Jump to content

Apo to imerologio enos emo (eleino :P )


TheMentaL

Recommended Posts

ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΕΜΟ …..

05:00πμ : Ξύπνησα…Είδα εφιάλτη!Είχα χάσει, λέει, το μολύβι που βάφω τα μάτια μου. Ταράχτηκα…

 

05:15πμ : Ξανακοιμήθηκα…

 

07:30πμ : Ξύπνησα. Έφαγα μια ώρα μπροστά στον καθρέφτη να βάφω τα μάτια και τα νύχια μου, και να φτιάχνω την μοβ φράντζα μου. (Σημείωση: Τι κούκλος που ‘μαι… αλλά κανείς δεν με θέλει. Όλοι με μισούν)

 

09:00πμ : Τελικά έχασα την πρώτη ώρα…

 

09:45πμ : 2ο διάλειμμα. Ζήτησα από τη Σόνια (την κοπέλα με τις μοβ αφέλειες) να φασωθούμε στις τουαλέτες. Μου ‘πε όχι, είχε περίοδο. Αλλά λέει ψέματα. Το ξέρω… Όλοι με μισούν εμένα.

 

10:37πμ : 3ο διάλειμμα. Ζήτησα από τον Νίκο να φασωθούμε. Δέχτηκε. (Κρίμα είχα ξεχάσει την βαζελίνη σπίτι) Να και κάποιος που με αγαπάει.

 

14:05μμ : Σχόλασα. Γύρισα με το skate… Όλο έπεφτα και τα παιδιά με τα φαρδιά στην πλατεία με κορόιδευαν πάλι. Γαμημένοι χιπχοπάδες.

 

14:15μμ : Έφτασα στο σπίτι αναστατωμένος και παραλίγο να πέσω στην πισίνα.

 

14:25μμ : Ακόμα ήμουν θλιμμένος… έκοψα το χέρι μου με ξυραφάκι και έριξα από πάνω αλάτι.Ηδονίστηκα

 

19:00μμ : Πήγα με την παρέα Starbucks 21:00μμ : Πήγα με την παρέα mc donalds

 

21:30μμ : Φασώθηκα με τον Ηλία

 

21:40μμ : Φασώθηκα με την Δήμητρα

 

22:10μμ : Πειράζαμε και τρομάζαμε γριούλες στο πάρκο. Είμαστε και πολύ μάγκες...

 

 

 

kala e ?? eleino

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...