Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

κούλη γιατί όπου σε βλέπει η κούλα να σε γλεντάει; ούτε τσίπα δεν έχετε πάνω σας;

 

τι αίσχη είναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

κούλη γιατί όπου σε βλέπει η κούλα να σε γλεντάει; ούτε τσίπα δεν έχετε πάνω σας;

 

τι αίσχη είναι αυτά;

t pinis;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τίποτα ξεχωριστό ώστε να σε πάρει ,κρατήσει ή να σε κλέψει άπο άλλο server , και είμαι σχεδόν σίγουρος πως τα άτομα δεν έχουν εμπειρία ούτε στο παιχνίδι ούτε στην φαντασία. Καλό θα ήταν να το μελετίσουν το θέμα και να φτιάξουν κάτι ξεχωριστό με πολύ σκέψη πραγματικά , δηλαδή μην ανοίξουν ένα server έχει 10 άτομα πάει 14 και μετά πάει 0 και κλείσουν και ξενερώσουν.

 

Το να φτιάξεις τα πάντα όλα με τρόπο ώστε να έχουν χημεία μεταξύ τους δεν είναι εύκολο πράμα , το αντίθετο θα έλεγα. Για αρχή καλό θα ήταν να βάλουν το HF client καθώς είναι πολύ ανώτερο σε θέμα gameplay και επιλογές που δίνει το παιχνίδι και πράμα που έχει το GM Shop ο gm και μπορεί να το χρησιμοποιήσει για τον server.

 

Να πάνε στο HF , μετά να πάνε στο lineage2.com και να διαβάσουν όλα τα patch notes από The Kamael και μετά , να φάει format o εγκέφαλος τους από το IL. Φυσικά πρέπει κιόλας να καταλάβουν τι διαβάζουν , μην μπει ένας παίχτης στον server και ρωτήσει τον GM/Admin "are certifications enabled ?" και μείνει ο ανώτερος μαλάκας.

 

Πρέπει οι υπέυθυνοι να ξέρουν όσο πιο πολύ γίνεται το πράγμα που δημιούργησαν και έχουν αλλιώς απλά άντε γεια. Μετά με αυτό το υλικό που σας παρέχει το παιχνίδι πρέπει να το βάλετε σε σωστές θέσεις και να υλοποιήσετε σωστά την δομή

 

Άμα κάνεις αυτό θα έχει αντίκτυπο στο άλλο , τι πρέπει να βάλεις εκεί , τι να βγάλεις γιατί δεν ταιριάζει στα rates του server τι να αλλάξεις γιατί έτσι είναι στον retail που είναι x1 ενώ εδώ είναι x5000 , πως να φτιάξεις τα stats γιατί να επιλέξεις αυτή την περιοχή , με ποια σκέψη θα αλλάξεις αυτό το skill και τι πρόβλημα προκαλεί σύμφωνα με τα rates και τι έχεις αλλάξει εσύ στο παιχνίδι , μπλα μπλα μπλα μπλα.

 

 

Με λίγα λόγια καλύτερα να το ψάξουν πριν το αρχίσουν γιατί τώρα βλέποντας το x5000 (σα να μην ξέρουν το vitality και ήρθαν από IL με την μία) και το custom armors/weapons (ενώ υπάρχουν τόσα καινούργια set όπως vorpal/moirai/elegia κ.τ.λ.)

 

 

Καλή τύχη.

Με τόσο κατεβατό έφυγε όλο το willpower για σήμερα.

 

Ετοιμάσου για καλαμπόκι

Link to comment
Share on other sites

Με τόσο κατεβατό έφυγε όλο το willpower για σήμερα.

 

Ετοιμάσου για καλαμπόκι

 

Είχα σκοπό να το αναλύσω και άλλο αλλά πεινάω..

 

γάμησεμε δεν έχει και καλαμπόκι..

Link to comment
Share on other sites

t pinis;

πραγματικά σου μιλάω ρε μλκ -.- δεν κοροιδεύω...

Με τόσο κατεβατό έφυγε όλο το willpower για σήμερα.

 

Ετοιμάσου για καλαμπόκι

εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι ο αντώνης θα κάτσει να διαβάσει όλο αυτό..;ρ
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μου το είπε κανείς.

ωραίο xd

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντουσα ενα 'Οχι επειδη τον ανοιγεις εσυ' αλλα λεω να σεβαστω την θεση μου

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι ο αντώνης θα κάτσει να διαβάσει όλο αυτό..;ρ

 

Ντάξει δεν με αφορά να σου πω την αλήθεια εγώ για να τους βοηθήσω το έγραψα μην κάνουν κόπο μίας εβδομάδας έβλεπαν 5 άτομα και το έκλειναν. Άμα δεν το διαβάσει δεν με νοιάζει εγώ το καθήκον μου το έκανα ;p

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντουσα ενα 'Οχι επειδη τον ανοιγεις εσυ' αλλα λεω να σεβαστω την θεση μου

καλά ρε μαλάκα αυτό το έχουν σκεφτεί όλοι, άστο καλύτερα..;ρ
Link to comment
Share on other sites

Αμα το γραψω χαλαρα εχω 10 quotes απο κατω με το ιδιο πραγμα

 

Μα θα σε αρχίσει στις παναγίες και στις γιαγιάδες και θα φάει lock γιατί είσαι κομπλεξικός οπότε άκυρο Q_Q

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...