Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

LOL? i won and i took 0 pnts wtf?

Μου αρέσει πως κρύβεις το όνομα σου ενώ φένεται πάνω αριστερά
Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη με καταλαβαίνει, άστα..

η συγκεκριμένη νοιώθει κάτι εκτός φιλίας για σένα...γιατί απο οτι βλέπω δεν την βλέπεις πολύ φιλικά. :/

Link to comment
Share on other sites

Λύση στο πρόβλημα μου δεν υπάρχει.

Πρέπει να την βρω μόνος μου ή να πειραματιστώ. Πάντα δουλεύει η μπλόφα και ειδικά σε γυναίκες, το έχω δοκιμάσει χιλιάδες φορές

Απλά δεν θέλω να την χάσω γιατί πιστεύω θα κάνω μαλακία

 

Τι να πω μενγκ , εσύ ξέρεις καλύτερα. Εσύ ζεις την κατάσταση και το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να γίνεις ο ψυχολόγος του ευατού σου και της κατάστασης και θα βρεις την λύση. Πάντα υπάρχει λύση απλά φοβόμαστε τι θα γίνει άμα κάνουμε αυτό ή εκείνο καθώς κάνοντας κάτι αλλάζουμε την τωρινή κατάσταση και προκαλούμε ένα άλλο συμβάν , σαν Ντόμινο να πούμε. Αυτό φοβόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

η συγκεκριμένη νοιώθει κάτι εκτός φιλίας για σένα...γιατί απο οτι βλέπω δεν την βλέπεις πολύ φιλικά. :/

Δεν την βλέπω καθόλου φιλικά.

Όλη μέρα μαζί είμαστε σαν ζευγάρι, χωρίς να κάνουμε τπτ.

 

Το θέμα είναι ότι μου πετάει κάτι μαλακίες για πρώην γιατί είχε σχέση 3 χρόνια και την άφησα να ηρεμίσει πριν κάνουμε κάτι αν κάνουμε, αλλά με ξενερώνει έτσι

 

Και κάτι άλα άκυρα που μου την δίνει που λέει οτι ψάχνει για γκόμενο

Link to comment
Share on other sites

Άγγελε πρώτα δε θα βγει το CT3:Magmeld και μετά το GOD ;

 

Χμμ.. να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω. Εγώ νόμιζα οτί το Magmeld είναι η κωδική ονομασία του God , έτσι δεν είναι ; Είχα δει και ένα βίντεο στο youtube πριν ακόμα πουν για το God και το βίντεο είχε το όνομα Magmeld project και έδειχνε τις ιδιές φάσεις με αυτές του God.

Link to comment
Share on other sites

Δεν την βλέπω καθόλου φιλικά.

Όλη μέρα μαζί είμαστε σαν ζευγάρι, χωρίς να κάνουμε τπτ.

 

Το θέμα είναι ότι μου πετάει κάτι μαλακίες για πρώην γιατί είχε σχέση 3 χρόνια και την άφησα να ηρεμίσει πριν κάνουμε κάτι αν κάνουμε, αλλά με ξενερώνει έτσι

 

Και κάτι άλα άκυρα που μου την δίνει που λέει οτι ψάχνει για γκόμενο

 

Ασταθές κατάσταση που κρέμεται από ένα σκοινί σακς.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω μενγκ , εσύ ξέρεις καλύτερα. Εσύ ζεις την κατάσταση και το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να γίνεις ο ψυχολόγος του ευατού σου και της κατάστασης και θα βρεις την λύση. Πάντα υπάρχει λύση απλά φοβόμαστε τι θα γίνει άμα κάνουμε αυτό ή εκείνο καθώς κάνοντας κάτι αλλάζουμε την τωρινή κατάσταση και προκαλούμε ένα άλλο συμβάν , σαν Ντόμινο να πούμε. Αυτό φοβόμαστε.

Κάτι τέτοια να μου έλεγες κάθε μέρα και θα μου έφτιαχνες την διάθεση
Link to comment
Share on other sites

Δεν την βλέπω καθόλου φιλικά.

Όλη μέρα μαζί είμαστε σαν ζευγάρι, χωρίς να κάνουμε τπτ.

