Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Μενγκ εγώ δεν θέλω να κλείνω topics , πως το λένε. Θέλω να βοηθάω με άλλο τρόπο τώρα άμα με βγάλουν το gold σίγα , αυτοί θα κάνουν λάθος εγώ δεν χάνω τίποτα αυτοί χάνουν. Άμα συνεχίσει έτσι το mxc να κλείνει περισσότερα topics απότι ανοίγει δεν θα περάσει και πολύς καιρός πριν γίνει μία έρημος , τόσο απλό.

μωρέ δεν θα γίνει από κει έρημος..

Link to comment
Share on other sites

Μενγκ εγώ δεν θέλω να κλείνω topics , πως το λένε. Θέλω να βοηθάω με άλλο τρόπο τώρα άμα με βγάλουν το gold σίγα , αυτοί θα κάνουν λάθος εγώ δεν χάνω τίποτα αυτοί χάνουν. Άμα συνεχίσει έτσι το mxc να κλείνει περισσότερα topics απότι ανοίγει δεν θα περάσει και πολύς καιρός πριν γίνει μία έρημος , τόσο απλό.

Οταν στο ζηταει ο ιδιος ο meng, why not
Link to comment
Share on other sites

Πιο καλό παιδί θα μου κάνει ενα όμορφο upload image icon?

 

Γύρω στα 158x45

Δώσε infos.

 

Τι να πω μενγκ , είμουνα μέλος παλιά σε site με hacks (π.χ. για Crossfire) και όποτε κάποιος έκανε post κάτι ο υπεύθυνος το περνούσε από σάρωση σε ένα τέτοιο site , ε ήταν καθαρό και γινόταν approve. Τι να πω , έκανα edit το post να γίνει λίγο πιο σωστό τότε.

Καταλαβαίνω μενγκ.

 

 

Btw, μην υποτιμάτε τον Psoma. Έχει πολλές γνώσεις το παληκάρι.

Link to comment
Share on other sites

εννοώ για ποιο τόπικ μιλάς...

 

ναι το ξέρω.. και άλλα πολλά επίσης που άμα δεν γίνουν, δεν μας βλέπω καλά..

αλλά από την άλλη δεν μπορώ να κάνω πράξεις...

 

Ωραία πάρε εσύ τα locks και άσε εμένα που μπορώ να κάνω πράξεις και έχω την όρεξη. Βασικά δεν έχω όρεξη τώρα αλλά αύριο μεθαύριο θα έχω , θέλω να μου έρθει και καμιά πολύ καλή ιδέα για κάποιο καλό topic. Καλά για αναδιαμορφωση των section δεν μιλάω καν ο maxtor δεν τον βλέπω να θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία πάρε εσύ τα locks και άσε εμένα που μπορώ να κάνω πράξεις και έχω την όρεξη. Βασικά δεν έχω όρεξη τώρα αλλά αύριο μεθαύριο θα έχω , θέλω να μου έρθει και καμιά πολύ καλή ιδέα για κάποιο καλό topic. Καλά για αναδιαμορφωση των section δεν μιλάω καν ο maxtor δεν τον βλέπω να θέλει.

μπάλες πράξεις μπορείς να κάνεις...δεν μιλάω για αυτά που νομίζεις ;ρ
Link to comment
Share on other sites

Καλά για αναδιαμορφωση των section δεν μιλάω καν ο maxtor δεν τον βλέπω να θέλει.

Του έστειλα ένα pm και μου έδειξε τον κώλο του,για παρόμοιο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Οταν στο ζηταει ο ιδιος ο meng, why not

 

Έχω βάλει στοίχημα με τον ευατό μου και έχει πλάκα :3

 

Τώρα στα τυπικά θα κολλήσουμε ; Νuuuuuuuuuuuuu

 

 

μωρέ δεν θα γίνει από κει έρημος..

 

Ένα μέρος της ερήμου από εκεί θα έρθει ξέρεις γιατί ; Γιατί όταν βλέπω 200 άτομα μέσα και τα 170 δεν κάνουν posts και απλά είναι μέσα τότε ρε φίλε πρέπει να φοβάσε και όταν γίνονται 10 topics και κλείνουν και τα 10 δεν ξέρω , δεν βλέπω να υπάρξει καλύτερο μέλλον μενγκ.

 

Μόνο που βλέπω το MU Online section αναρωτιέμαι τι γίνεται εδώ πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Πιο καλό παιδί θα μου κάνει ενα όμορφο upload image icon?

 

Γύρω στα 158x45

infos
Link to comment
Share on other sites

Ένα μέρος της ερήμου από εκεί θα έρθει ξέρεις γιατί ; Γιατί όταν βλέπω 200 άτομα μέσα και τα 170 δεν κάνουν posts και απλά είναι μέσα τότε ρε φίλε πρέπει να φοβάσε και όταν γίνονται 10 topics και κλείνουν και τα 10 δεν ξέρω , δεν βλέπω να υπάρξει καλύτερο μέλλον μενγκ.

Τώρα που το σκέφτομαι...το θέμα είναι να κοιτάξουμε από π προέρχονται αυτά(και ξέρουμε)

Μόνο που βλέπω το MU Online section αναρωτιέμαι τι γίνεται εδώ πέρα.

απαπα

Link to comment
Share on other sites

ούτε ένα move/edit δεν μπορώ να κάνω με τα ΔΔΟΣ >.>

εδώ πήγαινα να κάνω ποστ,μου έβγαζε gateway error πάτησα backspace και μου έλεγε create new topic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...