας έχω πει επανηλημένα πως ο server δεν γίνεται να είναι ίδιος με παλιά αλλά θα έχει βάση του το παλιό μοντέλο του deathwhisper. Αυτό μην το ξεχνάτε!

 

..Δηλαδή θα είναι Freya; Πες μας τουλάχιστον το client για να ξέρουμε...

 

Πες αυτό

 

interlude.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι IL και ας μπούμε τη να το κάνεις? νομίζεις πως θέλω να είμαι σε ένα client που δεν θα το ξέρω καθόλου ή πως θα τα μάθω όλα όπως στο IL μπας περίπτωση κρίμα και νόμιζα πως θα ήταν IL πιστεύω τον deathwhisper τα άτομα θα τα μάζευες από παλιούς Players αλλά από τη φαίνεται όπως όλοι οι server's έτσι και αυτός 90-140 άτομα online μόνο..

Link to comment
Share on other sites

interlude fisika... ixa kapsi apires wres ston server ..alla prosoxi sto donate min to parakanis ..k ine oloi donate.

wreos server tn goustarw k ton thimame..ton epsaxa prokerou sto google na de an ksanaanikse o  server  k telika petixa auto to topic....

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός πως αργούμε να ανοίξουμε το server είναι νομίζω θετικό γιατί δείχνει πως ασχολούμαστε περισσότερο και δεν κάνουμε βιαστικές κινήσεις. Νομίζω πως έχουμε κάνει ένα πολύ καλό ξεκίνημα και προχωράμε πολύ καλά. Μην ανησυχείτε, ο server θα ανοίξει πολύ σύντομα. Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω όλους όσους μας αμφισβητούν για το οτιδήποτε, να δοκιμάσουν έστω να μπουν στο server και μετά να εκφέρουν άποψη. Σας έχω πει επανηλημένα πως ο server δεν γίνεται να είναι ίδιος με παλιά αλλά θα έχει βάση του το παλιό μοντέλο του deathwhisper. Αυτό μην το ξεχνάτε!

με τον versus ή χωρις?

Link to comment
Share on other sites

Tlk ti ginete re paidia pote 8a anoiksei O server???Perimenoume toso kairo kai dn exoume kan plirofories opws ti Client einai..

o server θα ανοίξει το μόνο σίγουρο όπως είπε ο Πάνος , τώρα εγώ προσωπικά ελπίζω σε FREYA.Μα καλά , κανείς σας δε γουστάρει να παίξει αυτόν τον σερβερ που αυτομάτος σε freya θα είναι ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ balanced?
Link to comment
Share on other sites

o server θα ανοίξει το μόνο σίγουρο όπως είπε ο Πάνος , τώρα εγώ προσωπικά ελπίζω σε FREYA.Μα καλά , κανείς σας δε γουστάρει να παίξει αυτόν τον σερβερ που αυτομάτος σε freya θα είναι ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ balanced?

                                      Nop freya = no l2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...