Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ανέκδοτο:

 

Ο Γιάννης προσκαλεί τη χήρα μητέρα του προκειμένου να φάνε μαζί το βράδυ στο νέο του σπίτι στο οποίο συγκατοικεί προ διμήνου με μια νεαρή και όμορφη συμφοιτήτριά του, για να μοιράζεται το ενοίκιο. Από την αρχή υποψιαζότανε πως ο κανακάρης της διατηρούσε σχέση με την συγκάτοικό του και απόψε έβαλε σκοπό της ζωής της να το διευκρινίσει.

 

Στη διάρκεια του δείπνου δεν έχασε λεπτό από να παρατηρεί και την παραμικρή κίνηση των δυο παιδιών και η αλήθεια είναι, πως δεν της άφησε περιθώρια σήμερα το βράδυ καθώς σχεδόν σιγουρεύτηκε, πως η σχέση τους δεν ήταν μόνον σχέση συγκατοίκησης.

 

Ο Γιάννης διαβάζοντας τις σκέψεις της μητέρας του της λέει: «Ξέρω τι σκέφτεσαι, αλλά με την Πόπη είμαστε απλά συγκάτοικοι».

 

Τρεις τέσσερις μέρες μετά από την ημέρα που φάγανε μαζί η Πόπη λέει στο Γιάννη : «Από την ημέρα που η μητέρα σου έφαγε μαζί μας, έχω χάσει την ασημένια κουτάλα, κειμήλιο της γιαγιάς μου. Έχω ψάξει παντού και δεν υπάρχει πουθενά. Λες να την πήρε η μητέρα σου; Πράγμα που βέβαια δεν θέλω να πιστέψω».

 

 

 

-Ούτε εγώ το πιστεύω, λέει ο Γιάννης, αλλά καλού κακού θα της γράψω να την ρωτήσω.

 

 

 

Ο Γιάννης έγραψε λοιπόν στη μητέρα του:

 

 

 

«Πολυαγαπημένη μου μητέρα,

 

δεν λέω ότι πήρες την ασημένια κουτάλα την ημέρα που φάγαμε μαζί, ούτε λέω ότι δεν την πήρες, αλλά η κουτάλα της Πόπης εξαφανίστηκε από προσώπου γης την ημέρα που ήρθες και φάγαμε μαζί. Μπορείς να μου πεις τι έγινε;

 

 

 

Ο γιος σου».

 

 

 

Μετά από λίγες μέρες ο Γιάννης παίρνει την απάντηση της μητέρας του :

 

 

 

«Ακριβέ μου γιέ

 

Δεν λέω ότι έχεις σεξουαλικές σχέσεις , αλλά ούτε λέω πως δεν έχεις με την Πόπη. Αν όμως κοιμόσουνα στο κρεβάτι σου, θα την είχες βρει την κουτάλα, τόσες μέρες μέχρι τώρα.

 

 

 

με αγάπη

 

 

 

Η μαμά σου»

 

 

Credits -> newsbomb

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε κουλα σε χαλαει;

 

Το εψαξα

 

ο ED ειχε 1500 ποστ τον σεπτεμβριο του 2009,και 6κ σεπτεμβριο του 2010

GrisoM 6κ πολυ νωριτερα

αλλα δεν εφαγαν βαν για αυτο

nice ρε

olol
Link to comment
Share on other sites

ε και;

Ηταν uber share by koulis δεν πρεπει να το χασουμε

χα0χα00χα0αχ0α0αχ0αχ0αχ0αχ0α0χ0αχ0

αχ0αχ00αχ0αχχ0α0αχ0αχ0αχ0χα0αχ0χ0αχ0αχ0χα0αχ0αχ0χα0α0χ0α0χα0αχ0αχ00 ΧΧΧΧΧΧΧΔ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...