Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

στο μσν μας έγραψες

ου ρε!

δεν μπαινω.

Γενικα δεν ανοιγω υπολογιστη αυτες τις μερες εχει πεσει δουλεια στο μαγαζι του θειου μου και βοηθαω.. εχει και γαμωκαιρο και οσο και να το κανεις βαριεσε και κοιμασε τις περισσοτερες φορες.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινω.

Γενικα δεν ανοιγω υπολογιστη αυτες τις μερες εχει πεσει δουλεια στο μαγαζι του θειου μου και βοηθαω.. εχει και γαμωκαιρο και οσο και να το κανεις βαριεσε και κοιμασε τις περισσοτερες φορες.

κτλβ σαν τον κολλητό μου

ύπνοςςς

:>

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία επαναλαμβάνεται με διαφορετικούς ηθοποιούς στις ίδιες σκηνές.. Αυτό είναι γεγονός αγορίνα.

Και έχεις να δείς και εσύ, και εγώ, και οποιοσδήποτε χειρότερα απο αυτά. Απλά θέμα είναι να κρατάς μαζί σου τις όμορφες στιγμές και ας  είναι λιγότερες απο τις άσχημες.

Δυστηχως ετσι ειναι φιλε.

Αλλα οπως το ειπες ειναι.. το καλο ειναι να κρατας το καλο τις υποθεσης και τα αλλα να τα ξεχνας.

Link to comment
Share on other sites

κτλβ σαν τον κολλητό μου

ύπνοςςς

:>

Γενικα ρε συ.. υπαρχει και κουραση.. απο την μια λεω ''ευτυχως που εχουμε πελατια τετοια εποχη και σε τετοιες οικονομικες συνθηκες και ζουμε'' απο την αλλη αμα πας σε εναν σερβιρεις και καθε 2 λεπτα σε φωναζει συνεχεια γιατι θελει και κατι αλλο ενταξει κατανταει βαρετο και κουραστικο.
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ετσι ειναι φιλε.

Αλλα οπως το ειπες ειναι.. το καλο ειναι να κρατας το καλο τις υποθεσης και τα αλλα να τα ξεχνας.

Ναι αλλά πάντα κρατάμε τις άσχημες γιατί περιμέναμε περισσότερα ;)

 

Εγώ πλέον δεν ψάχνω γκόμενα, ψάχνω κάτι εφήμερο να περάσω την ώρα μου.

Γιατί όπως και να χει κάποια στιγμή θα ξαναγίνει μαλακία και με άτομο που θα περίμενα περισσότερα, οπότε γιατί να χαλαστώ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πάντα κρατάμε τις άσχημες γιατί περιμέναμε περισσότερα ;)

 

Εγώ πλέον δεν ψάχνω γκόμενα, ψάχνω κάτι εφήμερο να περάσω την ώρα μου.

Γιατί όπως και να χει κάποια στιγμή θα ξαναγίνει μαλακία και με άτομο που θα περίμενα περισσότερα, οπότε γιατί να χαλαστώ;

Στο μυαλο μου εισαι.

Ψαχνουμε κατι να περασουμε την ωρα μας και πευτουμε σε γκομενα.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάω καμια βόλτα να ξεσκάσω γιατί δεν μπορώ όλη μέρα μέσα στο σπίτι και ας πονάνε τα κόκκαλα μου απο την γυμναστική

 

τσίου :*

Link to comment
Share on other sites

Πάω καμια βόλτα να ξεσκάσω γιατί δεν μπορώ όλη μέρα μέσα στο σπίτι και ας πονάνε τα κόκκαλα μου απο την γυμναστική

 

τσίου :*

καλα να περασεις
Link to comment
Share on other sites

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=205593.msg1747742#msg1747742 (οποιος μπορει ας βοηθησει)

 

Ασχετο,αλλα το μοθμαν τι ειναι?

mothman071207a.jpg

πεταλουδάνθρωπος και ένας πρώην τρόμος του βαξιλ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...