Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Καταλαβαινω οτι δεν εχει πολυ χρονο,αλλα ενταξει,σε 2 ωρες μπορουν να αλλαξουν τα παντα,ροφλ

Link to comment
Share on other sites

Έλεος,της άλλης σήμερα της κλέψαν sony ericsson vivaz ολοκαίνουριο μέσα απο την τσάντα.

 

 

Και γαμώ τα σχολεία έχουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος,της άλλης σήμερα της κλέψαν sony ericsson vivaz ολοκαίνουριο μέσα απο την τσάντα.

 

 

Και γαμώ τα σχολεία έχουμε εδώ.

Όπως και να χει, μαλακία το vivaz

 

σκυλοκολλάει :x

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει, μαλακία το vivaz

 

σκυλοκολλάει :x

και πάλι ακριβό είναι.

 

αλλά όταν οι καθηγητές δεν κλειδώνουν τις τάξεις για να αεριστούν,αυτά γίνοντε.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι ακριβό είναι.

 

αλλά όταν οι καθηγητές δεν κλειδώνουν τις τάξεις για να αεριστούν,αυτά γίνοντε.

Είχε συμβεί κάτι παρόμοιο όταν είμουνα στην πρώτη γυμνασίου, δηλαδή πριν περίπου 8/9 χρόνια.

Είχαν προτοβγεί τα πρώτα τηλέφωνα της SE με bluetooth και 17mb ήταν τεράστια για την εποχή.

 

Anyway, εμένα και άλλον έναν μας είχανε βάλει επιμελητές την πρώτη εβδομάδα και δεν μας είπαν τίποτα, φύγαμε όλοι απο την τάξη και μία ηλίθια έκλεψε αυτό το κινητό και μπλέξαμε εμείς, την επόμενη είχε αφήσει σημείωμα στην τσάντα του παιδιού ότι και καλά συγνώμη και δεν ήξερα τι έκανα με το κινητό απο δίπλα, και αυτή δεν ξαναπάτησε στο σχολείο

 

;x

Link to comment
Share on other sites

Είχε συμβεί κάτι παρόμοιο όταν είμουνα στην πρώτη γυμνασίου, δηλαδή πριν περίπου 8/9 χρόνια.

Είχαν προτοβγεί τα πρώτα τηλέφωνα της SE με bluetooth και 17mb ήταν τεράστια για την εποχή.

 

Anyway, εμένα και άλλον έναν μας είχανε βάλει επιμελητές την πρώτη εβδομάδα και δεν μας είπαν τίποτα, φύγαμε όλοι απο την τάξη και μία ηλίθια έκλεψε αυτό το κινητό και μπλέξαμε εμείς, την επόμενη είχε αφήσει σημείωμα στην τσάντα του παιδιού ότι και καλά συγνώμη και δεν ήξερα τι έκανα με το κινητό απο δίπλα, και αυτή δεν ξαναπάτησε στο σχολείο

 

;x

το επέστρεψε ή συγνώμη μόνο και το κινητό bb? D:

Link to comment
Share on other sites

το επέστρεψε ή συγνώμη μόνο και το κινητό bb? D:

Το επέστρεψε και δεν ξαναπάτησε σχολείο

 

την επόμενη μέρα που ήρθε έκλεγε και είπε ότι όσο το σκέφτεται και τον έβλεπε έκλεγε, της είπε δεν πειράζει αφού το επέστρεψε αλλά αυτή δεν ξαναπάτησε

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μαλακία που έγινε σήμερα:

 

Είμαι στην τάξη με 3 φίλους μου,και κάνουν μαλακίες με τα κινητά,και μπαίνει μια κοπελιά και καταλάθος πετάει κάτω το κινητό του ενός,

και αρχίζει τα συγνώμη.Κάνει να βγεί απο την πόρτα και σταματάει ακριβώς έξω απο την τάξη,και γυρνάει ο μαλάκας ο φίλος μου και κάνει :"Αχ συγνώμη να σου πάρω μια πίπα?"

χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...