Jump to content

[Gr] Τι είναι τελικά η Χρυσή Αυγή?


VeGe

Recommended Posts

Παρακάλα βλάκα, παρακάλα που είσαι περήφανος για το που έβαλε ο πατέρας σου το καυλί του

Πρέπει να είσαι πολύ μπούλης εσύ δεν εξηγείται αλλιώς. Κάτσε στην αριστέρα σου. Τι έκανε το ΚΚΕ τόσα χρόνια; Από λόγια πρώτοι από πράξεις 0. Αν νομίζεις ότι είμαι Χρυσή Αυγή είσαι λάθος πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι πολύ μπούλης εσύ δεν εξηγείται αλλιώς. Κάτσε στην αριστέρα σου. Τι έκανε το ΚΚΕ τόσα χρόνια; Από λόγια πρώτοι από πράξεις 0. Αν νομίζεις ότι είμαι Χρυσή Αυγή είσαι λάθος πάντως.

umad ? Ψέματα είναι ότι η ελληνική μαφία στην Αμερική ήταν χειρότερη και από την ιταλική επειδή σε αντίθεση με τους ιταλούς δεν εμπορεύοταν ναρκωτικά, όπλα αλλά παιδιά(τα λεγόμενα παιδιά των φαναριών).Στην αριστερά θα μείνω φυσικά και δε θα κάθομαι να λέω ότι είμαι Νέα Δημοκρατία(σοβαρά τι ακριβώς καλό έκανε αυτή η παράταξη στη χώρα ;) εκτός του ότι ο Έλληνας για κάποιο άγνωστο λόγο φοβάται την αριστερά.
Link to comment
Share on other sites

Α και δεν υποστηρίζω το ΚΚΕ όπως και γενικά δεν είμαι τόσο υπέρ των κομμάτων.Αλλά παρόλα αυτά πώς μπορείς να λες για πράξεις 0 ; Ας του δίνατε τη δύναμη να δούμε αν θα έκανε πράξεις :P

Link to comment
Share on other sites

umad ? Ψέματα είναι ότι η ελληνική μαφία στην Αμερική ήταν χειρότερη και από την ιταλική επειδή σε αντίθεση με τους ιταλούς δεν εμπορεύοταν ναρκωτικά, όπλα αλλά παιδιά(τα λεγόμενα παιδιά των φαναριών).Στην αριστερά θα μείνω φυσικά και δε θα κάθομαι να λέω ότι είμαι Νέα Δημοκρατία(σοβαρά τι ακριβώς καλό έκανε αυτή η παράταξη στη χώρα ;) εκτός του ότι ο Έλληνας για κάποιο άγνωστο λόγο φοβάται την αριστερά.

Δεν έχω ακούσει κάτι επί του θέματος και δεν είπα ότι είμαι Ν. Δημοκρατία αλλά ξέρω ότι ο Κων/νος Καραμανλής ήταν από τους πιο σωστούς κυβερνήτες του τόπου και προσπάθησε να αλλάξει την Ελλάδα, σε αντίθεση με κάποιους άλλους δήθεν. Το πρόβλημα με τους Έλληνες είναι ότι όλοι τους περιμένουν έναν μεσσία για να τους σώσεις, και δεξιός δεν είμαι επειδή έχει κάνει κάτι για την χώρα, είμαι για άλλος λόγους οι οποίοι πάνε χρόνια πίσω όχι πως αφορά κανέναν από εδώ μέσα, όσο για το mad, γιατί να είμαι mad? Εγώ μεγάλωσα σε πολιτισμένο περιβάλλον στα πλαίσια τα δημοκρατικά και ξέρω τι θα πει διάλογος, άλλοι μεγάλωσαν στα σπήλαια και στις ζούγκλες . Τέσπα αρκετά ασχολήθηκα, ας πάνε να κόψουν το κεφάλι τους και οι μεν και οι δε, ούτε η ΝΔ, ούτε η ΧΑ, ούτε το Σύριζα ούτε κανείς δεν πρόκειται να σώσει την χώρα, υπήρχαν άνθρωποι που προέβλεψαν την πορεία της χώρας από το 90'  άλλαξε τίποτα; Όχι. Ακόμα και ο Μητσοτάκης είπε ότι η χώρα πάει με μαθηματική ακρίβεια στην χρεοκοπία, έκανε τίποτα ο ίδιος; Όχι. Τα συμπεράσματα δικά σας

Link to comment
Share on other sites

Α και δεν υποστηρίζω το ΚΚΕ όπως και γενικά δεν είμαι τόσο υπέρ των κομμάτων.Αλλά παρόλα αυτά πώς μπορείς να λες για πράξεις 0 ; Ας του δίνατε τη δύναμη να δούμε αν θα έκανε πράξεις :P

