Jump to content

[GR] Το topic όλων τον ΑΕΚτζήδων.


Belzebul

Recommended Posts

Η έξοδος του Ράφικ, κρατά τον Μπλάνκο

 

Αν τελικά ο Ράφικ Τζεμπούρ αποτελέσει παρελθόν από την ΑΕΚ, ο Ίσμαελ Μπλάνκο είναι πιο κοντά στην παραμονή του. Η «Ένωση» δεν θα χρειαστεί να δαπανήσει κοντά στις 800-900 χιλ. ευρώ για νέο συμβόλαιο στον Αλγερινό άσο, ενώ θα καταστεί μεγαλύτερη η ανάγκη παραμονής του «Ζορό». Ο Αργεντινός φορ έχει εκφράσει επανειλημμένως την επιθυμία να παραμείνει και η διαφορά που υπάρχει αναμένεται να καλυφθεί. Πιθανώς η ΑΕΚ να κινηθεί για έναν ακόμη επιθετικό, αφού πέραν του Μπλάνκο δεν υπάρχει άλλος κλασικός σέντερ φορ.

 

 

Αμάν και πότε . . .

Link to comment
Share on other sites

Στουτγάρδη για Τζιμπούρ!

 

Και μέσα σε όλα έρχεται σημερινό γερμανικό δημοσίευμα της ιστοσελίδας ran.de να αναφέρει ότι η Στουτγάρδη έχει στο μεταγραφικό της στόχαστρο και μάλιστα πολύ δυνατά τον Ράφικ Τζιμπούρ. Στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα αναφέρονται όλες οι τελευταίες μεταγραφικές ειδήσεις στη Γερμανία και στο ρεπορτάζ της Στουτγάρδης τονίζεται ότι «η Στουτγάρδη παίρνει Τζιμπούρ»! Στο κείμενο αναφέρεται ότι ο γερμανικός σύλλογος που δεν τα πάει καλά φετος στο πρωτάθλημα έχει ανάγκη από άμεση ενίσχυση και έχει στο στόχαστρό της τον παίκτη της για τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου. Ωστόσο οι Γερμανοί αναφέρουν ότι ο Τζιμπούρ δεσμεύεται με συμβόλαιο ως το 2013. Όπως και να' χει ακόμη κι αν κινηθούν τώρα για την απόκτησή του θα πρέπει να καταβάλουν ένα χρηματικό ποσό στην ΑΕΚ.

 

 

poustides germanoi.

 

FUUU

 

Πούστιδες Γερμανοί; Ή πούστικη διοίκηση της ΑΕΚ; Που σχεδίασαν ολόκληρο επεισόδιο με τον Τζεμπούρ γιατί έτσι κι αλλιώς δεν μπορούν να το ανανεώσουν και να μην φανεί ότι έκανε μαλακία η διοίκηση. Ελάτε τώρα, δεν το καταλαβαίνετε;

Link to comment
Share on other sites

Πούστιδες Γερμανοί; Ή πούστικη διοίκηση της ΑΕΚ; Που σχεδίασαν ολόκληρο επεισόδιο με τον Τζεμπούρ γιατί έτσι κι αλλιώς δεν μπορούν να το ανανεώσουν και να μην φανεί ότι έκανε μαλακία η διοίκηση. Ελάτε τώρα, δεν το καταλαβαίνετε;

ΝΤάξει χεστήκαμε.

 

ΙΜΟ καλύτερος είναι ο Μπλάνκο παρά το Τζιμπούρι.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος Γεωργιάδης βρίσκεται στο μεταγραφικό στόχαστρο της ΑΕΚ, με την Ένωση να ετοιμάζει επίσημη κρούση στον Πανσερραϊκό, για την απόκτησή του. Ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής είναι ενθουσιασμένος με αυτή την προοπτική, παρόλο που δεν έχει ενημερωθεί για κάποια εξέλιξη στη μεταγραφή του, ούτε έχει κληθεί αν συζητήσει με κάποιον άνθρωπο από την ΑΕΚ. Με δηλώσεις του στην ιστοσελίδα «Sportnet» τόνισε πως αποτελεί μεγάλη τιμή για τον ίδιο, να τον θέλει ο δικέφαλος, τονίζοντας πως θα ήταν μία σπουδαία εξέλιξη για την καριέρα του, εφόσον τελικά κάνει το... μεγάλο βήμα. «Δεν έχω ενημέρωση επίσημη. Γνωρίζω πως υπάρχει ενδιαφέρον και σίγουρα είναι τιμή να σε θέλει μια ομάδα σαν την ΑΕΚ. Θα ήταν σίγουρα μια σπουδαία εξέλιξη για μένα, όμως για την ώρα δεν γνωρίζω κάτι άλλο». Μάλιστα, το ενδιαφέρον της ΑΕΚ έρχεται τη στιγμή που ο ίδιος δείχνει να είναι στην καλύτερη αγωνιστική κατάσταση της καριέρας του, με τον Φερνάντο Σάντος να τον έχει καλέσει ήδη στην Εθνική ομάδα, στο τελευταίο φιλικό με την Αυστρία.

 

 

Λέτε να . .  ;

Link to comment
Share on other sites

είπες να κάνεις και τόπικ, αλλά όχι και έτσι..

Εδω στο δικο σας λετε οτι ειστε περηφανοι για τον αληταρα. Ο δικος μου τιτλος σε πειραξε?

Link to comment
Share on other sites

Πούστιδες Γερμανοί; Ή πούστικη διοίκηση της ΑΕΚ; Που σχεδίασαν ολόκληρο επεισόδιο με τον Τζεμπούρ γιατί έτσι κι αλλιώς δεν μπορούν να το ανανεώσουν και να μην φανεί ότι έκανε μαλακία η διοίκηση. Ελάτε τώρα, δεν το καταλαβαίνετε;

Μπα. Ακου :

 

Α) Ο θειος μου δουλευει στον βαρδινογιαννη ως σεκιουριτας του στα εντος εδρας παιχνιδια. Σε ενα προσφατο παιχνιδι λοιπον ο Τζιμπουρ ηρθε κρυφα στα επισημα και στο τελος του αγωνα τον φυγαδευσαν οι βαζελοι

Β) Απο την μερα που θυμαμαι να εδινε συνεντευξεις ελεγε: Δεν τρεχουνε ολοι στο γηπεδο, δεν το ενα δεν το αλλο (για τους συμπαιχτες του). Για τον ιδιο λογο τσακωθηκε σημερα με τον Χιμενεθ. Τυχαιο? Δεν νομιζω...

 

Με γεια σας, στα @@ μου για τον αραπη. Αλλα το καημενο το παιδι θα χαθει... οπως εχετε κανει να χαθουνε και αλλοι. 4ο μπακ θα τον εχετε, μακαρι να παιξει βεβαια.

 

 

είπες να κάνεις και τόπικ, αλλά όχι και έτσι..

Εδω στο δικο σας λετε οτι ειστε περηφανοι για τον αληταρα. Ο δικος μου τιτλος σε πειραξε?

 

Link to comment
Share on other sites

Εδω στο δικο σας λετε οτι ειστε περηφανοι για τον αληταρα. Ο δικος μου τιτλος σε πειραξε?

πες μου ρε μλκ.. το πιστεύεις κιόλας αυτό που λες;
Link to comment
Share on other sites

πες μου ρε μλκ.. το πιστεύεις κιόλας αυτό που λες;

Τράβα βάλε αντένα στην τράπεζα , και σταμάτα να βγαίνεις οφ-τόπικ με σκοπό να διαγφαγθεί και αυτό το τόπικ.

 

 

κκθνξββ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...