 

Το θέμα είναι ότι μου πετάει κάτι μαλακίες για πρώην γιατί είχε σχέση 3 χρόνια και την άφησα να ηρεμίσει πριν κάνουμε κάτι αν κάνουμε, αλλά με ξενερώνει έτσι

 

Και κάτι άλα άκυρα που μου την δίνει που λέει οτι ψάχνει για γκόμενο

πρέπει να ρισκάρεις και να δείξεις τα αισθήματα σου για αυτήν, αλλιώς δεν θα γίνει τίποτα, πρέπει να το πάρεις στα χέρια σου το θέμα και να τις πείς, αλλιώς έτσι θα μείνεις μέχρι να δει οτι όλοι γύρω τις είναι μαλάκες, η στην τελική θα βρεί κάποιον άλλον.

γιατί νομίζει λογικά πως σε έχει κολλητό.

αυτό τα χαλάει όλα, δεν πρόκειτε να σκεφτεί κάτι για σένα, μπορεί και ναι δεν κόβω το χέρι μου, αλλα συνήθως όποιες έχουν έναν κολλητό, κοιτάνε τους φίλους του και ψάχνουν αυτό που ψάχνουν.

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια να μου έλεγες κάθε μέρα και θα μου έφτιαχνες την διάθεση

 

Για να γράψω αυτά που γράφω θέλει αρκετή ενέργεια διάθεση και εσωτερική ψυχαναλική σκέψη κάτι δεν που δεν διαθέτω κάθε μέρα καθώς είμαι γάμησετα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ξέρω πως εμείς οι καψούρηδες...πάντα θα έχουμε όρεξη για καψούρικα.

ισχύει..
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να ρισκάρεις και να δείξεις τα αισθήματα σου για αυτήν, αλλιώς δεν θα γίνει τίποτα, πρέπει να το πάρεις στα χέρια σου το θέμα και να τις πείς, αλλιώς έτσι θα μείνεις μέχρι να δει οτι όλοι γύρω τις είναι μαλάκες, η στην τελική θα βρεί κάποιον άλλον.

γιατί νομίζει λογικά πως σε έχει κολλητό.

αυτό τα χαλάει όλα, δεν πρόκειτε να σκεφτεί κάτι για σένα, μπορεί και ναι δεν κόβω το χέρι μου, αλλα συνήθως όποιες έχουν έναν κολλητό, κοιτάνε τους φίλους του και ψάχνουν αυτό που ψάχνουν.

 

αυτό το στην τελική να μην υπήρχε καλά θα ήταν :'(

 

 

 

Για να γράψω αυτά που γράφω θέλει αρκετή ενέργεια διάθεση και εσωτερική ψυχαναλική σκέψη κάτι δεν που δεν διαθέτω κάθε μέρα καθώς είμαι γάμησετα.

 

willpower meng :>

 

 

 

Ασταθές κατάσταση που κρέμεται από ένα σκοινί σακς.

 

Άστα να πάνε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Good afternoon everyone, we’ll get a couple of strong players in the CP, more details can be found here https://mw2.community/topic/211276-awr-team/  
    • so i bought this crap of the server few years back and i just found it laying around on my pc and i thought i should share it, if i remember correctly this crap has a lot of bugs that people abuse 🙂   https://drive.google.com/file/d/13QWg8pi4BPbGbTmlygZ078LjL6Fb0J2a/view?usp=sharing source   https://drive.google.com/file/d/13QWg8pi4BPbGbTmlygZ078LjL6Fb0J2a/view?usp=sharing system    
    • Error: Unable to access jarfile libs\Geodata_Converter_v01.jar
    • Since last massive leak as explained as 07/09 (notably all development branches), I don't accept anymore financial newcomers that easily. People will have to contribute 100 cookies worth of contributions (bug reports/fixes) as a first step to be accepted as Donator. Free user can join after sharing over 200 cookies out of contributions, compared to 100 cookies before. You can say thanks to RusAcis, and notably his worthless leader, UnleashedForce. The size of users will continue to shrink if more leaks occur, until true helpers only will be left. New prices are as following : Joining price: 200€ + 100 cookies, or 200 cookies This fee has to be paid if you are joining aCis project. Next month, and all other months, you will have to donate only basic monthly donation. Monthly price: 10€ / 10 cookies This fee has to be paid every month. I won't accept any new join fee before the 100 cookies contribution. Your money will be instantly sent back. Also, in the same shape of idea, actual supporters/donators have to be active to stay in sources. It doesn't have to be a particular amount, you just have to share from time to time *anything*. I don't accept anymore silent ppl. Only useful people will be kept.
    • @Kenrix Hello. my friend bought from you the panel and he told me that he haven't recieved yet his product whats going on?.
  • Topics

×
×
  • Create New...