Jump to content

[GR]DownThemAll Πρόβλημα.


HellRanger

Recommended Posts

Γεια σας ξέρει κανείς πως να κατεβάζω σωστά από το DownThemAll από τα Add-ons του Firefox;

 

Κοιτάξτε τι γίνεται.

 

1.Κάνω αντιγραφή το Link που θέλω να κατεβάσω σε μια νέα καρτέλα και πατάω Enter. Δεν ανοίγει καμία σελίδα παρά μόνο αυτό το παράθυρο. (Έχω κάνει προηγουμένος log in σε άλλη καρτέλα με το Premium Acc στην σελίδα που είναι ανεβασμένο το αρχείο)

epilogi2.jpg

Αφού ανοίξει επιλέγω να κατέβει με το DownThemAll.

 

2.Τώρα εδώ έχει το link από το αρχείο που θέλω να κατεβάσω και πρέπει να ορίσω μόνο το Path. Το κάνω και αυτό.

epilogh2.jpg

Ωραία τώρα επιλέγω Εκκινήση!

 

3.Το αρχείο μου δίχνει πως κατεβαίνει.

epilogh3.jpg

 

4.Και έτσι είναι το αρχείο αφού κατέβει δεν είναι σε μορφή .rar όπως θα έπρεπε αλλά σε καμία μορφή αν πάω ιδιότητες λέει μορφή .part6

epilogh4.jpg

 

Y:Στις εικόνες εγώ έχω σβήσει τα ονόματα των αρχείων.

 

Edit: Διορθώθηκαν κάποια λαθάκια.

Link to comment
Share on other sites

Fail.

Ρε φιλε ποσα part είναι από αυτό που προσπαθείς να κατεβάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Βαλε internet download manager cracked και θα εισαι μια χαρα,πολυ καλυτερο απο αυτο

ΠΜ με για λινκς

Link to comment
Share on other sites

Fail.

Ρε φιλε ποσα part είναι από αυτό που προσπαθείς να κατεβάσεις?

Αυτό ήταν το προ τελευταίο, απλός τότε μου είπαν για αυτό και τότε το δοκίμασα αλλά δεν δουλέυει.

 

Βαλε internet download manager cracked και θα εισαι μια χαρα,πολυ καλυτερο απο αυτο

ΠΜ με για λινκς

Το δοκίμασα και με αυτό αλλά τα αρχεία μου τα κατεβάζει σε .html και νομίζω πως αυτό είναι πιο απλό!

Link to comment
Share on other sites

Στα site με prem acc πρεπει να πας στις ρυθμισεις του και να βαλεις τους κωδικους

πιστεψε με,IDM ειναι κορυφη,ξαναβαλτο

Link to comment
Share on other sites

Στα site με prem acc πρεπει να πας στις ρυθμισεις του και να βαλεις τους κωδικους

πιστεψε με,IDM ειναι κορυφη,ξαναβαλτο

Το κάνω αλλά ότι αρχείο και να κατεβάσω είναι σε μορφή .hml , ξέρεις τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

to adons pai sta prostheta

Γιατί να είσαι πάντα τόσο μα τόσο ΆΚΥΡΟΣ;;;; Πρώτα θα κοιτάς τι λένε τα Threads και μετά θα κάνεις Reply..(...το λέω για γενικά παντού το ίδιο κάνεις...)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να είσαι πάντα τόσο μα τόσο ΆΚΥΡΟΣ;;;; Πρώτα θα κοιτάς τι λένε τα Threads και μετά θα κάνεις Reply..(...το λέω για γενικά παντού το ίδιο κάνεις...)

Exei sundropo super down , o eggefalos dn kanei epafh.
Link to comment
Share on other sites

Το κάνω αλλά ότι αρχείο και να κατεβάσω είναι σε μορφή .hml , ξέρεις τι πρέπει να κάνω;

Μες τις ρυθμισεις στο fileserve βαλε να κατεβαζει κατευθειαν χωρις να ρωταει

 

επισης,βαλε τους κωδικους στο IDM σωστα

Link to comment
Share on other sites

Μες τις ρυθμισεις στο fileserve βαλε να κατεβαζει κατευθειαν χωρις να ρωταει

 

επισης,βαλε τους κωδικους στο IDM σωστα

Υπάρχει πρόβλημα αν κάνω log in στην σελίδα με το acc και μετά βρώ αυτό που θέλω να κατεβάσω το βάζω σε μια νέα καρτέλα και το κατεβάσω απο το IDM; Το acc θα γίνει free ή θα είναι οκ; Γιατί το κάνω με Cookies και αν κατεβάσεις απευθείας από την σελίδα το κάνει Free μετά το πρώτο Download. Με κατάλαβες;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...