Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται για στρατιωτικές σχολές και σχολές αστυνομίας αλλά και ΤΕΕΦΑ. Ο ΔΜΣ άλλαξε και ανέβηκε από 19-27 και το ύψος στο 1,70 για όλους. Άντρες και γυναίκες. Έψαξα να βρω την ανάλλογη προκήρυξη αλλά δεν την βρήκα στο ίντερνετ. Πάντως, αυτό είναι σίγουρα αληθινό γιατί με πήρε ο προπονητής μου τηλέφωνο και μου είπε ότι τελικά εγκρίθικε από τη ΓΕΕΘΑ αυτό. Είχε ψηφιστεί από τη βουλή να αλλάξει ο ΔΜΣ αλλά έπρεπε να το εγκριθεί και από τη ΓΕΕΘΑ.

Link to comment
Share on other sites

Που θα βρω όλα μου τα post στο ro spam?  γιατί κουράστηκα να το βλέπω στα recent unread messages.

 

Έψαξα στο search αλλά έχουν αλλάξει 50 ονόματα στο topic και δεν μπορώ να τα βρω. Παίζει να είναι 1/2 replies ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται για στρατιωτικές σχολές και σχολές αστυνομίας αλλά και ΤΕΕΦΑ. Ο ΔΜΣ άλλαξε και ανέβηκε από 19-27 και το ύψος στο 1,70 για όλους. Άντρες και γυναίκες. Έψαξα να βρω την ανάλλογη προκήρυξη αλλά δεν την βρήκα στο ίντερνετ. Πάντως, αυτό είναι σίγουρα αληθινό γιατί με πήρε ο προπονητής μου τηλέφωνο και μου είπε ότι τελικά εγκρίθικε από τη ΓΕΕΘΑ αυτό. Είχε ψηφιστεί από τη βουλή να αλλάξει ο ΔΜΣ αλλά έπρεπε να το εγκριθεί και από τη ΓΕΕΘΑ.

Εγώ μάλλον θα πάω στρατιωτικές σχολές σε 2 χρόνια μόλις τελειώσω την σχολή και τα ΙΕΚ υποστήριξης υπολογιστών και δικτύων.

Για το ύψος..είμουνα 1.73 στην 3η γυμνασίου, τώρα παίζει να είμαι 1.82, 1.83 ::)

Link to comment
Share on other sites

έκαψα τα ηχεία μου..πάλι.

Τώρα η home cinema θα πάρω, ή 5.1 πάλι.

 

Αν είναι να τα κάψω πάλι να το χαρώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον θα πάω στρατιωτικές σχολές σε 2 χρόνια μόλις τελειώσω την σχολή και τα ΙΕΚ υποστήριξης υπολογιστών και δικτύων.

Για το ύψος..είμουνα 1.73 στην 3η γυμνασίου, τώρα παίζει να είμαι 1.82, 1.83 ::)

Σήμερα άκουσα ότι η δικιά μου η χρονιά είναι η τελευταία για την οποία θα ισχύει το 10%. Επίσης, δεν είναι όπως παλιά. Έχει αλλάξει η κατάσταση με το 10%. Το 10% ποιά ισχύει μόνο για 5 χρόνια. Δηλαδή πριν μερικά χρόνια, αν για παράδειγμα είχε γράψει πριν 10 χρόνια με τον βαθμο που είχε τότε μπορούσες σήμερα να είσαι μέσα στο σύνολο με τα άτομα του 10%. Πάντως, δεν λέω καλά θα κάνεις να πας στρατιωτικές σχολές, αλλά με τις γνώσεις που έχεις πάνω στην πληροφορική/προγραμματισμό καλύτερα να πας στην Αστυνομία που είναι και λιγότερα τα χρόνια σπουδών και μπορείς να μπεις με τις γνώσεις που έχεις στους Υ/Η σε ένα τμήμα με υπολογιστές, όπως δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.
Link to comment
Share on other sites

έκαψα τα ηχεία μου..πάλι.

