Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ποιος ζήτησε sub spam section coyote ; Ιδέα του staff ήταν και τραγική μάλιστα καθώς στην ουσία διαχωρίζει τους κανονικούς - κλασσικούς spammers άπο αυτούς που μπορούσαν να μπουν στο sub hidden section που στην ουσία είμασταν λίγα άτομα και ποιος ο λόγος να είναι κάποιος εκεί και όχι εκει που είναι όλοι

 

Προσωπικά πιστεύω βγάλε αυτό στο sub board αφού στην ουσία άχρηστο είναι και βάλτε αυτό το rank που είχαμε παλιά - απλά άλλο χρώμα δεν χρειάζονται priv. ΝΑΙ δεν μου αρέσει αυτό το χρώμα που έχω it's true !

Link to comment
Share on other sites

γουαι;

ζηλεύω!

Ποιος ζήτησε sub spam section coyote ; Ιδέα του staff ήταν και τραγική μάλιστα καθώς στην ουσία διαχωρίζει τους κανονικούς - κλασσικούς spammers άπο αυτούς που μπορούσαν να μπουν στο sub hidden section που στην ουσία είμασταν λίγα άτομα και ποιος ο λόγος να είναι κάποιος εκεί και όχι εκει που είναι όλοι

 

Προσωπικά πιστεύω βγάλε αυτό στο sub board αφού στην ουσία άχρηστο είναι και βάλτε αυτό το rank που είχαμε παλιά - απλά άλλο χρώμα δεν χρειάζονται priv. ΝΑΙ δεν μου αρέσει αυτό το χρώμα που έχω it's true !

και εγώ πορτοκαλί φοίνικα γνώρισα! όχι μπλε ανοιχτό -.-
Link to comment
Share on other sites

Kαι τί είμαι εγώ? Ο ιδιοκτήτης?

τίποτα έτσι επειδή εσύ μου το πρότεινες
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα πρόβλημα.

έχω κάνει την παραγγελια από προχθές και στο site λέει 1-2 μέρες ότι θα μου το στείλουν.(εντάξει ξέρω ότι έπεσα στις γιορτές αλλα ούτε το τηλέφωνο δεν σηκώνουν).
Link to comment
Share on other sites

Θα το έκανα αλλά δεν το κάνω για δύο λόγους

 

1)Θα κάνει wipe

2)Βαριέμαι. Καλύτερα να δω βιντεάκια του καστελβάνια

talking about the new srv my dearz.
Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει την παραγγελια από προχθές και στο site λέει 1-2 μέρες ότι θα μου το στείλουν.(εντάξει ξέρω ότι έπεσα στις γιορτές αλλα ούτε το τηλέφωνο δεν σηκώνουν).

Ρε μαλάκα τί τηλέφωνο να σηκώσουν? Από αύριο ανοίγουν τα μαγαζιά, σοβαρέψου.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...