Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Όσο εσείς κλείνετε topics εγώ ανοίγω και τα διατηρώ ανοιχτά μεγνκς , τόσο απλό.

σαν;
Link to comment
Share on other sites

Όσο εσείς κλείνετε topics εγώ ανοίγω και τα διατηρώ ανοιχτά μεγνκς , τόσο απλό.

Εκει που γινονται mass locks, οχι δεν πρεπει να μενουν ανοιχτα

 

ναι μερικα και εγω τα κραταω, φαντασου...

 

 

Αυτό το net cafe hack σε πια προγράμματα για net έχει δουλέψει ;

 

Επίσης και τα 3 links είναι καθαρά , χωρίς ιούς για όσους φοβούνται.

 

Πως εισαι τοσο σιγουρος;

Link to comment
Share on other sites

έπεσε το κωλορεύμα και ο γαμημένος σταθεροποιητής δεν έκανε την υποτιθεμενη δουλειά του

 

και ναι,ο Διας είναι ανάδρομος

Link to comment
Share on other sites

Πως εισαι τοσο σιγουρος;

 

Τα τσέκαρα με δύο διαφορετικά προγράμματα. Επίσης ο ντούντις είναι χρήστης από το 2010 και έχει κάποια posts οπότε δεν νομίζω να είναι άτομο που μπήκε με ένα post για να δώσει keylogger.

 

Τσέκαρα και τα 3 άρχεια με μία ιστοσελίδα που έχει όλα τα AV και με το eset v5 και μου έδειξε οτί είναι καθαρά όποτε λογικά είναι καθαρά , τώρα άμα είναι κανάς russian style και έβαλε κανά keylogger που δεν μπορούν να το βρουν τα AV τι να πω , δεν μπορώ να κάνω τίποτα και δεν έχω καμία ευθύνη

Link to comment
Share on other sites

Τα τσέκαρα με δύο διαφορετικά προγράμματα. Επίσης ο ντούντις είναι χρήστης από το 2010 και έχει κάποια posts οπότε δεν νομίζω να είναι άτομο που μπήκε με ένα post για να δώσει keylogger.

 

Τσέκαρα και τα 3 άρχεια με μία ιστοσελίδα που έχει όλα τα AV και με το eset v5 και μου έδειξε οτί είναι καθαρά όποτε λογικά είναι καθαρά , τώρα άμα είναι κανάς russian style και έβαλε κανά keylogger που δεν μπορούν να το βρουν τα AV τι να πω , δεν μπορώ να κάνω τίποτα και δεν έχω καμία ευθύνη

Εδω ο psomas εχει crypter που το πουλαει 10$ και λειτουργει, asd asd
Link to comment
Share on other sites

Τα τσέκαρα με δύο διαφορετικά προγράμματα. Επίσης ο ντούντις είναι χρήστης από το 2010 και έχει κάποια posts οπότε δεν νομίζω να είναι άτομο που μπήκε με ένα post για να δώσει keylogger.

 

Τσέκαρα και τα 3 άρχεια με μία ιστοσελίδα που έχει όλα τα AV και με το eset v5 και μου έδειξε οτί είναι καθαρά όποτε λογικά είναι καθαρά , τώρα άμα είναι κανάς russian style και έβαλε κανά keylogger που δεν μπορούν να το βρουν τα AV τι να πω , δεν μπορώ να κάνω τίποτα και δεν έχω καμία ευθύνη

Kοινώς, αν το έκανε fud qq σε όποιον το κατεβάσει. :3
Link to comment
Share on other sites

σαν;

 

Μενγκ εγώ δεν θέλω να κλείνω topics , πως το λένε. Θέλω να βοηθάω με άλλο τρόπο τώρα άμα με βγάλουν το gold σίγα , αυτοί θα κάνουν λάθος εγώ δεν χάνω τίποτα αυτοί χάνουν. Άμα συνεχίσει έτσι το mxc να κλείνει περισσότερα topics απότι ανοίγει δεν θα περάσει και πολύς καιρός πριν γίνει μία έρημος , τόσο απλό.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε τι έγραψαν οι playmen στο facebook :

- Ο Chuck Norris ... δεν ειναι υποψηφιος για βραβειο MAD ... Το MAD ειναι υποψηφιο για βραβειο CHUCK NORRIS ...

:D

Link to comment
Share on other sites

Μενγκ εγώ δεν θέλω να κλείνω topics , πως το λένε. Θέλω να βοηθάω με άλλο τρόπο τώρα άμα με βγάλουν το gold σίγα , αυτοί θα κάνουν λάθος εγώ δεν χάνω τίποτα αυτοί χάνουν. Άμα συνεχίσει έτσι το mxc να κλείνει περισσότερα topics απότι ανοίγει δεν θα περάσει και πολύς καιρός πριν γίνει μία έρημος , τόσο απλό.

εννοώ για ποιο τόπικ μιλάς...

 

ναι το ξέρω.. και άλλα πολλά επίσης που άμα δεν γίνουν, δεν μας βλέπω καλά..

αλλά από την άλλη δεν μπορώ να κάνω πράξεις...

Link to comment
Share on other sites

Kοινώς, αν το έκανε fud qq σε όποιον το κατεβάσει. :3

 

Τι να πω μενγκ , είμουνα μέλος παλιά σε site με hacks (π.χ. για Crossfire) και όποτε κάποιος έκανε post κάτι ο υπεύθυνος το περνούσε από σάρωση σε ένα τέτοιο site , ε ήταν καθαρό και γινόταν approve. Τι να πω , έκανα edit το post να γίνει λίγο πιο σωστό τότε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...