Τώρα η home cinema θα πάρω, ή 5.1 πάλι.

 

Αν είναι να τα κάψω πάλι να το χαρώ

haha

Που θα βρω όλα μου τα post στο ro spam?  γιατί κουράστηκα να το βλέπω στα recent unread messages.

 

Έψαξα στο search αλλά έχουν αλλάξει 50 ονόματα στο topic και δεν μπορώ να τα βρω. Παίζει να είναι 1/2 replies ακόμα

ε πατα extremedwarf μεσα στο topic τους,ισως βρεις κατι
Link to comment
Share on other sites

...πως;

κάθε φορά που παίρνω ηχεία κάνω bass boost απο το πρόγραμμα οδήγησης της κάρτας ήχου μου

Έβαλα τέρμα τα ηχεία μου και μέχρι να τελειώσει αυτό το κομμάτι μου έκανε διακοπές το woofer

 

 

Ε τώρα το έκλεισα λίγο και το ξανα άνοιξα, παίζει κανονικά αλλά μέχρι ένα σημείο. Αν το βάλω τέρμα πάλι κόβει

 

xd

Link to comment
Share on other sites

Για μας ναι. Είμαστε οι τελευταίοι μάλλον που θα ισχύει.

 

 

Γουστάρω. Ε του πούστη άμα δεν πιάσω και έτσι το ΠΑΠΕΙ πάει να γαμηθεί

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άκουσα ότι η δικιά μου η χρονιά είναι η τελευταία για την οποία θα ισχύει το 10%. Επίσης, δεν είναι όπως παλιά. Έχει αλλάξει η κατάσταση με το 10%. Το 10% ποιά ισχύει μόνο για 5 χρόνια. Δηλαδή πριν μερικά χρόνια, αν για παράδειγμα είχε γράψει πριν 10 χρόνια με τον βαθμο που είχε τότε μπορούσες σήμερα να είσαι μέσα στο σύνολο με τα άτομα του 10%. Πάντως, δεν λέω καλά θα κάνεις να πας στρατιωτικές σχολές, αλλά με τις γνώσεις που έχεις πάνω στην πληροφορική/προγραμματισμό καλύτερα να πας στην Αστυνομία που είναι και λιγότερα τα χρόνια σπουδών και μπορείς να μπεις με τις γνώσεις που έχεις στους Υ/Η σε ένα τμήμα με υπολογιστές, όπως δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.

Ο πατέρας μου, μου έκανε πρόσληψη στο εργοστάσιο του. Και καλά ότι κάνω πρακτική απο την σχολή, και τον μισθό & τα ένσημα μου τα βάζει η σχολή.

Εγώ κάθομαι στο σπίτι και τα ξύνω γιατί όταν με χρειάζεται κάτι να φτιάξω μου το στέλνει με mail οπότε το φτιάχνω απο εδώ. Και πληρώνομαι και κάθομαι.

Όταν τελειώσει η σχολή αν δεν μπει ο πατέρας μου σύνταξη (Γιατί όπως αγόρασε το εργοστάσιο αγόρασε και ένσημα για να μπει στην σύνταξη πιο νωρίς) θα πάρω εγώ το εργοστάσιο, αν όχι, μπαίνω σε άλλη σχολή και ξαναφτιάχνω τα χαρτιά μου τότε :P

Link to comment
Share on other sites

 

Γουστάρω. Ε του πούστη άμα δεν πιάσω και έτσι το ΠΑΠΕΙ πάει να γαμηθεί

Εγώ αν πάω με το 10% του χρόνου θα το κάνω αν πάω φέτος αστυνομία, έτσι ώστε με το 10% να πάω σε μια σχολή πληροφορικής/προγραμματισμού και να μπορέσω με το χαρτί από εκεί να πάω στην αστυνομία στην δίωξη.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...