Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

diladh kanena palio skill den tha iparxei? brand-new?

 

Brand new , aye. Θέλουν να κάνουν remake το balance , να το κάνουν "nids skills tou play" και για να το κάνουν αυτό ένα απλό re-balance σε ήδη υπάρχον skill δεν θα δούλευε γιαυτό μπήκαν καινούργια.

 

Ντάξει μερικά κάνουν την δουλειά των παλιών , αράξτε ^^. Μέχρι τώρα έχουμε δει skill για rogue για archer για bishop. Για τα άλλα class , coming soon tm.

Link to comment
Share on other sites

15 skills μενουν δηλαδη; ..

 

αρα ουσιαστικα μπορεις να παιζεις και με τα παλια Over Enchanted που εχεις ;)

 

Απόσο ξέρω στα 85lv κάνεις το 4th class quest , κάνεις το Awakening και γίνεσαι 4th class , έτσι φεύγουν τα παλιά και μπαίνουν καινούργια , αλλά δεν ξέρω άμα φεύγουν ΌΛΑ τα παλια. Λογικά όλα τα παλιά φεύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Brand new , aye. Θέλουν να κάνουν remake το balance , να το κάνουν "nids skills tou play" και για να το κάνουν αυτό ένα απλό re-balance σε ήδη υπάρχον skill δεν θα δούλευε γιαυτό μπήκαν καινούργια.

 

Ντάξει μερικά κάνουν την δουλειά των παλιών , αράξτε ^^. Μέχρι τώρα έχουμε δει skill για rogue για archer για bishop. Για τα άλλα class , coming soon tm.

εντελώς διαφορετικό παιχνίδι θα είναι..πότε λες να έρθει στην ελλάδα το γνήσιο dvd, στα καταστήματα;
Link to comment
Share on other sites

Απόσο ξέρω στα 85lv κάνεις το 4th class quest , κάνεις το Awakening και γίνεσαι 4th class , έτσι φεύγουν τα παλιά και μπαίνουν καινούργια , αλλά δεν ξέρω άμα φεύγουν ΌΛΑ τα παλια. Λογικά όλα τα παλιά φεύγουν.

Εννοω να μην κανεις καν το 4ο quest, και πχ να εχεις 1 cardinal και εναν 4q bishop σε 1 party
Link to comment
Share on other sites

εντελώς διαφορετικό παιχνίδι θα είναι..πότε λες να έρθει στην ελλάδα το γνήσιο dvd, στα καταστήματα;

 

Δεν ξέρω. Και δεν χρειάζεται καν να έρθει στην ελλάδα , digital buy θα κάνουμε ^^

Link to comment
Share on other sites

Εννοω να μην κανεις καν το 4ο quest, και πχ να εχεις 1 cardinal και εναν 4q bishop σε 1 party

 

Ε θα γίνεται να μην κάνεις το 4th , αλλά και πάλι δεν αξίζει. Τα 4th class skills είναι πολύ ανώτερα σε σχέση με τα παλιά , ακόμα και ας έχουν enchant. Άμα δεν γίνεις 4th class μόνο και μόνο για κάτι +10 τότε απλά μένεις πίσω στην πρόοδο σου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Και δεν χρειάζεται καν να έρθει στην ελλάδα , digital buy θα κάνουμε ^^

νόεζ!4 ιουλίου λες να υπάρχει αγγλία;
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν χανονται ολα τα παλια, κανεναν δεν χαλαει να εχει extra skills ενος cardinal μαζι με τα αλλα που θα εχει ενας αλλος με το 4q

Link to comment
Share on other sites

νόεζ!4 ιουλίου λες να υπάρχει αγγλία;

 

Δεν ξέρω , δεν μπορώ να πω "ναι" σε κάτι που δεν είμαι σίγουρος..

 

πάω να δώσω γαλλικά γκέιζ.τσιου!

 

Je mapelle superman ! Μόνο αυτό θυμάμε από τα γαλλικά που πήγαινα.

 

Ναι αλλα αν χανονται ολα τα παλια, κανεναν δεν χαλαει να εχει extra skills ενος cardinal μαζι με τα αλλα που θα εχει ενας αλλος με το 4q

 

Όλα τα καινούργια είναι πολύ καλύτερα από τα παλιά. Εδώ ο καινούργιος bishop θα βγάζει και δεντράκι για heal , καμία σχέση λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...