Jump to content

[GR]Η καλύτερη 11άδα του 2010[Superleage Greece]


MasterDisaster

Recommended Posts

 

Τελος τον Τζορβα τον εβαλα γιατι δεν εβρισκα καποιον αλλο καλο τερματοφυλλακα.Δεν εχει κανει καποιος την διαφορα φετος πιστευω

 

Ντεγκρά και Γιακούποβιτς ... Πολυ καλύτερη φετος ... Απο ότι βλεπετε ειμαι αντικειμενικοτατος ... μεχρι και στην ενδεκαδα μου εβαλα 3 παιχτες του παναθηναικου αντι για 7-10 ... Οποτε δεν εχετε παραπανο :P!

 

Link to comment
Share on other sites

Τερματοφυλακας:

Ντε γκρα

Αμυνα:

Τορο

Μανωλας, το παλικαρι απλα ειναι καταπληκτικο, οποιος τον εχει ξεχασει ειναι εντελως αφελης και δεν το λεω επειδη ειμαι ΑΕΚ

Μελμπεργκ ή Δελλας, μπορει να βλεπω εγω τον Δελλα βεβαια σαν μονοφθαλμο βασιλια στην χωρα των τυφλων.

Σανκαρε

Κεντρο:

Σκοκο

Βιερινια

Φετφα

και ιΜΠΑΓΑΣΑΣ, γιατι ειναι απλα απο τους κορυφαιους πλειμεικερ που εχουνε ερθει στην Ελλαδα

Υ.Γ Αφηστε μας με το παλτο τον Ριερα, μην προσπαθητε να τον ανεβασετε.

Υ.Γ2 Εχω βαλει πολλους με "επιθετικα ενστικτα" μεσους και ισως να μην ειναι σωστο αυτο, αλλα αυτοι κανουνε πραγματικα την διαφορα

Επιθεση:

Σισσε

Μιραλλας

 

Προπονητης

Ραουλ Κουπερ, με διαφορα ομως.

 

 

 

ΟΣΟ, για τα ΠΑΟΚια που προσπαθουνε να βγαλουν τον Βιερινια για καλητερο του Σκοκο (για αγνωστο λογο, μια ζωη ζηλιαρηδες ειναι με την ΑΕΚ χωρις λογο και ψαχνουνε να βρουνε σημεια συγκρισης παντου), ειστε πολυ καληνυχτες. Ο Βιερινια ειναι απλα ενας καλος ποδοσφαιρηστης και ο Σκοκο απλα ειναι ενας πολυ καλητερος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Βιερίνια είναι σε πολύ καλύτερη φόρμα και δε ξέρω αν μπορώ να διαλέξω ανάμεσα σε αυτόν και το Σκόκο!

Κοίτα τώρα,ο Ριέρα παλτό παλτό αλλά και 4 γκολάκια(αν δεν κάνω λάθος)έχει πετάξει και είναι και πρώτος στις ασσίστς!

Ίσως να είναι λάθος ο Κωνσταντόπουλος στη θέση του Ντεγκρά και ο Σκόκο στη θέση του βιερίνια!

Link to comment
Share on other sites

έπαιξε 2 παιχνίδια, έβαλε 2 γκολ και τον κάνατε θεό.

 

 

εντάξει τι άλλο να πούμε..

Link to comment
Share on other sites

Ο Ριέρα με λιγότερο από το 50 % των δυνατοτήτων του κάνει πλάκα σε όλους δε θέλω να τον φανταστώ φορμαρισμένο ειλικρινά.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ριέρα με λιγότερο από το 50 % των δυνατοτήτων του κάνει πλάκα σε όλους δε θέλω να τον φανταστώ φορμαρισμένο ειλικρινά.

Μαζί σου..Νομίζω πως δεν τα έχει πάει καλά αν το συγκρίνουμε με τον πραγματικό του εαυτό,όχι με τα όσα έχει δείξει σε σύγκριση με το επίπεδο του πρωταθλήματός μας!
Link to comment
Share on other sites

Μπεσα, εγω δεν μπορω να σκεφτω αλλον.

Ο μιραλλάς δεν σου κάνει ε;
Link to comment
Share on other sites

Μπεσα, εγω δεν μπορω να σκεφτω αλλον.

Δίκιο έχεις άσχετος ο Μιραλλάς.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις άσχετος ο Μιραλλάς.

Αφού να φανταστείς. . . .δεν μπορώ να βρω επιχείρημα !
Link to comment
Share on other sites

Ο Ριέρα με λιγότερο από το 50 % των δυνατοτήτων του κάνει πλάκα σε όλους δε θέλω να τον φανταστώ φορμαρισμένο ειλικρινά.

 

Ποιους εχει κανει πλακα ρε? Θα μας τρελανεις? Μονο στους ολυμπιακους αρεσει και σε αυτους επειδη ειναι παιχτης τους ... Βγειτε λιγο απο το φανατισμο και δειτε τα αντικειμενικα .. ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ποιους εχει κανει πλακα ρε? Θα μας τρελανεις? Μονο στους ολυμπιακους αρεσει και σε αυτους επειδη ειναι παιχτης τους ... Βγειτε λιγο απο το φανατισμο και δειτε τα αντικειμενικα .. ΕΛΕΟΣ

αντικειμενικά μιλώντας σε παραπέμπω στους αριθμούς!
Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικά μιλώντας σε παραπέμπω στους αριθμούς!

 

Ποιους αριθμους μωρε? Δώσατε 22μ (ή ποσα δωσατε) και για να τα καλυψετε λετε οτι σας κατέβει ... Απο τον ολυμπιακο αυτη τη στιγμη μονο Αβρααμ , Μελμπερκ , Μιραλλας , Τοροσιδης αξιζει ... και οχι η καθε κουτση μαρια που βαλατε στην ενετεκαδα .. φανατισμενοι :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...