Έλα ρε μαλάκα πως δεν μπορούν μη λέμε μαλακίες. Καταρχάς με την Παπαρήγα για ΓΓ δεν πάνε πουθενά. Κατά δεύτερον, υποτίθεται πως είναι υπέρμαχοι του λαού και τα λεφτά που παίρνουν ως κόμμα και τα αυτοκίνητα και μπλα μπλα μπλα, δεν τα είδα να τα επιστρέφουν πίσω. Η Κανέλλη λέει και λέει και έχει το γιο της στο Havard ή δεν ξέρω και εγώ που. Εδώ η Παπαρήγα έβγαινε και έλεγε μη μας ψηφίζεται, στο 4% προς το παρόν και τους βλέπω να μένουν και εκτός βουλής. Και γενικά όπου εφαρμόστηκε ο κομουνισμός είδες τίποτα καλό να γίνεται; Τίποτα δεν γίνεται. Δεν λέω είναι ιδεολόγοι και έχουν 2-3 σωστούς εκεί μέσα αλλά τι να το κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει κάτι επί του θέματος και δεν είπα ότι είμαι Ν. Δημοκρατία αλλά ξέρω ότι ο Κων/νος Καραμανλής ήταν από τους πιο σωστούς κυβερνήτες του τόπου και προσπάθησε να αλλάξει την Ελλάδα, σε αντίθεση με κάποιους άλλους δήθεν. Το πρόβλημα με τους Έλληνες είναι ότι όλοι τους περιμένουν έναν μεσσία για να τους σώσεις, και δεξιός δεν είμαι επειδή έχει κάνει κάτι για την χώρα, είμαι για άλλος λόγους οι οποίοι πάνε χρόνια πίσω όχι πως αφορά κανέναν από εδώ μέσα, όσο για το mad, γιατί να είμαι mad? Εγώ μεγάλωσα σε πολιτισμένο περιβάλλον στα πλαίσια τα δημοκρατικά και ξέρω τι θα πει διάλογος, άλλοι μεγάλωσαν στα σπήλαια και στις ζούγκλες . Τέσπα αρκετά ασχολήθηκα, ας πάνε να κόψουν το κεφάλι τους και οι μεν και οι δε, ούτε η ΝΔ, ούτε η ΧΑ, ούτε το Σύριζα ούτε κανείς δεν πρόκειται να σώσει την χώρα, υπήρχαν άνθρωποι που προέβλεψαν την πορεία της χώρας από το 90'  άλλαξε τίποτα; Όχι. Ακόμα και ο Μητσοτάκης είπε ότι η χώρα πάει με μαθηματική ακρίβεια στην χρεοκοπία, έκανε τίποτα ο ίδιος; Όχι. Τα συμπεράσματα δικά σας

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος είναι δεξιός σε τέτοια κρίση εκτός αν είσαι από αυτούς που κερδίζουν οπότε καλά κάνεις ;p Επίσης ο Μητσοτάκης προσπάθησε να ξεπουλήσει όλη τη δημόσια περιουσία και καλά για να αποφύγουμε τη χρεοκοπία.Επίσης ναι το ότι οι Έλληνες ψάχνονται για μεσσίες είναι ένα θέμα
Link to comment
Share on other sites

Hremiste magkes ... Pote i via den htan lisi k i Xrusi auth auto exei os oplo tis ( Oso den niwthis toso mpo8is)  Koitakse na eistai entaksei k min koitazete tin parti sas mono opws i Xrisi augi p pigan k edwsan trofima mono gia Ellines autoi den exoun sunes8imata epidi to gamidi kratos mas den mporei na elenski tous metanastes tous dinoun kinitro na tous maxeronoun skotonoun ... As logikeutoume ligo...

 

Kai min ksexnate otan kanete mia kali praksi tha girisi piso arga i grigora otan kanete to antitheto tha girisi k auto arga i grigora...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω να κερδίσω κάτι ρε Νίκο, και δεν είμαι δεξιός σε περίοδο κρίσης, πρέπει να υπάρχει ένωση μεταξύ των Ελλήνων, θα υποστηρίξω ότι θα κάνει καλό στην χώρα μου. Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τίποτα καλό για την χώρα μου. Είναι ένα θέμα σοβαρό, γιατί, πάντα ψάχνονταν για μεσσίες. Η Ελλάδα μπορεί να γέννησε μεγάλους φιλόσοφους, μαθηματικούς κτλπ, αλλά ποτέ δε γέννησε μεγάλους πολιτικούς. (Πλην 3-4 εξαιρέσεων). Και να σου πω και κάτι, όποτε ασκήθηκε βία ή υπήρξε απειλεί πάνω από το κεφάλι του Έλληνα τότε λειτούργησε άψογα, μήπως αυτό σημαίνει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Αα ρε καραγκιοζη... τελειωσε το σχολειο πρωτα.. μαθε καποια πραματα , μεγαλωσε λιγο.. και αν θελεις ξαναμιλαμε απο κοντα ομως γιατη δεν μου αρεσουν πολυ οι συζητησεις στο ιντερνετ γιατη ολοι βγαζετε αρχιδια πισω απο υπολογιστες απο κοντα ομως σας κοβονται.

Ase re kolhmene pou 8a mou pouliseis magkia pisw apo to pc.Mono na h3eres ti psifizeis...

edit:Apo oti fainetai esy den to teleiwses to sxolio "γιατη" lol

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν έχω να κερδίσω κάτι ρε Νίκο, και δεν είμαι δεξιός σε περίοδο κρίσης, πρέπει να υπάρχει ένωση μεταξύ των Ελλήνων, θα υποστηρίξω ότι θα κάνει καλό στην χώρα μου.

 

Tρεις τον πούτσο κλαίγανε και πλέκανε πουλόβερ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...