Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

έλεος μπλόκαρα τα swf που κάνουν integrate πάνω στις ιστοσελίδες λόγω της μουσικής του 4chan και τώρα δεν βλέπω τα videos εδώ

 

μισό να το βγάλω

Link to comment
Share on other sites

 

Ξέχασα να σου πω πως πήρα το τηλέφωνο

 

Είναι γαμάτο, το μόνο που δεν μου αρέσει είναι στην μπαταρία που μου τρώει 2mAh idle (Καλύτερο και απο το κανονικό) ενώ όταν ανοίγω την κάμερα μου τρώει 50+ mAh.

 

Είναι major bug, μακάρι να κάνουν software update σε αυτή την μαλακία αλλιώς με βλέπω να κάνω root να σβήσω και όλα τα bloatware να είμαι κομπλέ..

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σου πω πως πήρα το τηλέφωνο

 

Είναι γαμάτο, το μόνο που δεν μου αρέσει είναι στην μπαταρία που μου τρώει 2mAh idle (Καλύτερο και απο το κανονικό) ενώ όταν ανοίγω την κάμερα μου τρώει 50+ mAh.

 

Είναι major bug, μακάρι να κάνουν software update σε αυτή την μαλακία αλλιώς με βλέπω να κάνω root να σβήσω και όλα τα bloatware να είμαι κομπλέ..

 

Δηλαδή το ανδροιδές 2.3 πηδιέται. Βασικά κάτι παρόμοιο είχα διαβάσει και για το άιος. Ε κάνε ρουτ μωρέ σιγά

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το ανδροιδές 2.3 πηδιέται. Βασικά κάτι παρόμοιο είχα διαβάσει και για το άιος. Ε κάνε ρουτ μωρέ σιγά

το βλέπω, αλλά επειδή δεν έχω ξανακάνει θα ψαχτώ πρώτα..
Link to comment
Share on other sites

το βλέπω, αλλά επειδή δεν έχω ξανακάνει θα ψαχτώ πρώτα..

 

Δεν έχω ιδέα πως γίνεται αλλά μου έχουν πει οτί είναι πανεύκολο , στην ουσία αντμιν του κινητού σου γίνεσαι. Απλά νομίζω χάνεις την εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα πως γίνεται αλλά μου έχουν πει οτί είναι πανεύκολο , στην ουσία αντμιν του κινητού σου γίνεσαι. Απλά νομίζω χάνεις την εγγύηση.

χάνεις την εγγύηση όταν κάνεις unlock to bootloader (http://unlockbootloader.sonyericsson.com/instructions)

 

Γίνεται και με Gingerbreak αλλά είναι γαμησετα.

 

Θα περιμένω ένα μικρό διάστημα μπας και νιώσει η SE και το φτιάξει, αλλιώς έφυγα για root.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να ξαπλάρω και να ακούσω κανένα τραγούδι, βαριέμαι να κάθομαι στο πισι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...