Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Το σκάνδαλο με τις κασέτες,έχω την εντύπωση πως θα πάρει μαζί παο,οσφπ και ο.βολου...

Link to comment
Share on other sites

Το σκάνδαλο με τις κασέτες,έχω την εντύπωση πως θα πάρει μαζί παο,οσφπ και ο.βολου...

«...Αντί να εκθειάζετε το έργο που έχω κάνει στον Ολυμπιακό Βόλου, ασχολούμαστε με μια πραγματικά στημένη υπόθεση, από έναν άνθρωπο που δυστυχώς για μεγάλο διάστημα ήταν προσωπικός μου φίλος.....»,

 

«...Τέσσερις φορές ήρθαν να κάνουν έλεγχο ΣΔΟΕ στον Ολυμπιακό Βόλου και έμαθα πως θα ξαναέρθουν αφού του στέλνει ο προσωπικός φίλος του Πατέρα. Ας έρθουν, να τους ετοιμάσω κι ένα αρνί. Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται. Αυτοί θα εκτεθούν, να είστε σίγουροι. Ο Ολυμπιακός Βόλου έχει μοντέλο διοίκησης και δικαιούται να συμμετέχει στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Η ομάδα δεν χρωστά σε κανέναν και παίζει το πιο εντυπωσιακό ποδόσφαιρο. Αυτό είναι το μοντέλο του Ολυμπιακού Βόλου. Πάρτε τεχνοκράτες όπως ο Κιντής, που άφησαν χρέη. Σάπιοι μέσα τους, άσχετοι με το χώρο. Αν θέλετε αυτούς, να πάτε κάπου αλλού, στην… Ταρζανία. Εμένα θα με κρίνετε από το έργο μου στον Ολυμπιακού Βόλου...»«...Ο Κ. Κανελλόπουλος εδώ και 17 μέρες έχει παραιτηθεί από το ΔΣ του Ολυμπιακού Βόλου...»

 

mpeosvolos.jpg«...Η ομάδα δεν μπορεί να είναι στόχος. Ο Ολυμπιακός Βόλου είναι από τις πιο συμπαθητικές ομάδες της Ελλάδας, που δεν αμφισβητείται. Στόχος είμαι εγώ για πολλούς και διαφόρους λόγους. Εγώ δεν μασάω όμως. Αυτοί είναι περαστικοί από το χώρο, όχι εγώ.Σε τέτοιες δύσκολες στιγμές και περιστάσεις εγώ γίνομαι πιο δυνατός. Η δήλωσή μου για αποχώρηση από τα δρώμενα είχε να κάνει με μια προσωπική στιγμή με μία μερίδα φιλάθλων, που δεν τους είχα δώσει δικαίωμα να κρίνουν αποφάσεις της διοίκησης. Δουλειά των φιλάθλων είναι να στηρίζουν την ιδέα κι όχι τα πρόσωπα. Αν το καλοκαίρι βρεθεί ένας καλός παράγοντας, καλός επενδυτής, κι όχι στυλ Νίκου Πατέρα, να είστε σίγουροι που θα αποχωρήσω....»

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

axxxxxxxxxxxxxxxxaxaxaaaxxaaxaxxxaxxaaax

 

 

Ti rwtises re kseftyla? An o olympiakos einai anakatemenos se kompines? xaaxaxaxxaxaxaxaxaxaxax

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι μας περνάνε για ηλίθιους δε ξέρουμε ότι όλοι αυτοί μαζί είναι μία κλίκα που στήνουν τα παιχνίδια (και όχι δε μιλάω αποκλειστικά για το ελληνικό ποδόσφαιρο σε όλα τα πρωταθλήματα υπάρχουν στημένα).Από τη στιγμή που το ποδόσφαιρο έγινε επαγγελματικό έχασε την ομορφιά του δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Ναι μας περνάνε για ηλίθιους δε ξέρουμε ότι όλοι αυτοί μαζί είναι μία κλίκα που στήνουν τα παιχνίδι (και όχι δε μιλάω αποκλειστικά για το ελληνικό ποδόσφαιρο σε όλα τα πρωταθλήματα υπάρχουν στημένα).Από τη στιγμή που το ποδόσφαιρο έγινε επαγγελματικό έχασε την ομορφιά του δυστυχώς...

+100000000000
Link to comment
Share on other sites

 

axxxxxxxxxxxxxxxxaxaxaaaxxaaxaxxxaxxaaax

 

 

Ti rwtises re kseftyla? An o olympiakos einai anakatemenos se kompines? xaaxaxaxxaxaxaxaxaxaxax

 

 

Είσαι και εσύ ένας από αυτούς που πιστεύουν ότι τα μόνα καθαρά πρωταθλήματα ήταν το 2004 και το 2010 ;

Link to comment
Share on other sites

 

axxxxxxxxxxxxxxxxaxaxaaaxxaaxaxxxaxxaaax

 

 

Ti rwtises re kseftyla? An o olympiakos einai anakatemenos se kompines? xaaxaxaxxaxaxaxaxaxaxax

 

 

και άλλα,για να τεστάρω πόσο μαλακία μπορεί να είναι και πόσο μπορείς να τα δεις εσύ !

 

Link to comment
Share on other sites

Είσαι και εσύ ένας από αυτούς που πιστεύουν ότι τα μόνα καθαρά πρωταθλήματα ήταν το 2004 και το 2010 ;

 

Min me pareksigis .... O master kserei... XAXAXAXAAAXAX

 

 

και άλλα,για να τεστάρω πόσο μαλακία μπορεί να είναι και πόσο μπορείς να τα δεις εσύ !

 

 

Pare me karafla kai stypame sta vraxeia AXAXAXAXXAXAAXAXX

 

Nai kai kalaaaaaaaaaa..... T.T

Link to comment
Share on other sites

Min me pareksigis .... O master kserei... XAXAXAXAAAXAX

 

 

Pare me karafla kai stypame sta vraxeia AXAXAXAXXAXAAXAXX

 

Nai kai kalaaaaaaaaaa..... T.T

τώρα δηλαδή με τρόλλαρες;Αν κάναμε Ελένη/Ιλιάδα θα το χαρακτήριζα τραγική/επική ειρωνεία!
Link to comment
Share on other sites

τώρα δηλαδή με τρόλλαρες;Αν κάναμε Ελένη/Ιλιάδα θα το χαρακτήριζα τραγική/επική ειρωνεία!

 

Egw den lew tipota... Gynese tragikos... xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...